צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מין אוראלי

Menta​(שולטת)
לפני 6 שנים • 31 באוק׳ 2017
Menta​(שולטת) • 31 באוק׳ 2017
מייפל, לא דיברתי על מקרה קונקרטי. תהיתי אם שולטות תסכמנה לכך. ונראה לי שיותר שולטות יגידו לזה כן מאשר שולטים.
מאלף פיות​(שולט)
מאלף פיות​(שולט) • 31 באוק׳ 2017
ללא ספק שאלה מעניינת.
קשה להשיב עליה ברמת העיקרון, כשבפועל כשהדם חם הכל עובד בצורה אחרת.
אבל אני חושב שזה גבול כמו כל גבול אחר.
באותה מידה יש לא מעט נשלטות שיגדירו אנאלי בתור גבול ושולטים יסכימו לזה מראש.
אני הייתי מוכן לקבל גבול כזה אם הוא היה מוגדר מראש.
אני יצירתי מספיק כדי למצוא את מה שאני מוצא במין אוראלי גם בדרכים אחרות.
Sharoman​(אחר)
Sharoman​(אחר) • 31 באוק׳ 2017
עונה מהצד שלי.
אליו היה מדובר במערכת יחסים ונילית לא הייתי מתרעם מבת זוג שלא יורדת לי אלא אם הייתה אומרת בפירוש שהמעשה מגעיל אותה, משום שמעולם לא הבנתי איך אפשר לפתח סלידה כה עמוקה לדבר שאתה במקביל כה מעריך.
אם אתה נהנה לחדור אין סיבה שלא תהנה לרדת ואם את נהנת להיחדר אין סיבה שתראי זין כדבר מגעיל.
גם במקרים היוצאים מן הכלל אפשר לטפל - שיער ניתן להסיר, ריח אפשר לשפר וכך גם טעם (אם כי התהליך קצת פחות פשוט).
לגבי סרטי פורנו, אני חושב או לפחות מקווה שכולנו כאן מבחנים שכשברוס וויליס, גבר בן יותר משישים, קופץ ומנטר מבניינים בעודו רודף אחרי מי שזה לא יהיה במת לחיות 34, הוא עושה זאת (אם בכלל הוא ולא פעלולן), ע"י שימוש בציוד מתקדם ועריכה קולנועית ולרגע לא עלה בדענו שקשיש ישיש מסוגל לעמוד בתנאים פיזיולוגים כאלה.
בקיצור, אם הייתי חושב שסרטי פורנו מעידים או מייצגים את המציאות הייתי מצפה במקביל לראות דינוזאורים מסתובבים לי ברחוב.
Justice
Justice • 31 באוק׳ 2017
Menta כתב/ה:
יש איסטניסיות מסוימת להרבה גברים ווניליים לגבי מין אוראלי. לא טעים וריח לא נעים ושיער. ובדיוק בגלל זה הרבה נשלטים נמשכים לאקט. לעומת זאת, אין נורמה מקבילה לגבי למצוץ לגבר. בשני המקרים האקט מתקשר לעינוג חד צדדי ולהשפלה. סתם מחשבות בנושא.

אף פעם לא הבנתי מה משפיל בלרדת.
כשבא לי לרדת-יורדת. זה לא גורם לי להרגיש מושפלת או מוקטנת.
Sharoman​(אחר)
Sharoman​(אחר) • 31 באוק׳ 2017
הייתי אפילו אומר להפך, כשאת יורדת את שולטת בצורה מוחלטת על ההנאה שלו.
(כנ"ל כשהצדדים הפוכים).
עציץ​(מתחלף){משוייך}
לפני 6 שנים • 1 בנוב׳ 2017
בלי להיכנס לפילוסופייה של מי שולט במי בזמן האוראלי

אם כגבול היא לא בקטע לרדת, או לא בקטע שיירדו לה - אין סיבה שזה ייקרה!

וזה סבבה לסגור את האינטרקצייה על סמך זה,
אבל חשוב בעיניי להבין מה עומד מאחורי אותו האקט ולנסות לראות איך מגיעים לאותו אפקט נפשי באמצעים פיזיים אחרים
Maple​(אחר){femboy}

זו שאלה לא שאלה.

Maple​(אחר){femboy} • 1 בנוב׳ 2017
Menta כתב/ה:
מייפל, לא דיברתי על מקרה קונקרטי. תהיתי אם שולטות תסכמנה לכך. ונראה לי שיותר שולטות יגידו לזה כן מאשר שולטים.

אם את רוצה שכל אחד יכתוב את דעתו אז אני לא רוצה לחיות בעולם שמין אוראלי לא קיים.
אבל כל אחד לגופו יש כאלו ששה כל עולמם ולא יכולים לוותר עליו ויש כאלו שמוכנים להתגמש.
אז את מחפשת אחוזים icon_smile.gif כמה מוכנים להתגמש וכמה לא וסיבה למה כן ולמה לא?
kareena​(נשלט)

יורד.ת בכייף לגבר, אישה לא מסוגלת

kareena​(נשלט) • 1 בנוב׳ 2017
Menta כתב/ה:
יש איסטניסיות מסוימת להרבה גברים ווניליים לגבי מין אוראלי. לא טעים וריח לא נעים ושיער. ובדיוק בגלל זה הרבה נשלטים נמשכים לאקט. לעומת זאת, אין נורמה מקבילה לגבי למצוץ לגבר. בשני המקרים האקט מתקשר לעינוג חד צדדי ולהשפלה. סתם מחשבות בנושא.

מאוד מזדהה עם דברייך. אני לא גבר ממש, ובטח שלא וונילי, אבל לגבר בכייף יורדת אך לאישה לא מסוגלת. אני איסטיניס מטבעי וכנראה שיש לי גבולות שלא מסוגל לעבור - למרות כל הנסיונות שלי.
גם לגבר, אגב, הרבה יותר קל לי אם הוא מגולח ונקי.
Menta​(שולטת)

Re: זו שאלה לא שאלה.

Menta​(שולטת) • 1 בנוב׳ 2017
אז את מחפשת אחוזים icon_smile.gif כמה מוכנים להתגמש וכמה לא וסיבה למה כן ולמה לא?

בדיוק.
MyLexicon
MyLexicon • 1 בנוב׳ 2017
מין אוראלי זה יסוד.
חשוב לי אפילו יותר ממין וגינלי.
אם זה גבול, זה דיל ברייקר.