סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אם גבר יונק לאשה ואשה יונקת לגבר?

' Greatt Scott '{☘️}
לפני 6 שנים • 23 בינו׳ 2018
' Greatt Scott '{☘️} • 23 בינו׳ 2018
אם לגבר צמחו שדיים מאכילת מוצרי מזון מסוימים למה שלצריכה יומית של זרע או חלב לא תהיה השפעה מסוימת?
Alatar​(שולט){Foxy LAB}
Alatar​(שולט){Foxy LAB} • 23 בינו׳ 2018
שוב, האדם המתאים לענות על שאלה כזאת הוא רופא.

עד כמה שאני יודע, הדברים עליהם אתה מדבר הם כתוצאה מחשיפה ארוכת טווח למזונות שמכילים כמות משמעותית של אותו הורמון.
אם מישהו יצרוך (לצורך הדוגמה) חמישה ליטר חלב אם ו/או זרע ביום במשך חמש-עשר-עשרים שנה, אני יכול לנחש שיהיו השפעות. אבל כמו שכתבתי קודם, למיטב ידיעתי, כמות האסטרוגן בחלב אם היא זניחה.
' Greatt Scott '{☘️}
' Greatt Scott '{☘️} • 23 בינו׳ 2018
אוקיי
התגובות מקודם זילזלו בזה לגמרי
זה הכל
אם יש רופא - אדרבא
Alatar​(שולט){Foxy LAB}
Alatar​(שולט){Foxy LAB} • 23 בינו׳ 2018
אני חושב שהתגובות מקודם זלזלו בזה כי הם חשבו שהשאלה הראשונית היא הטרלה. קשה להאשים אותם.
סטיית תקן
לפני 6 שנים • 14 בפבר׳ 2018
סטיית תקן • 14 בפבר׳ 2018
מעריב לנוער שלום

ראיתי אישה ערומה, האם הכנסתי אותה להריון ?
היד
היד • 14 בפבר׳ 2018
Alatar, רק אם הרופא הוא קומיקאי בזמנו החופשי הוא צריך להגיב לזה כי אלו סוג התשובות שצריך לתת לסוג השאלות הללו...לפחות ככה רוב המגיבים הבינו את זה (אני חושב שהם צודקים - זו שאלת מעריב לנוער חחח)
Alatar​(שולט){Foxy LAB}
Alatar​(שולט){Foxy LAB} • 14 בפבר׳ 2018
שים לב לתגובה שלי שנמצאת מעליך -- אני חושב שאנשים הבינו את השאלה הזאת (וקשה להאשים אותם), כהטרלה.
אבל מכיוון שהדיון התקדם משם, ומישהו העלה נקודות ספציפיות להתייחסות - הדיון המשיך.

ואגב, אני לא רואה ערך בלענות למישהו "הי! השאלה שלך מפגרת. חחח". זה לא מוציא את המגיב חכם ומגניב, ולא מבייש באמת את השואל, שאם באמת בא להטריל, הרי שתגובות רק מספקות לו את מה שהוא רוצה.

ועוד אגב - אני חושב שרופא צריך לשאוף לענות לכל שאלה רפואית שהוא נשאל כמיטב יכולתו, בין אם הוא מבין את הערך שלה או לא. גם שאלות של אילו הורמונים נמצאים בחלב אם או בזרע.