אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

נעילה בחגורת צניעות סיליקון

דוקטור קדחת​(נשלט)
לפני 6 שנים • 14 בפבר׳ 2018
דוקטור קדחת​(נשלט) • 14 בפבר׳ 2018
נסה את ה curve/cb4000 (קח בחשבון שהגירסא הסינית מכילה פיני נעילה ממתכת) או שתקנה birdcage, שזה הכלוב עם הסורגים הארוכים והמעוקלים(: היו לי את שניהם ושניהם יחסית די טובים לאיבר גדול מהממוצע(:
FoxyBoxy
FoxyBoxy • 14 בפבר׳ 2018
בעיקרון יש כמה נקודות שצריך להזהר לגביהן
1. אם קשה לך להכנס לחגורה בזמן שלא עומד לך, סימן שזה קטן מדי אולי וכדי לחשוב להחליף באחד גדול יותר, אתה בטח יכול להכנס לזה עם הרבה כח רצון וחומר סיכה אבל זה כנראה לא יהיה הכי בריא, ההמלצה הסטנדרטית היא למדוד את הזין כשהוא לא עומד ולחפש חגורה שהיא בערך סנטימטר או שניים קטנים יותר מזה.
2. זין הוא כמו זרוע של תמנון, אם יש חור מספיק גדול או שנמתח, כמו במקרה של סיליקון, אז הזין שלך יצא דרך החור הזה במידה וההבדל בין היותו קטן לזקפתי הוא גדול, לדוגמא, החור שנמצא בקצה השופכה של הכלובון קטן, אבל אם יש לך זקפה הוא עלול לצאת דרכו וזה ממש מסוכן.
לכן כדי מאוד לא רק לחשוב על הגודל אלא גם על הצורה של הכלוב, הייתי ממליצה משהו בלי חורים גדולים מדי ושלא יהיה קטן מדי, הייתי ממליצה על סיליקון ולא מתכת רק בגלל שנשמע שזה הכלובון הראשון שלכם אז במידה ומשהו יקרה, יהיה יותר קל לשחק עם הכלובון בשביל לפתור את הבעיה.
לב חופשי​(אחר)
לב חופשי​(אחר) • 14 בפבר׳ 2018
דוקטור קדחת כתב/ה:
נסה את ה curve/cb4000 (קח בחשבון שהגירסא הסינית מכילה פיני נעילה ממתכת) או שתקנה birdcage, שזה הכלוב עם הסורגים הארוכים והמעוקלים(: היו לי את שניהם ושניהם יחסית די טובים לאיבר גדול מהממוצע(:

אני לא חושב שיש לי גדול מהממוצע ?
אשמח לתמונות או לינקים
לב חופשי​(אחר)
לב חופשי​(אחר) • 14 בפבר׳ 2018
דוקטור קדחת כתב/ה:

אני לא חושב שיש לי גדול מהממוצע ?
אשמח לתמונות או לינקים
דוקטור קדחת​(נשלט)
דוקטור קדחת​(נשלט) • 14 בפבר׳ 2018
אני לא יודע אם מותר לפרסם כאן לינקים..לגבי תמונות חיפוש קל בגוגל של 'chastity curve' או 'birdcage chastity'...
לגבי העניין עם החורים בכלובון והסכנה שבזה - לא בטוח שזה 'מסוכן' אבל זה יכול לגרום לכל מיני שטפי דם שאני מניח שהם זמניים - תקנו אותי אם אני טועה? (פשוט מהניסיון שלי היו כל מיני סימני לחיצה בצורה של הסורגים אבל הם נעלמו אחרי רבע שעה בערך...)
מקווה שעזרתי ^^
BimboSissy​(נשלט)

למה מסוכן ?

BimboSissy​(נשלט) • 14 בפבר׳ 2018
FoxyBoxy כתב/ה:
בעיקרון יש כמה נקודות שצריך להזהר לגביהן
1. אם קשה לך להכנס לחגורה בזמן שלא עומד לך, סימן שזה קטן מדי אולי וכדי לחשוב להחליף באחד גדול יותר, אתה בטח יכול להכנס לזה עם הרבה כח רצון וחומר סיכה אבל זה כנראה לא יהיה הכי בריא, ההמלצה הסטנדרטית היא למדוד את הזין כשהוא לא עומד ולחפש חגורה שהיא בערך סנטימטר או שניים קטנים יותר מזה.
2. זין הוא כמו זרוע של תמנון, אם יש חור מספיק גדול או שנמתח, כמו במקרה של סיליקון, אז הזין שלך יצא דרך החור הזה במידה וההבדל בין היותו קטן לזקפתי הוא גדול, לדוגמא, החור שנמצא בקצה השופכה של הכלובון קטן, אבל אם יש לך זקפה הוא עלול לצאת דרכו וזה ממש מסוכן.
לכן כדי מאוד לא רק לחשוב על הגודל אלא גם על הצורה של הכלוב, הייתי ממליצה משהו בלי חורים גדולים מדי ושלא יהיה קטן מדי, הייתי ממליצה על סיליקון ולא מתכת רק בגלל שנשמע שזה הכלובון הראשון שלכם אז במידה ומשהו יקרה, יהיה יותר קל לשחק עם הכלובון בשביל לפתור את הבעיה.

למה מסוכן אם הוא יוצא דרך החורים ?
FoxyBoxy
FoxyBoxy • 14 בפבר׳ 2018
כי אם הוא יוצא דרך החורים כשהוא במצב זקפתי הוא עלול להתקע ככה ולהווצר נמק, פשוט מומלץ לחשוב על מידות נכונות כי בכוח להשתמש במידה לא נכונה זה מסוכן.
Mistrr El​(אחר)
לפני 6 שנים • 15 בפבר׳ 2018
Mistrr El​(אחר) • 15 בפבר׳ 2018
יש לי זין גדול ועבה, היכן אני יכול למצוא כלובון שמתאים גם כשהוא עומד?
BimboSissy​(נשלט)
לפני 6 שנים • 15 בפבר׳ 2018
BimboSissy​(נשלט) • 15 בפבר׳ 2018
נראה לי שפספסת משהו או שאני לא מבין את השאלה שלך.
הוא לא אמור לעמוד, זו כל המטרה.

ומראש מרכיבים אותו כאשר אין זיקפה.
ואז שוכחים ממנה...