אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מכל פינה ההרמון קופצת לי- הסבו את תשומת ליבי שזה ראוי לפורום

זהו​(נשלטת){True Maste}
לפני 6 שנים • 26 בפבר׳ 2018

מכל פינה ההרמון קופצת לי- הסבו את תשומת ליבי שזה ראוי לפורום

זהו​(נשלטת){True Maste} • 26 בפבר׳ 2018
ואולי זה דווקא מצחיק שהוא נקרא גואל רצון, כי הרצון היחיד שהוא סיפק הוא רצונו.

זה פורט לי על כל הפחדים הכי בסיסיים שלי ולמרות שניסיתי להתחמק צפיתי בסדרה וראיתי את כל הכתבות שלו ושל הנשים/שפחות שלו.

ולא יכולתי שלא לחשוב על מגרש המשחקים הזה, שכולנו משחקים בו...

וכמה ראוי צריך להיות שולט אמיתי...

אחד כזה שמבין בדיוק מה האישה שאיתו צריכה ורוצה ומה יעשה לה טוב ומה יעשה לה רע.

ולאן הוא יכול להשיט את הספינה הזאת שנקראת שליטה ולאיזה תהומות אפלים הוא יכול לנווט אותה כשהוא לא מבין כלום וכמה אחריות יש על מי שלוקח את ההגה ומשיט לכיוון שלדעתו נכון.

וכמה זה חסר אחריות לא לעצור לרגע ולהבין לאן הנפש העדינה של האישה שאיתו הולכת ונחבטת.

ולכן, תעצרו רגע אתן! ותבדקו אם מי ששמתן בו את ההובלה מתאים וראוי. תסתכלו אם הוא נכון לכן, אם הוא מבין, אם הוא אכפתי, חושב עליכן, דואג לכן ואם כן- יופי! ואם הוא גורם לכן לכל תחושה אחרת שמורידה אתכן השאולה, תבעטו בזה, בו, במסגרת עד שתמצאו את הקפטן שנכון לכן.

תשמרו על עצמכן.

והשבוע הבן הדמיקולו שלו מתראיין בכל פינה שהוא גם הולך להקים הרמון... וכמו ששמתי לב, לא מדובר בביס הכי חריף בשקשוקה (כמה בא לי שקשוקה עם חומוס) וזה די מרגיע, כי אין ספק שאבא שלו היה חכם וחריף כדי לסחוף אחריו בנות טיפשעשרה אבודות... הוא לא נראה לי יצליח...

זהו, פרקתי את כל מה שרציתי להגיד, אשמח לקרוא מה יש לכם לכתוב.
    התגובה האהובה בשרשור
היד
היד • 26 בפבר׳ 2018
לא צריך להיות חכם וחריף בשביל לעשות מה שגואל רצון עשה. וחכם וחריף אלו מילות תואר שלא הייתי משתמש באותה נשימה עם גואל רצון.
סנדרה מכשפה קוסמת​(שולטת)
אכן כתבת נושא חשוב מאד. אם תצליחי בפוסט הזה לעורר משהיא שלא בטוחה עשית את שכרך.
אני רוצה להסביר שברוב המכרים הנשלטת שמה את מבטחה בשולטת (כנל גברים נשים משני הצדדים) ועל כן על הצד השולט יש כפליים אחריות לדעת להציב גבולות לעצמו ולנשלטת שמבחינתה להגיע גם לקצה.
וכאן נכנס עניין של מוסר וכבוד האדם.... שחקו בזהירות חברים מדובר בנשמות
היד
היד • 26 בפבר׳ 2018
נימפו פרסמה לינק לכתבה על מישהי שהיתה שם והיתה עדה ראשית נגדו.
m.yediot.co.il/Articles/5078441
שווה קריאה ואח"כ מחשבה.
זהו​(נשלטת){True Maste}

יכול להיות שאתה צודק... אבל

היד כתב/ה:
לא צריך להיות חכם וחריף בשביל לעשות מה שגואל רצון עשה. וחכם וחריף אלו מילות תואר שלא הייתי משתמש באותה נשימה עם גואל רצון.

מכל שעות המסך שהשקעתי בראיונות עם הנשים שלו ניכר שמדובר באדם חכם ומניפולטיבי מאוד. אני לא בטוחה שכל אדם יכול לעשות את מה שהוא עשה. בכל אופן, טוב שהוא מאחורי סורג ובריח.
זהו​(נשלטת){True Maste}

האמת שאת הסיבה לשרשור הזה

סנדרה הגדולה כתב/ה:
אני רוצה להסביר שברוב המכרים הנשלטת שמה את מבטחה בשולטת (כנל גברים נשים משני הצדדים) ועל כן על הצד השולט יש כפליים אחריות לדעת להציב גבולות לעצמו ולנשלטת שמבחינתה להגיע גם לקצה.

זה בהחלט ראוי וחשוב והלוואי שאם יש כאן מישהי שנמצאת במקום שלא טוב לה, שתזוז למקום טוב יותר.
אז בזכותך, אחרי 18 שנים בעולם הזה, הכנסתי פוסט בפורום ?
זהו​(נשלטת){True Maste}

האמת שאת הסיבה לשרשור הזה

סנדרה הגדולה כתב/ה:

זה בהחלט ראוי וחשוב והלוואי שאם יש כאן מישהי שנמצאת במקום שלא טוב לה, שתזוז למקום טוב יותר.
אז בזכותך, אחרי 18 שנים בעולם הזה, הכנסתי פוסט בפורום ?
סנדרה מכשפה קוסמת​(שולטת)
עשית החלטה נכונה שפרסמת... לי באופן אישי נפלו לידיים לא אחת ולא שניים בנות שתחת מעטפת של נשלטת, רצו חום אהבה בטחון לשמחתי ניחנתי באינטילגנציה רגשית גבוהה אני תמיד מזהה את הצורך הנסתר. לכן אני רואה עצמי כמנטורית. והעולם הזה הוא לא שונה מחיי האישיים. בהרבה רבדים
dror30
dror30 • 26 בפבר׳ 2018
אישית אני בגישה של לא להפקיד את עצמנו בידיים של אחר בכלל, תמיד לסמוך ולהקשיב לעצמנו, רק אנחנו יודעים מה טוב לנו ולגוף שלנו בכל רגע.
גם אם הכוונות של השולטים/ות טובות, גם אם להם יש ידע רב ברוחניות/שליטה/טנטרה מיניות/פסיכולוגיה ועוד. הוא לא יכול לדעת יותר טוב מאיתנו מה אנחנו צריכים ורוצים, ההקשבה העצמית זה משהו שבעיני לא כדאי לוותר עליו ואם מוותרים אז רק לנקודת זמן סשנית ספציפית.
dror30
dror30 • 26 בפבר׳ 2018
ולגבי הבן שלו דווקא הוא כן נשמע לי חכם כמוהו במובן המינפולטיבי, ולא חושב שיצליח פחות לצערי הרב.