לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם הכל מותר בכלוב?

היד
לפני 5 שנים • 20 באפר׳ 2018
היד • 20 באפר׳ 2018
הגבולות הם בין המשתתפים ותחת חוקי המדינה.
אני חושב שאין כאן מקום להביע על פי ידע משום שזה עניין סובייקטיבי. כל אחת.ד מגדירים.ות את הגבולות בצורה המתאימה להם.ן
פלייפול
פלייפול • 20 באפר׳ 2018
הידען הידוע כתב/ה:
רק לידיעה אישית, קטגוריה שלמה מוקדשת לכך והיא מכונה Small Penis Humiliation או בקיצור SPH

לא ברור לי מה מיוחד בקטגוריה הזאת ובמה היא סותרת את מה שכתבתי. הבדס"מ מפוצץ לעייפה בפנטזיות השפלה למיניהן, וברכתי שלוחה לכל העוסקים בהן, כל עוד זה בטוח, שפוי ובהסכמה, וכל הצדדים נהנים.

הבלוג של נועה לא נועד, לעניות דעתי, לגרום הנאה לנשלטים המתגרים מ SPH, אלא להיפך, לגרום לגברים להרגיש רע עם עצמם, ללא שביקשו זאת או הסכימו לכך, כמקובל בבדס"מ. גם אם אני טועה, ונשלטים דווקא נהנים לקרוא בבלוג הזה ומתחרמנים ממנו, זה אינו משנה דבר, מאחר שכפי שהדגשתי, זכותה לכתוב מה שבה לה בבלוג שלה, כשם שזכותי לכתוב מה דעתי עליו.
הידען​(נשלט)
הידען​(נשלט) • 20 באפר׳ 2018
את יודעת מה היופי בדמגוגיה? שהיא יכולה לפעול גם נגדך. אתם בחרתם לתקוף באופן אישי את נועה, וחבל שכך.
אני מציע שתיישמי את שאמרת על הפרופיל שלך ותכתבי, רק הפעם בתור גבר, כי ״צורות שליטה שלא כוללות את התחת שלך בשלב כלשהו לא מעניינות אותי!״ האם לא תהיה בכך החפצה נשית שעלולה לקומם נשים רבות באתר? האם את אינך זוכה לפרוויליגה מעין זו?
joss​(נשלט)
joss​(נשלט) • 20 באפר׳ 2018
אני לא חושב שההשוואה לבלוג שנחסם היא רלוונטית והוגנת.
אומנם לא קראתי את הבלוג שנחסם,
אבל קראתי את הבלוג של נועה,
ובמידה וישנם נשלטים שכן מתחברים לפטיש הזה (גיחוך על איבר מינם...) ,
אז מה הבעיה? למה זה פסול?
נועה שולטת 18​(שולטת)
נועה שולטת 18​(שולטת) • 20 באפר׳ 2018
פלייפול כתבת כי ״לבלוג של נועה אין בכלל קשר לבדס"מ״ ואחר כך הסתייגת ״גם אם אני טועה, ונשלטים דווקא נהנים לקרוא בבלוג הזה ומתחרמנים ממנו, זה אינו משנה דבר״. זה בהחלט משנה!

1. אתה טועה. זה נועד לאלו שמתחברים לכך.
2. אתה מטעה כי זה כן בדס״מ תרצה או שלא, אתה אינך השופט מה נחשב כבדס״מ ומה לא.
3. אתה לא עקבי.

נסה לשמור על רצף לוגי והגיוני.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 20 באפר׳ 2018
הידען הידוע כתב/ה:
את יודעת מה היופי בדמגוגיה? שהיא יכולה לפעול גם נגדך. אתם בחרתם לתקוף באופן אישי את נועה, וחבל שכך.
אני מציע שתיישמי את שאמרת על הפרופיל שלך ותכתבי, רק הפעם בתור גבר, כי ״צורות שליטה שלא כוללות את התחת שלך בשלב כלשהו לא מעניינות אותי!״ האם לא תהיה בכך החפצה נשית שעלולה לקומם נשים רבות באתר? האם את אינך זוכה לפרוויליגה מעין זו?

