לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בייבי מאנץ'

teller
לפני 5 שנים • 28 ביוני 2018

לא

teller • 28 ביוני 2018
דרקן! לא מרשה לך למות..
VeraLynn​(נשלטת)
VeraLynn​(נשלטת) • 28 ביוני 2018
היה מהמם, הפקתי לקחים לפעם הבאה ושמחתי להכיר את כולכם icon_smile.gif
פחדתי שיהיה הקיץ של אביה ואז נכנסתי וגיליתי שאנשים מהממים כבר הגיעו,
ועוד המשיכו להגיע, והייתם מהממים כולכם וחיממתם לי את הלב ולא אשכח איך עודדתם אותי בסנוקר למרות ההפסד המר.

תודה שבאתם, היה ממש כיף להכיר את הפרצופים שמאחורי הניקים, לגלות אנשים חדשים ולדבר באופן פתוח בלי לשקול מילים כל הזמן.

מאמינה שבעוד שבועיים / חודש נעשה מאנץ' נוסף, אולי בקונספט קצת שונה icon_smile.gif
Stay tuned
    התגובה האהובה בשרשור
kimmy{SaM '}
kimmy{SaM '} • 28 ביוני 2018
מקווה שיהיה בחמישי ולא ברביעי.. .
Crazy_D​(שולט){LuckyCharm}
Crazy_D​(שולט){LuckyCharm} • 28 ביוני 2018
אף אחד לא מתייחס לפוסט שפתחתי אז אני אכתוב כאן:
וירהלין שיחקת אתה!
נראה לי המצאת ליין חדש icon_smile.gif
היו אחלה אנשים. אפילו שבהתחלה היה קשה למצוא את המקום icon_smile.gif
אווירה כיפית, אנשים מעניינים ובכלל היה כיף להכיר פרצופים מאחורי הכינויים.

כן ירבו!
4X4​(אחר)
לפני 5 שנים • 3 ביולי 2018
4X4​(אחר) • 3 ביולי 2018
ArchAngel כתב/ה:
עכשיו זה מנוסח בצורה יותר ברורה. ומכיוון ואין הבדל בין גיל 18 ל-20, לא דיי רק בלהוסיף אותם למנאצ' הנוכחי אלא יש גם צורך להוריד את הגיל שנמצא ברף העליון שלו.
עם כל הכבוד, לבני 30 אין את המורכבות בהיכרויות בדס"מיות שיש לבני 18 ולבני שנות העשרים המוקדמות.

אני בן 50, (גיל זה רק מספר) - אז אין לי את המורכבות להבנת המורכבות, ממה שהבנתי מדברייך icon_smile.gif ...
LuckyCharm88​(נשלטת){Crazy_D}
לפני 5 שנים • 3 ביולי 2018

חמיישי הכי טוב

LuckyCharm88​(נשלטת){Crazy_D} • 3 ביולי 2018
VeraLynn כתב/ה:
ועוד המשיכו להגיע, והייתם מהממים כולכם וחיממתם לי את הלב ולא אשכח איך עודדתם אותי בסנוקר למרות ההפסד המר.

תודה שבאתם, היה ממש כיף להכיר את הפרצופים שמאחורי הניקים, לגלות אנשים חדשים ולדבר באופן פתוח בלי לשקול מילים כל הזמן.

מאמינה שבעוד שבועיים / חודש נעשה מאנץ' נוסף, אולי בקונספט קצת שונה icon_smile.gif
Stay tuned

כפי שכבר אמרתי לך (: אני בעד ימי חמישי היום היחיד שבו יש לי חיים מחוץ לעבודה
Westley​(נשלט)
לפני 5 שנים • 4 ביולי 2018
Westley​(נשלט) • 4 ביולי 2018
אמנם אני צפוני אז סיכוי נמוך שאגיע אבל סחטיין עליכם! תמשיכו כך
Saarlv​(שולט)
Saarlv​(שולט) • 4 ביולי 2018
VeraLynn כתב/ה:

Stay tuned

מקווה שפעם הבאה יהיה בסופו"ש, אני בבסיס כל השבוע...
TheStrider​(סדיסט)
TheStrider​(סדיסט) • 4 ביולי 2018
4X4 כתב/ה:
ArchAngel כתב/ה:
עכשיו זה מנוסח בצורה יותר ברורה. ומכיוון ואין הבדל בין גיל 18 ל-20, לא דיי רק בלהוסיף אותם למנאצ' הנוכחי אלא יש גם צורך להוריד את הגיל שנמצא ברף העליון שלו.
עם כל הכבוד, לבני 30 אין את המורכבות בהיכרויות בדס"מיות שיש לבני 18 ולבני שנות העשרים המוקדמות.

אני בן 50, (גיל זה רק מספר) - אז אין לי את המורכבות להבנת המורכבות, ממה שהבנתי מדברייך icon_smile.gif ...

מעניין, כי יחסית לגיל 50 הבנת הנקרא שלך לא משהו. המורכבות עליה אני מניח שאנג'ל דיברה הינה זאת הנלוות לכניסה לקהילה הזאת בגיל צעיר בטרם יש בידך הכלים להבין את מקומך בחיים ואת היכולת שלך לחיות במסגרת הנטיות והזהות שלך. לא מדובר על היכולת השכלית להבין מורכבות, יכולת שאני חייב לציין, אתה לא בדיוק הפגנת בתשובתך.