סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מישהי כאן מזדהה עם הטרנד הזה של "לאלף שולט"?

MagisterDolor​(שולט)
לפני 6 שנים • 5 בינו׳ 2018
MagisterDolor​(שולט) • 5 בינו׳ 2018
קראתי פה ושם בלוגים של נשלטות שמאסו בשולטים המצויים פה, והחליטו לצאת עם ונילי ו"לאלף" אותו לעשות דברים שהן אוהבות, אשר לשולטים באים באופן טבעי (החל מדיבור מלוכלך במיטה וכלה בלחתוך אותן).
אישית, איני רואה בכך דבר פסול.
שכל אחד יעשה הדבר הטוב בעיניו, העיקר להיות מאושר.
יש דברים שמאוד הרתיעו אותי לעשות כאשר התחלתי את דרכי בעולם הזה, אך במקביל מאוד משכו אותי, ולא הייתי עושה אותם לולא הייתה לי תקשורת טובה עם הצד השני והן הציעו את הדברים האלו.
בסופו של דבר כולם מרוויחים, ואם מישהו חושב שזה מוריד מערכו כשולט או נשלט, רצוי שיזכור שכולנו בני אדם.
blueboyx​(שולט)
לפני 6 שנים • 27 בינו׳ 2018
blueboyx​(שולט) • 27 בינו׳ 2018
הבעיה בכותרת , ובשאלה עצמה שנשאלת ומה שגרם לה להישאל מלכתחילה.

הגדרות.

כאשר אנו נוטים להאמין להגדרות כל כך מהר מבלי להיכנס לתודעה הפנימית שלנו ולהבין
מהיכן היא באה ומדוע אנו חושבים בצורה כזאת , אנחנו נשלטים מנטאלית על ידי אף אחד,
חוץ מעצמנו.

הבעיה גם נעוצה בעקשנות, ואגו. אנחנו מתיימרים להגיד " אני שולט/ת" "אני נשלט/ת"

שבמציאות, זה לא עובד ככה.

זה דינאמי, ופנטזיה ומיניות יכולה להשתנות עם פרטנר אחר , ואפילו עם אותו פרטנר.

לכן אין דבר כזה באמת שולט או נשלט.
תמיד צריך לזכור , שהכל הן הגדרות שבני אדם המציאו.
וככה אנחנו משתחררים באמת, מהכלוב. של עצמנו.

נא , אבל אל תקשיבו לניהיליסט קשיש, מה אני יודע.
DickLa​(נשלטת){רק בנות.❤️}
לפני 6 שנים • 27 בינו׳ 2018
ששולטת תקח שולט ותעשה ממנו שפחה שלה icon_wink.gif אבל שתלמד אותו להיות זנותית, איך שצריך, בהתנהגות, במראה...
michasd​(שולט)
לפני 6 שנים • 1 במרץ 2018
michasd​(שולט) • 1 במרץ 2018
כל שולט הוא גם נשלט וזה תלוי מול מי הוא עומד.
אם בן אדם היה רק אחד מהם באופן מוחלט אז הוא בכלל לא היה נמצא בסצינת ה BDSM.
בן אדם שאי אפשר לשלוט בו זה בן אדם שאי אפשר לגעת לו בתחושת הערך העצמי.
ובן אדם שאי אפשר לגעת לו בתחושת הערך העצמי הוא לא נמשך לא לשליטה ולא לכניעה כי אף אחד מהם לא נוגע לו באגו,
כניעה לא מספקת לו את הצורך למזוכיזם ושליטה לא מספקת לו את הצורך לפצות על תחושות של חוסר ערך.

בן אדם שמצא את עצמו נמשך לשליטה באנשים אחרים מחוייב שיש לו רגשי נחיתות שעליהם הוא פשוט מפצה ע"י שליטה באנשים אחרים.
שליטה באנשים אחרים מחמיאה לאגו שלו וזו בדיוק הפעילות ששומרת אותו בעמדה שבה הוא מרגיש שהוא לא נחות ולכן הוא מרגיש טוב עם עצמו.

אלה אנשים שבדרך כלל פעם היו בדיוק ההפך משולטים והגיעו לעמדה של "השולט" רק עם הזמן.
למשל אנשים שבתור ילדים שעוררו בהם תחושות של חוסר אונים ושפל שהפכו לפצעים רגשיים והפיתרון לכאב הוא שליטה באחרים.

עצם העובדה ששולט מכחיש בכל תוקף את האפשרות שהוא יהיה נשלט זה רק מעיד על עומק הפצע הרגשי שלו, כי בדיוק כמו שהוא נמשך לשליטה על מנת לפצות על הפצעים שלו, כך הרגשה של כניעה מעמיקה את הפצעים שלו. (האגו שלו נפגע מלהיכנע לאחר)

אבל זה לא אומר שהוא לא מרגיש תחושות של משיכה לכניעה, זה אומר שהאגו שלו פשוט מדחיק ומתנגד להן חזק.

