ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שליטה במצלמת רשת בפני מספר צופים

דוק_בי​(נשלט)
לפני 5 שנים • 8 ביוני 2018

שליטה במצלמת רשת בפני מספר צופים

דוק_בי​(נשלט) • 8 ביוני 2018
אני כנוע. השולט שלי רוצה להראות לחברים שלו כמה שאני כנוע. הוא רוצה להראות אותי מרחיב את החור במצלמת רשת לקראת סשן פיסטינג שגם אותו בודאי ירצה לשדר. האם מישהו יודע על אתר שמאפשר לאנשים פרטיים לפתוח מצלמה ולהזמין צופים? תודה.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 8 ביוני 2018
אתה יכול לפתוח קבוצת פייסבוק שהגדרת הפרטיות שלה היא סודית, כלומר שמי שלא בקבוצה לא יוכל למצוא אותה או לדעת מי שאר החברים בה.
תצטרף לשם רק אנשים שאתה סומך עליהם (ואם אין להם או לך פייסבוק אז זה עניין של שניות לפחות אחד למטרה הזו) ותפעיל אופציה של live stream. אחרי שסיימת תמחק את הסרטון במקום לעלות אותו כפוסט.
כמובן שיש דרכים נוספות ומתוחכמות יותר, אבל חבל להסתבך.

קח בחשבון שאין באמת דרך פרטית לדבר הזה. כל אחד יכול לעשות צילום מסך ולהפיץ. תקפיד לא להראות פנים, לא לדבר, להסתיר קעקועים אם יש, ולהזיז מהחדר ברקע כל פרט שיכול להוביל לזיהוי שלך דרכו.
    התגובה האהובה בשרשור
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 8 ביוני 2018
האתר הזה נועד לשיחות ועידה ולא לסטרימינג, משמע גם הצופים חושפים עצמם ואולי הם לא יהיו מעוניינים בכך.
כמו כן, הוא מוגבל ל- 4 משתתפים (12 אם עושים חשבון פרימיום בתשלום).
pinkslave​(נשלט)
pinkslave​(נשלט) • 8 ביוני 2018
כול צופה יכול לקבוע אם הוא רוצה לחשוף את עצמו או לא ולכבות את המצלמה או המקרופון שלו
GeminiBaby​(נשלטת)
GeminiBaby​(נשלטת) • 8 ביוני 2018
לכו על דיסקורד, זאת תוכנה שדומה לסקייפ רק באיכות יותר טובה ללא לאגים עם צאט ואפשרות לכמות בלתי מוגבלת של אנשים.
ההורדה והשימוש בחינם.
דוק_בי​(נשלט)
לפני 5 שנים • 9 ביוני 2018
דוק_בי​(נשלט) • 9 ביוני 2018
תודה, לכל המשיבים, אשתדל לבלות, פינק.
דוק_בי​(נשלט)
לפני 5 שנים • 9 ביוני 2018
דוק_בי​(נשלט) • 9 ביוני 2018
Laila18 כתב/ה:
לכו על דיסקורד, זאת תוכנה שדומה לסקייפ רק באיכות יותר טובה ללא לאגים עם צאט ואפשרות לכמות בלתי מוגבלת של אנשים.
ההורדה והשימוש בחינם.

זה נראה טקסט וקול רק. יש וידאו, פינק?