אתה יודע מה היופי בטיעוני כשל לוגי? שאז מסיתים את תשומת הלב ממה שנטען באמת ובכך מתחמקים מאי נעימות של לענות על מה שנטען באמת. אבל זה לא יעבוד לך ידידי.
אף אחד לא תקף אישית את נועה, דיברתי על תופעה שבה התבטאויות של גברים נשפטות בחומרה רבה מאשר של הנשים. וכשאני אומרת נשים, ומציינת בתוכן שולטות, זה כולל גם אותי בפנים. ברור לי שאם גבר היה כותב את שכתבתי הוא היה נשפט בחומרה, אתה לא מחדש לי דבר וזה לא סותר את הטיעון שלי לרגע.

אגב, השורה הזו נכתבה לאחר בעלי פטישים שונים משלי בתחלית הציפו לי את האינבוקס בבקשות של "אני לא נחדר אבל אולי תסכימי לסשן מסוג אחר..." והם *עצמם* ביקשו שתהיה לי הבהרה חד משמעית כזו בפרופיל, על מנת שהם עצמם לא יבזבזו עלי את הזמן.
לעומת נועה אני לא כתבתי מניפסט שאומר שכל הגברים הם אובייקט לפטיש מסוים שיש לי. להיפך, אני אומרת שזה סבבה לא להיחדר פשוט זה אישית לא יעניין אותי.
כמו שאם אכתוב שאני לא מעוניינת בנשים, וזה לא אומר שאני שונאת לסביות אלא פשוט סטרייטית שאין לה מה לחפש עם אישה.
ואם נשים היו מציפות לי את האינבוקס באותה צורה שבעלי פטיש כפות רגליים שרואים שזה לא הכיוון שלי עשו, הייתי טורחת לכתוב את זה באותה צורה לא מתנחמדת ועדיין זה לא היה מוכיח שיש בי שמץ של הומופוביה.

ועכשיו, אחרי שהבנת שלא ילך לנסות לעוות את דברי, בוא נחזור לטיעון המקורי, ותסביר לי איך (ועוד כגבר) אתה לא מסכים עם כך שגברים נשפטים פה בחומרה על התבטאויות שלנשים מבליגים עליהן? כי הצגתי דוגמאות ממשיות בהן גברים *סולקו* מהאתר על התבטאויות דומות לשל חברתך ולשל כוכבת הפוסט הקודם.
מה טיעון הנגד שלך לזה?
פלייפול
פלייפול • 20 באפר׳ 2018
joss כתב/ה:

אסביר לך מדוע זה פסול: נועה היתה כותבת את הבלוג שלה, כמות שהוא, גם אם לא היה אף נשלט בעל פטיש כזה (ואני לא חושב שהיא תחלוק עלי). יש הבדל בין יחסים בדסמיים, שנועדו לגרום הנאה לשני הצדדים, לבין מישהו שנזקק להקטנה של אנשים אחרים, שלא ביקשו זאת, כי זאת הדרך היחידה שבה הוא יכול להרגיש טוב יותר עם עצמו.
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 20 באפר׳ 2018
הידען, צורת ההתבטאות שלך נשמעת ממש כשל נועה
(מעניין מה הInternational Statistical Classification of Diseases and Related Health Problems היה אומר על זה)
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 20 באפר׳ 2018
joss כתב/ה:

