שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שירותי נעילה בתשלום

באקט{F.L}
לפני 5 שנים • 10 ביולי 2018
באקט{F.L} • 10 ביולי 2018
24/7 .
אני גם לא יודע,
אני לא יודע מה זה 24/7 .
אם הנשלט מקבל ערב בשבוע להסתובב בבית בהשגחה בבוקסר בלי כלובון, זה עדיין 24/7 ?
אם הנשלט מקבל פעם בשבוע או ב10 ימים או בשבועיים גמירה מפוקחת ובדרך שבה השולטת רוצה, זה עדיין 24/7 ?
אם יש פעילות מסויימת, נאמר אימון איגרוף, שאליו הנשלט הולך פעמיים בשבוע, מטבע הדברים ללא כלובון, זה עדיין 24/7 ?
יש כל כך הרבה ואריציות לעניין ה24/7.

לו היו שואלים אותי, מה זה 24/7, הייתי עונה שזה לאו דווקא מספר השעות או הימים, אלא יותר, המציאות של הנשלט, השגרה
של הנשלט, והשגרה או המציאות היום יומית של הנשלט זה שהוא נעול, סגור, ורק החריג והיוצא מן הכלל הוא שהוא לא נעול ולא חגור.
וזה יש.
אני יודע שאני הייתי נעול בלי לצאת מהכלובון למשך שבועות.
ואני חושב שיש עוד אחרים, כמובן שלא הרבה.
כמה זה מחזיק ? חודשים ? שנים ?
לא יודע, אני חושב שהקושי הפיזי קיים ולא פשוט, אבל עדיין הוא החלק הקל שאפשר להתרגל אליו בהדרגה,
והקושי הרגשי נפשי, הוא החלק היותר קשה בסיפור.

לגבי מחזיקת מפתח בתשלום,
אני לא יכול לראות את הערך של זה.
זה טכני, ובמובן הזה, זה חסר ערך, באותה מידה בדיוק אתה יכול לנעול את המפתח במגירה,
או עדיף, לשלוח לעצמך את המפתח בדואר ישראל, רוב הסיכויים שזה יסדר לך נעילה של 3-4 שבועות עד
שהמפתח יחזור אליך בדואר.

"תשכח מזה, אתה לא משתחרר". (:
זה משפט נפלא, יותר מנפלא, מטריף, משגע במובן הכי חיובי שאפשר,
כשיש קשר, יש יחסים, יש יחסי שליטה, יש אינטימיות, יש מה שהיה לפני המשפט, ויש מה שיהיה אחרי המשפט,
כשזה רק המשפט הזה לעצמו, זה ריק, זה המילים הנכונות בלי המוזיקה שמתאימה למילים, זה לא נוגע.
גבעות​(נשלט)

לא מכיר שיש ג'ינג'יות

גבעות​(נשלט) • 10 ביולי 2018
זו שאלה שאפשר להפנות לאחת מעשרות המלכות בתשלום בארץ? גם אשת מקצוע, גם קהל טבעי.

כמוך, אני מסתובב הרבה באתרים מרטיבי תחתונים המציעים שירותי נעילה, רק ששם הרב המוחלט של המשתמשים הוא בהתנדבות ואלו שבכל זאת מעוניינים בהיבט פיננסי חייבים לסמן את הפרופיל שלהם בהתאם. באופן אירוני אני רואה שם עשרות גברים אל מול אישה בודדת (אחת לתקופה) שמציעים להחזיק מפתח, אבל זו יכולה להיות הטייה של ההבדל בין המגדרים שלי ושל #OrgDen. ככלל האתרים מציעים שירותי סינון פרופילים כך שההצעות יגיעו רק למגדר המבוקש.

עכשיו מילא ג'ינג'ית, עוד לא מצאתי רובוט שמתחזה לאישה ומציע שירותי נעילה כמו שקורה באפליקציות הסלולריות לצ'ט קבוצתי בחו"ל.
.....והנה כיוון חדש לגיוס כספים לחמאס, מה עשיתי?!

לעניין ה24/7 שעלה בהמשך הדיון, ככל שעובר הזמן אני משתכנע יותר ויותר שיש יחידי סגולה שיכולים לסגנון החיים הזה. משהו בשיגעון, בירידה לפרטים של איך שהם מספרים על חיי היום-יום, משהו מרגיש אפשרי. הנעילה הכי ארוכה שידעתי הייתה של 15 יום, מנעולים ממוספרים מפלסטיק חד-פעמיים ככה שמחזיק המפתח יכל בהחלט לדעת אם היה ניסיון רמאות ומצד שני הפוגות ההגיינה לא היו צריכות להידחות עד שהיה שולח מפתח בדואר אוויר. יש דרכים לטפל בנעילה ארוכת-טווח, והרבה יותר קל כששני הצדדים בקרבה פיזית, על זה אין ספק.

