ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם חשוב לכם מי שולט (גבר או אישה) או רק השליטה עצמה?

smali20g
לפני 6 שנים • 7 בפבר׳ 2018

האם חשוב לכם מי שולט (גבר או אישה) או רק השליטה עצמה?

smali20g • 7 בפבר׳ 2018
בתור נשלט, לא פעם עלתה השאלה במוחי, האם השליטה היא החשובה לי או חשוב לי שזו תהיה אישה.
פראנסס
פראנסס • 7 בפבר׳ 2018
קצת בררנות לא הזיקה מעולם.

חשוב מי נמצא מולנו. נקודה.
    התגובה האהובה בשרשור
smali20g
smali20g • 7 בפבר׳ 2018
כמובן שחשוב מי שמולנו. הרי אני לא נותן שליטה מלאה לכל אחד. השאלה היא האם בתור גבר הטרוסקסואל חשוב לי שהשולטת תהייה אישה או שמינו של השולט אינו משנה? תמיד תהיתי האם אני אוכל להיות בשליטה של גבר אחר?
שוטרת*
שוטרת* • 7 בפבר׳ 2018
שאלה יפה. גם אני תוהה לגביה לא פעם. בתור אשה עם אפס משיכה למין הנשי, מצאתי את עצמי עם כמה שפחות במהלך חיי.
כנראה שאם למי שעומד מולי,יש מוח מספיק מעניין, והוא מצליח לאתגר אותי, זה לא באמת משנה אם הוא גבר או אשה.
Alatar​(שולט){Foxy LAB}
Alatar​(שולט){Foxy LAB} • 7 בפבר׳ 2018
smali20g כתב/ה:
כמובן שחשוב מי שמולנו. הרי אני לא נותן שליטה מלאה לכל אחד. השאלה היא האם בתור גבר הטרוסקסואל חשוב לי שהשולטת תהייה אישה או שמינו של השולט אינו משנה? תמיד תהיתי האם אני אוכל להיות בשליטה של גבר אחר?

אני מניח שהשאלה היא מאיזה מקום הבדס"מ שלך מגיע, כמה מקום וחשיבות אתה חושב שיש לרגש ולסקס בתוך מערכת שליטה, ואיך אתה רואה את עצמך בתוך כזה מצב.
יש אנשים שמעידים על עצמם, בצורה כזאת או אחרת, וברמה זו או אחרת, שהם ספיוסקסואלים, קרי - נמשכים לאינטליגנציה של הצד השני, בלי קשר למין/מגדר/מראה חיצוני ושאר פרמטרים. המחשבה יפה בעיני, אבל לא תמיד זה כזה פשוט.
smali20g
smali20g • 7 בפבר׳ 2018
החים אינם פשוטים. אנשים הם יצורים מורכבים. ביחסי שליטנ זה מורכב יותר. אבל אלו שאלות שעולות לי בראש ומספקות לי שעות של הרהורים ומחשבות .
Alpha1one1​(שולט)
Alpha1one1​(שולט) • 7 בפבר׳ 2018
חשוב.
עם כל האהבה שלי לשליטה אוהב לערב סקס.
ולגמרי מעדיף לחדור לאישה ולא לגבר ?
Alatar​(שולט){Foxy LAB}
Alatar​(שולט){Foxy LAB} • 7 בפבר׳ 2018
smali20g כתב/ה:
החים אינם פשוטים. אנשים הם יצורים מורכבים. ביחסי שליטנ זה מורכב יותר. אבל אלו שאלות שעולות לי בראש ומספקות לי שעות של הרהורים ומחשבות .

לחשוב ולהרהר הם דברים חיוביים. יצא לי לחשוב על זה לא מעט בעצמי (:
Gold a​(נשלטת){Shedu}
Gold a​(נשלטת){Shedu} • 7 בפבר׳ 2018
אני ביסית.
אבל מעולם לא הצלחתי לתת לאישה לשלוט בי. נדמה לי שחלק לא מבוטל מהריגוש שלי מגיע מעצם העובדה שגבר שולט בי.
זה לא אומר שבעתיד זה לא יקרה..
עציץ​(מתחלף){משוייך}
זה מאד תלוי בחומר האנושי
לי אין בעיה עקרונית לשלוט על כל מין ומגדר
כמו שאין לי בעיה עקרונית להישלט ע"י כל מגדר ומגדר

כל עוד הדינאמיקה מגיע ממקום נקי ומכבד, מוגן ומכיל, בטוח ואחראי אני לא רואה אישו עקרוני עם זה.