יש גם נשים שיש להן פנטזיית אונס.
זה אומר שמותר לכל גבר שיש לו פנטזיית אונס לאנוס אותן? זה אומר שלגבר הזה (או אפילו לאישה עצמה שזו הפנטזיה האישית שלה) מותר לכתוב מניפסטים בבלוג על זה שלכלל הנשים מגיע להיאנס רק כי זה אישית מחרמן אותו/ה?
אם אנחנו נעביר ביקורת על מישהו מהחבר'ה האלו, זה אמור שאנחנו חרא של אנשים שלא סובלנים לפטישים של אחרים?
כי הציפייה ההגיונית, כמו שפלייפול כתב, היא שאנשים ישחקו פנטזיה כזו בינם ובין עצמם, לאחר שכולם הסכימו על גבולות ורצונות, ולא ישליכו אותה על הסובבים ויראו בהם אובייקטיבים לפטיש.
ואם מישהו כותב טקסטים פנטזיוניים כי זה פשוט התחביב שלו ולא כי הוא באמת מאמין בזה כאדם, מן הראוי שיכתוב איזו הערה בתחילת הבלוג שהוא לא מתכוון אליהם ברצינות ושמוטב לא לבצע את זה במציאות עם מי שזה לא מסב לא עונג (כתבתי כזה דבר על פנטזיית אונס שכתבתי. אז בבקשה, לכבוד הזה שאמר לי שאני לא מיישמת את מה שאני אומרת).
למילים יש השפעות הרסניות, והמטרה בבדסמ היא לא להרוס אף אחד, זה אפילו נגד עקרונות ה SSC.
אני ראיתי מה דמוי גוף רע עשה לנפשם של גברים ונשים, וכמו שאישה יכולה להתדרדר להפרעות אכילה מקריאה על כמה שהיא נחותה כאדם בגלל גודל מימדה, ככה ביטחון עצמי של גבר יכול להתרסק מקריאה על כמה שהוא נחות כאדם בגלל גודל איברו.
וזה בדיוק הסיבה שהעיפו את הבחור ההוא, אחד הטיעונים שנשים נתנו לכך, זה שזה יכול לדרדר נשים פגיעות להפרעות אכילה.
אז דין אחד לגברים ודין אחד לנשים?
כשזה גבר זה נורא ואיום ומיד צריך להעיף, וכשזו אישה אז "תרגעו, כולה פטיש שלה, מי שלא רוצה לקרוא לא יקרא"?
joss​(נשלט)
joss​(נשלט) • 20 באפר׳ 2018
פלייפול כתב/ה:
joss כתב/ה:

אסביר לך מדוע זה פסול: נועה היתה כותבת את הבלוג שלה, כמות שהוא, גם אם לא היה אף נשלט בעל פטיש כזה (ואני לא חושב שהיא תחלוק עלי). יש הבדל בין יחסים בדסמיים, שנועדו לגרום הנאה לשני הצדדים, לבין מישהו שנזקק להקטנה של אנשים אחרים, שלא ביקשו זאת, כי זאת הדרך היחידה שבה הוא יכול להרגיש טוב יותר עם עצמו.

לדעתי, אתה לא מודע איזו הכללה עשית עכשיו בהגדרה של מה פסול ומה לא פסול .
בוא נדבר על על אחד הפטישים הנפוצים ביותר פוט פטיש. לדעתי (ולדעת חלק גדול מהנשלטים), פוט פטיש טוב צריך להיות מלווה בסיטואציה של השפלה כלפי הנשלט.....
האם השולטת לא מקטינה את הנשלט??
מה ההבדל בין פוט פטיש לבין הפטיש של נועה במובן של הקטנת הצד השני?

לגבי הטענה השנייה שלך (טענה היפותטית לחלוטין שאין אף נשלט עם הפטיש הזה), נניח לדוגמא שיש שולטת שמתחברת לפוט פטיש , ואין אף נשלט בעולם שמתחבר לפטיש הזה.... ועדיין מכוון שהפטיש כל כך מעסיק אותה היא מתחזקת בלוג בנושא, האם זה מקובל? ברור שכן! זכותה המלאה, למרות שרוב גברים יכולים לראות בכך הקטנה שהשולטת משתמשת בגברים למטרה מסוימת (פוט פטיש).

ולסיום,גם אתה וגם אני קראנו את הבלוג של נועה, אני הרגשתי שהוא מכוון לנשלטים שמתחברים לפטיש הספציפי הזה, ואתה החלטת שהוא מכוון לשנאת גברים באשר הם.
זכותך וזכותי להגיע למסקנות שונות, אבל אחרי שנועה הגיבה והבהירה שמבחינתה זה בדס"מ והבלוג מיועד לאלו שמתחברים לתחום אז נראה לי שאין טעם להתעקש ולייחס לה דברים כוללנים על שנאה גורפת לגברים.