בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

יש רופא בקהל? (: בקשה למידע

כוס'עמוק
לפני 6 שנים • 12 בפבר׳ 2018

יש רופא בקהל? (: בקשה למידע

כוס'עמוק • 12 בפבר׳ 2018
שלום!

מתעניינת בשימוש בטוח בצעצוע שאני, בעת מפגשי משחק, וכן בהשלכות הרפואיות (הפיזיות).

כלומר, מבקשת לדעת האם כמו שמתאגרפים בערוב ימיהם רועדים בכל הגוף וחצי מוח שלהם מחוסל, כך הכוס שלי יתפרק מפיסטינג.
האם מכל הסטירות שהפרצוף שלי מקבל, ברבות הימים, גם הוא ירעד כמו ג'לי.
היכן ניתן לקבל הדרכה ראויה למחטים? (ספייס - תגלי לי?, טרם פניתי אליך באופן אישי)
שיטות לניקוי תחת - חוץ מחוקן...

אשמח לידע שלכן.ם מנסיון, או לחילופין הפניה למדריכים ראויים

תודה

כבר נכנס אדר? כי אני מרבה בשמחה
היד
היד • 12 בפבר׳ 2018
כוסך לא יתפרק. אלא אם כן סוטרים לך על בסיס יום יומי כמה שעות רצוף בעוצמה גבוהה מאוד המוח שלך לא יהפוך לג'לי.
לגבי מחטים, אני מנסה לארגן קבוצה כרגע. אם את רוצה אודיע לך כשיגיע המועד רק שזו תהיה בעיה כי אי אפשר לשלוח לך הודעות...
ימה​(נשלטת)
ימה​(נשלטת) • 12 בפבר׳ 2018
הכוס שלך לא יתפרק מפיסטינג כמו שמתאגרפים רועדים, כי הרעידות שלהם נגרמות מנזק קוגנטיבי שנגרם מחבלות טראומטיות חוזרות ונישנות. ובאותו עניין אם חובטים בך בפנים באותה תדירות ויותר חשוב מכך באותה *עוצמה* בה חובטים במתאגרפים -הפסקי עם זה, זה מסוכן לא רק לטווח הארוך אלא גם לטווח הקצר ואני מאמינה שגם המקום של זה בדין הפלילי מוטל בספק (בהתייחס לפרטנר-ית שלך כמובן).

לגבי נזק לאיבר המין כתוצאה מפיסטנג. זה בהחלט תלוי בתדירות ועוצמה של המעשים ויש סכנה תיאורטית לפגיעה ברצפת האגן אם זה דבר שחוזר על עצמו לעיתים תכופות.
-אבל- הסיכוים שזה יקרה הם לא גבוהים במיוחד ואם את חוששת מהם אני ממליצה להתייעץ עם פיזיותרפיסטית של רצפת האגן.

שיטות לניקוי פי הטבעת -אין בכך באמת צורך. חוקן עדין מספיק ואם הפרטנר-ית שלך לא לוקח בחשבון שגוף האדם מייצר גם צואה ומשם היא יוצאת מעת לעת, אז אני ממליצה שימנעו מלהתקרב למקום.
בכך מקרה מין אנאלי תמיד לבצע עם קונדום, בטח עם מדובר בחדירה של איבר מין גברי על מנת להגן על הגבר מפני זיהומים ודלקות. ותמיד להחליף קונדום בין חדירה אנאלית לחדירה לאיבר המין הנשי או לפה (שוב, על מנת להגן מפני מחלות).

לגבי מחטים אני לא יכולה לסייע לך לצערי אבל שמחה שאת מחפשת הדרכה מתאימה icon_smile.gif
    התגובה האהובה בשרשור
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

Not a doctor

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 12 בפבר׳ 2018
לגבי מחטים, אשמח לעזור.

פיסטינג דורש בעיקר סבלנות מהצד שהאגרוף מחובר אליו ותקשורת טובה עם בעלת הכוס. יש כאן שרירים ורצועות ועם סבלנות אפשר להגיע לתוצאות מדהימות.

חשוב גם להיות ריאליים לגבי התוצאות - לא כל אחת יכולה לעבור בשסן הראשון מאצבע אחת לאגרוף שלם. עדיף תמיד להישאר עם התחושה שרוצים עוד מאשר להגיע לחדר מיון..

כך גם לגבי פיסטינג אנאלי וזיון אנאלי...
@ימה +1 לגבי הציפיות המגוחכות לניקיון כשמדובר בחור של התחת...