#האנשה עצמית, יש כלובים כמעט כאלה (חשמל באחד, שליטה סלולרית במנעול בשני) והמחיר נע סביב ה 2000$, כי הסינים לא חושבים שכלכלי להעתיק אותם icon_wink.gif
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 10 ביולי 2018
(דיון שמעניין לקרוא, זהו אין לי מה לתרום חוץ מיזה)
The Mistress​(שולטת)
The Mistress​(שולטת) • 10 ביולי 2018
לכל אלה שתוהים
יש רבים שנעולים לאורך זמן
בין שבוע למספר חודשים אפילו
מציאותי לגמרי...וקיים גם בארצנו
כמובן שהמפתח צריך להיות אצל אחת שאתה סומך עליה
או לחליופין היא אמורה לסמוך עליך שתפתח רק בעת חירום
מפית​(אחר)
מפית​(אחר) • 10 ביולי 2018
נדמה לי שזה משהו בין אנשים.
מתחילים לדבר ונוצרת או לא נוצרת כימיה ... או שהאשה חוסמת אותך (וכבר קרו דברים כאלה בעיירה הקטנה שלנו) .
אני לא ננעלתי מעולם, אבל נמנעתי. לא תמורת כסף, תמורת ההנאה שמישהי הפיקה נזה.
פעם על ידי ידידה, פעם על ידי זרה גמורה ופעם על ידי בת זוג שאהבתי עד כלות.
הייתי מנוע תקופות לא קצרות ותמיד תחת השגחה (שלא באמת היה בה צורך).
ממש נזהרתי ... אפילו מטיפות סוררות
OrgDen​(שולטת)
לפני 5 שנים • 12 ביולי 2018
OrgDen​(שולטת) • 12 ביולי 2018
גבעות כתב/ה:
הנעילה הכי ארוכה שידעתי הייתה של 15 יום, מנעולים ממוספרים מפלסטיק חד-פעמיים ככה שמחזיק המפתח יכל בהחלט לדעת אם היה ניסיון רמאות ומצד שני הפוגות ההגיינה לא היו צריכות להידחות עד שהיה שולח מפתח בדואר אוויר. יש דרכים לטפל בנעילה ארוכת-טווח, והרבה יותר קל כששני הצדדים בקרבה פיזית, על זה אין ספק.

15 יום זה המון זמן! בטח כשזה לא בתוך קשר פיזי ויומיומי. מפרגנת. תזכור שאף אחד לא מתחיל עם כושר ספיגה למאתיים מלקות שוט. זה בא עם הנסיון והחשק.

גבעות כתב/ה:

#האנשה עצמית, יש כלובים כמעט כאלה (חשמל באחד, שליטה סלולרית במנעול בשני) והמחיר נע סביב ה 2000$, כי הסינים לא חושבים שכלכלי להעתיק אותם icon_wink.gif

כשאני אהיה גדולה יהיה לי DreamLover 2000.
OrgDen​(שולטת)
OrgDen​(שולטת) • 12 ביולי 2018
הדיון על האם צניעות לטווח ארוך היא אמת או אגדה מעניין, אבל עדיין לא ענו לי. אולי אני במקום הלא נכון? האם יש כאן נשים המתפרנסות מבדס"מ? אם לא, האם יש פורום אחר שבו הן מתקהלות?
מפית​(אחר)
מפית​(אחר) • 12 ביולי 2018
200 dream lovers זה המון.
לגבי נועלות בתדלום, יש המון קבוצות בפייסבוק ... כמה הן אמיתיות? אני בספק.
זה יכול לקרות בין מכרים ברמה מסויימת .. לדעתי
evedon4​(נשלט)
evedon4​(נשלט) • 12 ביולי 2018
OrgDen כתב/ה:
הדיון על האם צניעות לטווח ארוך היא אמת או אגדה מעניין, אבל עדיין לא ענו לי. אולי אני במקום הלא נכון? האם יש כאן נשים המתפרנסות מבדס"מ? אם לא, האם יש פורום אחר שבו הן מתקהלות?

אם את מתכוונת למלכות בתשלום אז יש רשימה מסודרת באתר דומדומינה.
גבעות​(נשלט)
גבעות​(נשלט) • 12 ביולי 2018
OrgDen כתב/ה:
אולי אני במקום הלא נכון? האם יש כאן נשים המתפרנסות מבדס"מ? אם לא, האם יש פורום אחר שבו הן מתקהלות?

כנראה שבאמת לא המקום הנכון לחפש אחת שמציעה שירות שכזה כי זה נוגד את חוקי האתר. אם יש כאלו בשורותינו בכל זאת הן עוד לא הרימו יד ואמרו "אני!" או שלחו הודעה פרטית, אחרת היית מקבלת כבר תשובה. ככל שנמשיך את הדיון יש סיכוי שנצוד יותר עיניים.

אין לי פרופיל במקומות אחרים אבל לגבי דומדומינה אני יודע להגיד שהחיפוש האוטומטי לא הניב תוצאות בכלל למילות מפתח כגון נעילה, צניעות, וכלובון. בשביל לדעת בוודאות צריך לעבור על הפרופילים של המלכות אחת אחת או לשאול בפורום.

אה, וכשאני אהיה גדול אני רוצה כלוב עם Tetherspout