בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

יחס לעבד ניקיון

One moment​(שולטת)
לפני 6 שנים • 19 בספט׳ 2017
One moment​(שולטת) • 19 בספט׳ 2017
נראה לי דגש מרכזי בשיחה שקבעתם שירותי ניקיון ללא דרישות נוספות. ואם זה מה שקבעתם לאיזה יחס אתה מצפה? יש גברים שנהנים גם מזה שלא מתייחסים או מתעלמים מהם. יש גם מלכות שמחפשות עבד ניקיון שעושה נטו ניקיון. נגיד אישית אם הייתי מחפשת עבד נקיון לא הייתי מרגישה שחייבת לסשן אותו או לספק פנטזיות שלו.
כל זה קובעים מראש עוד בשיחה ראשונה.
Justice
Justice • 19 בספט׳ 2017
deepThinker כתב/ה:
יחס של 1:5, על כל כוס אקונומיקה אתה שם 5 כוסות מים, ואז מערבב היטב.

ולשאלתך, הכל יחסי, מאיפה אנחנו נגיד לך מה מתאים לדינמיקה בין שניכם?

deepThinker - "לי, כנשלט, דיי נמאס מלשמוע כל שבוע על אחת אחרת שמחפשת את הבולשיט הזה. אבל שאני אמרתי את דעתי בדיון ההוא ובתגובה אמרו אה זה ממורמר במקום להתייחס ברצינות לתופעה הבזויה הזו ולטיעונים שנתתי, רק מראה לי כמה אני צודק ושאין לאנשים האלו באמת טיעון אחד טוב להגיד לי מעבר. אבל כמובן, שאם זה היה הפוך ושולט היה מבקש את הדברים האלו אז כולן היו מתהפכות עליו. למה? כי נשלטות דואגות לעצמן ומכבדות את עצמן. לצערי, אי אפשר להגיד את אותו הדבר על נשלטים. שחצי מהם התייפיפו בדיון ההוא בדרכם להיות מנוצלים על ידי אישה שהם כלל לא מכירים. אז ניסיתי לשנות את התרבות הזאת, ואני שמח שיש עוד אנשים שחושבים כמוני."

אלו לא מילים שלך?
המלכה יעלי​(שולטת)
המלכה יעלי​(שולטת) • 19 בספט׳ 2017
עוסקים בעבד ניקיון ...מה עם שרת לבית אחד שדואג לתחזוקה הבית ? סקרנית אם יש כזה כי אני זקוקה דחוף לטיפול במיזוג .
אמן וימצא צדיק כאן מבטיחה לשבחו ולהעניק לו סשן לאחר שהמזגן תקין ויחזיר לי את החיוך ללא הטפטפת ממני .
הקנדי​(נשלט)
הקנדי​(נשלט) • 19 בספט׳ 2017
One moment כתב/ה:
נראה לי דגש מרכזי בשיחה שקבעתם שירותי ניקיון ללא דרישות נוספות. ואם זה מה שקבעתם לאיזה יחס אתה מצפה? .

"ללא דרישות נוספות" בעיני זה ביטוי ל"אני לא הולך לשלוט מהתחתית או מצפה לסשן בתמורה". אבל אני חושב שהקצת יחס זו לא דרישה מוגזמת.
כלבלב נסתר​(נשלט)
כלבלב נסתר​(נשלט) • 19 בספט׳ 2017
המלכה יעלי כתב/ה:
עוסקים בעבד ניקיון ...מה עם שרת לבית אחד שדואג לתחזוקה הבית ? סקרנית אם יש כזה כי אני זקוקה דחוף לטיפול במיזוג .
אמן וימצא צדיק כאן מבטיחה לשבחו ולהעניק לו סשן לאחר שהמזגן תקין ויחזיר לי את החיוך ללא הטפטפת ממני .

הלוואי וידעתי איך...
אלפא-בטא​(נשלט)
לפני 6 שנים • 20 בספט׳ 2017
אלפא-בטא​(נשלט) • 20 בספט׳ 2017
יתכן שהמזגן קפא? יתכן וניקו ממנו אבק או פילטרים ומעט הזיזו אותו?
עבד משועבד{עבד}
עבד משועבד{עבד} • 20 בספט׳ 2017
שאלה דחופה למבינים.
המלכה בחרה בי לשמש לה כעבד ניקיון. (עשיתי טעות ,אמרתי לה שאני עבד ניקיון ,למרות שאני לא)
1. האם זה חוקי שאני אבוא אליה עם מנקה בתשלום,שאני משלם לה,
וזה כדי שלאפשר לי זמן "איכות" עם המלכה ?
2. במידה והמנקה לא עבדה כראוי וגרמה לנזקים
האם המלכה יכולה לטעון שהיא מענישה את המנקה למרות
שאני משמש באופן רשמי כעבד ניקיון ???
3. האם בזמן שהמנקה עובדת אני יכול לבקש מהמלכה
להעניש אותי למפרע בחדר הסמוך על נזקים שטרם נגרמו ע"י המנקה ?
יווני שחום
יווני שחום • 20 בספט׳ 2017
נגדיר מושג חדש ,עבד ללא תנאים ,פסיכולוגית זה עינוי גדול מאוד ,כי רק כאן אתה רואה אם אתה משרת את המלכה או את עצמך ,ציפיה לסשן הרי זהו שרות המלכה בשביל כיף שלך שיבא בתמורה אתה לא עבד אמיתי אבל לשרת את המחכה ללא כל תמורה מעיד על כך שאני עבד שלך וכל כלי מושקע בלמלא את רצון המלכה בלי תמורה ,הניקיון עצמו הוא כיף כי אני ממלא את רצונה
הקנדי​(נשלט)
הקנדי​(נשלט) • 20 בספט׳ 2017
מתהפך כתב/ה:
שאלה דחופה למבינים.
המלכה בחרה בי לשמש לה כעבד ניקיון. (עשיתי טעות ,אמרתי לה שאני עבד ניקיון ,למרות שאני לא)
1. האם זה חוקי שאני אבוא אליה עם מנקה בתשלום,שאני משלם לה,
וזה כדי שלאפשר לי זמן "איכות" עם המלכה ?
2. במידה והמנקה לא עבדה כראוי וגרמה לנזקים
האם המלכה יכולה לטעון שהיא מענישה את המנקה למרות
שאני משמש באופן רשמי כעבד ניקיון ???
3. האם בזמן שהמנקה עובדת אני יכול לבקש מהמלכה
להעניש אותי למפרע בחדר הסמוך על נזקים שטרם נגרמו ע"י המנקה ?

בעיני זו רמאות. זה כמו שתגיד "אני כאן רק בשביל ההנאה שלי". כל המהות של עבדות ניקיון בעיני היא הניצול הטהור, אתה הופך לכלי שרת שעסוק בעבודות השחורות של השולטת. מה שאתה עושה זה "לשלוט מתחתית", כלומר לעשות מניפולציות כדי לקבל רק את מה שאתה רוצה.