סטירות - יש טכניקות של סטירה שמקטינות את העצמה שמגיעה לכיוון המוח ועמוד השדרה הצוארי, שניהם עלולים לצבור נזק לאורך זמן אם מדובר בעצמה גדולה.
James Bondage​(מתחלף)
James Bondage​(מתחלף) • 12 בפבר׳ 2018
אם כבר מדברים על סטירות, מתאגרפים וכיוב: יש גם סכנה ללסת, לשיניים ולנשיכת לשון כאשר הסטירה מפעילה מנוף על הלסת (כלומר, כאשר המכה פוגעת בחלק התחתון של הלסת, במיוחד אם הפה פתוח). מתאגרפים מנסים לבצע את זה בכוונה ליריבים שלהם, אבל זה עלול לקרות במקרה גם בגלל חוסר תיאום / תזוזה של הלסת בזמן הסטירה.

כדאי מאוד שהעוצמה תהיה נמוכה; הפנים והראש הם לא מקום בטוח להלם (מפאת שיניים שבירות, זעזוע מוח, ועוד כל מני סיבות). כל חובבי הסטירות שיצא לי לפגוש עד עכשיו חבבו אותן מכיוון ההשפלה / הצקה, והעוצמה שיחקה תפקיד משני - אני ממליץ לחובבים מביניכם לבדוק באיזה מחנה הם.

ואפשר לקחת מהאגרוף עוד כמה דברים:

- מגן שיניים, נגיד כזה http://www.bashgal.co.il/items/394236-%D7%9E%D7%92%D7%9F-%D7%A9%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D-%D7%A1%D7%99%D7%9C%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%9F-%D7%9C%D7%91%D7%95%D7%92%D7%A8%D7%99%D7%9D-Senior : מבשלים אותו, הוא מתאים בדיוק לפה, מציק קצת בנשימה (אבל לא חוסם - בכל זאת, צריך לנצח קרב איגרוף איתו ...), ואם הוא בפה והפה סגור, השיניים לא יישברו מסטירה.

- כפפות אגרוף, נגיד כאלה http://www.bashgal.co.il/21455-%D7%9B%D7%A4%D7%A4%D7%95%D7%AA-%D7%90%D7%99%D7%92%D7%A8%D7%95%D7%A3-%D7%9B%D7%A4%D7%A4%D7%95%D7%AA-%D7%9C%D7%97%D7%99%D7%9E%D7%94/31390 יכולות לשמש בתור mittens (נראה אתכם או אתכן מאוננים עם כפפות כאלה ....) בצד הנשלט, וכמרכך מכות בצד השולט (רצוי 16, ולפחות 14). לידיעתכם, מטרת הכפפות באגרוף היא לשמור על הראש של היריב, ולא על הידיים של הלובש.

בכל מקרה, המלצתי היא - אם כבר נותנים הלם לראש (ועדיף שלא), רצוי חלש, מרופד, ולא בלסת. ראש זה לא מקום להלמים, אל תעברו את העוצמה המינימלית הדרושה לפטיש שלכם. ועדיף לא בכלל.

* דיסקליימר: אני לא קשור לבש-גל, חוץ מהיותי לקוח מרוצה. זה מה שגוגל הביא כשחיפשתי.
כוס'עמוק
לפני 6 שנים • 13 בפבר׳ 2018
כוס'עמוק • 13 בפבר׳ 2018
תודה להיד, ימה, Dan_Kap ו James Bondage, על התשובות הענייניות והמפורטות.
אתן.ם קהילה תומכת!

לגבי הסטירות - אקח בחשבון את העוצמה הלא בריאה, ואתחשב. (חבל! כמו שגבעתית אומרת.. סטירה אחת שווה אלף מילים)
פיסטינג - אכן אתייעץ עם פיזיוטרפיסטית. חברתי הטובה היא עילוי. מנהלת מכון.
מחטים - אפנה בהתאם.
חור תחת ונקיונו- לבועל אין עם זה בעיה. לי קצת יש (בראש. לא בתחת) . בקיצור - חוקן.

שוב, תודה אמיתית!
}{
כוס'עמוק
לפני 6 שנים • 13 בפבר׳ 2018
כוס'עמוק • 13 בפבר׳ 2018
בנוסף

שוב, אם יש הפניות למדריכים כתובים, בכלל לעולם הבדסמ, בדגש על פיזיות והשלכות, אשמח.

וגם..מחטים... היד וDan_Kap, אכן שניכם אינכם מנויים ואין לי דרך ליצור עמכם קשר. אם יש איזשהי דרך שתוכלו לשלוח לי הודעה עם כתובת הדואל שלכם, אודה. (לי אין)