לעומת זאת נשלטים אלה אנשים שאין להם את "הכלים" שיש לשולטים ובמיוחד שולטות על מנת לפצות על התחושות שלהם ע"י שליטה ולכן הם פונים לשולטים/ שולטות כדי שיזרעו להם מלח על הפצעים - זריעת המלח על הפצעים זה עצם הפירוש של מזוכיזם.

שולט שיעמוד מול בן אדם שהוא מרגיש שהערך של האדם שמולו הוא גבוה משלו יפתח כלפיו תלות רגשית במוקדם או במאוחר,
ומי שמרגיש תלות רגשית, אז מן הסתם שהוא נשלט, גם אם נותנים לו במודע להיות שולט.
בסיטואציה כזאת השולט יכול עדיין לנסות לשלוט ברגשות שלו ולעשות מניפולציות ולהעמיד פנים שהוא עדיין השולט,
אבל מי שמפתח תלות אז הוא הנשלט לטווח הארוך. (אם רק ינסו לשלוט בו)

נשלט יכול לפתח תלות רגשית בשולט או בשולטת כבר ע"י עצם התנגדותו לניסיונות להשתלט עליו.
ככל שהשולט תופס מעצמו יותר על זה שהוא שולט, כך הוא יפגע יותר מכך שהוא לא מצליח לשלוט. (אלה אם יש לו הרבה חלופות)
נשלט גם יכול לפתח תלות רגשית בשולטת ע"י זה שהוא נשלט כל כך טוב שהיא תתקשה למצוא חלופה ראויה ובכך הוא גם תולה אותה בו רגשית ואז היא גם נשלטת שלו.
מי ששולט זה מי שבעצם שולט על איך שהדברים יהיו לא? אז אם שולטת רוצה יותר מידי שהנשלט יהיה נשלט שלה אז הוא נמצא בעמדה שבה הוא יכול לקבוע לה והיא תיאלץ להסכים...

כל הקטע של להיות נשלט לעומת זאת, זה קודם כל להרגיש ששולטים בך מבחינה רגשית.
זה קודם כל להרגיש שהשולטת או השולט הם בעלי ערך רב ממך כי נשלטים הם לא נשלטים ע"י כל האנשים,
נשלטים הם נשלטים רק ע"י אנשים שהם תולים בהם את הערך העצמי שלהם, ואת זה אפשר לעשות רק עם אנשים שאתה מרגיש שיש להם ערך גבוה משלך.

למה כל הנשלטים רוצים שישלטו בהם הנשים הכי יפות? זה לא רק בגלל שהן יפות, כי יופי זה בסך הכל מולקולות שמסודרות בצורה מסוימת, שמוגדרת כהתניה חברתית "שזה הסטנדרט של מה זה יופי".
יופי זה אלמנט של ערך, והנשלט שמרגיש שלא מגיע לו לקבל את היופי הזה, מרגיש צורך לשרת את השולטת שהוא רואה בה את כל הערך הזה שחסר לו בו.
זה ירגיש לו "לא נכון" אם שולטת תתייחס אליו טוב/ רגיל, הוא הגיע אליה מלכתחילה כדי שהיא תזרע לו מלח על הפצעים.
זו הסיבה שצויין פה באחד השרשורים שהרבה נשלטים נוטשים שולטות כי הן "רכות מידי".

מה שתיארתי פה זו גם הסיבה שיש יותר מידי מתחלפים זה לא שהם מעמידים פנים זה פשוט בא לרבים מהם בתקופות. (מעבר/ חוץ מ - שאר הסיבות)
מתי שהערך העצמי שלהם עולה הם פתאום מרגישים חזקים ורוצים לשלוט ומתי שהוא יורד אז הם מרגישים שבא להם להיכנע ושיתעללו בהם.
הכל תלוי בגודל הפצע הרגשי של האדם ובמצב שלו בהווה.
אנשים שכן סגורים על עצמם לגמרי אלה אנשים שאו שהם נרקיסיסטים מלאים ואז הם רק שולטים ואין להם דרך אחרת להרגיש או שהם פסיכופטים או שהם סוציופטים, ומבחינת נשלטים הם חייבים להיות co dependents גמורים כי הם מפתחים תלות רגשית הכי מהר והכי סמרטוטים.

האופי של האדם הוא מסובך ודינאמי מידי מכדי להרגיש הרגשה מוחלטת אחת לטווח ממש ארוך.
מה שאדם כן יכול לעשות זה אולי להתנגד לכל מיני תחושות/ להתכחש להם/ להתעלם מהם/ וכו' - אבל זה לא אמר שהוא לא מרגיש את התחושות האלה.
ספייס​(אחרת)
לפני 6 שנים • 1 במרץ 2018
ספייס​(אחרת) • 1 במרץ 2018
מאוד.
שולטים מבינים התמסרות מהי.
הם מתכופפים באופן שונה מנשלטים.
כל שלב שהם יורדים עולה להם נפשית ביוקר ומפה אני שואבת את ההנאה האמיתית שלי מהתהליך.