בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אתר חדש לקהילה (+סקר)

Ollie​(נשלטת)
לפני 5 שנים • 29 ביולי 2018
Ollie​(נשלטת) • 29 ביולי 2018
עם זה אני לגמרי מסכימה.
עוץ הגדול​(נשלט)
לפני 5 שנים • 31 ביולי 2018
עוץ הגדול​(נשלט) • 31 ביולי 2018
למה בשאלה על מגורים אתם הוספתם את התשובה "התיישבות יהודית"? למה עשיתם את ההפרדה? יש כבר עיר, קיבוץ, יישוב ועוד..

זה רמז גדול לכך שהמרכז עובר פוליטיזציה ואתם לא מספרים הכל.
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 31 ביולי 2018
זה חתך אוכלוסייה שונה לחלוטין.
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 31 ביולי 2018
תגיד להם שיוסיפו. באופן כללי נראה שחסרות התייחסויות למגזר הערבי, ונראה (אם מסתכלים על הסקר) שהמרכז עתיד לתת מענה בעיקר ליהודים. האוכלוסייה הערבית היא בעלת צרכים שונים לחלוטין (ומן הסתם בתוכה יש הרבה אוכלוסיות שונות שלכל אחת מהן צרכים שונים) וייתכן שצריך טיפול ספציפי באוכלוסיות האלה.
בכל מקרה, כל האוכלוסיות עתידות ליהנות מהפעילות של המרכז, אם הוא אכן יממש את הציפיות.
Bite Twice Shai
Bite Twice Shai • 31 ביולי 2018
הי. כרגע יש לנו בעיה טכנית לענות. נשתדל לתת את כל התשובות היום או מחר. המחשב נפל על הריצפה...

אבל אני רק אענה בקצרה אוז - האיזכור של התיישבות יהודית הוא לא תוספת חדשה, זה היה שם מהתחלה וזה נועד על מנת להבין מפה דמוגרפית של עוני הסקר ולדוגמא האם יש התמודדויות שהן יותר בולטות עבור מי שגר באיזורים האלה. לא הבנתי מה הקשר לפוליטיזציה שמסתירים. זה קצת מוגזם להגיד "זה רמז גדול לזה שיש פוליטיזציה שאתם מסתירים" - לא הבנתי כיצד הדבר הזה בכלל רומז על עמדה פוליטית, אם כבר נדמה לי ש'התיישבות יהודית'הוא המושג ה-pc. הדאגה שלך לאג'נדה נסתרת היא מצד אחד באמת ברורה לגבי אירגון חדש לקהילה שראתה כל מיני חרא. מצד שני זה קצת לא הגיוני לחשוב שאנחנו קמנו רק בשביל לקדם איזו מפלגה ושכל המשאבים האלו הושקעו בשביל ליצור מצג שב. ואני מבטיח הבטחה אישית שזה גם לא המצב.
Bite Twice Shai
Bite Twice Shai • 31 ביולי 2018
נ.ב. לגבי שירות האוכלוסיות הערביות - כרגע יש לנו מטפלת אחת דוברת ערבית שגם תכתוב עמוד "עלינו" קצר. מעבר לזה אין לנו כרגע מתנדבים דוברי ערבית ולכן אין כרגע את הידע והיכולת לתת שירותים נוספים לאוכלוסיה זאת.
Misanthrope
Misanthrope • 31 ביולי 2018
בהצלחה עם האתר
אבל הוא לא פרקטי עבורי אם אי אפשר להכיר שם.
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 31 ביולי 2018
Bite Twice Shai כתב/ה:
הי. כרגע יש לנו בעיה טכנית לענות. נשתדל לתת את כל התשובות היום או מחר. המחשב נפל על הריצפה...

אבל אני רק אענה בקצרה אוז - האיזכור של התיישבות יהודית הוא לא תוספת חדשה, זה היה שם מהתחלה וזה נועד על מנת להבין מפה דמוגרפית של עוני הסקר ולדוגמא האם יש התמודדויות שהן יותר בולטות עבור מי שגר באיזורים האלה. לא הבנתי מה הקשר לפוליטיזציה שמסתירים. זה קצת מוגזם להגיד "זה רמז גדול לזה שיש פוליטיזציה שאתם מסתירים" - לא הבנתי כיצד הדבר הזה בכלל רומז על עמדה פוליטית, אם כבר נדמה לי ש'התיישבות יהודית'הוא המושג ה-pc. הדאגה שלך לאג'נדה נסתרת היא מצד אחד באמת ברורה לגבי אירגון חדש לקהילה שראתה כל מיני חרא. מצד שני זה קצת לא הגיוני לחשוב שאנחנו קמנו רק בשביל לקדם איזו מפלגה ושכל המשאבים האלו הושקעו בשביל ליצור מצג שב. ואני מבטיח הבטחה אישית שזה גם לא המצב.

כמה נקודות:

(1) בתוספת של התיישבות יהודית יש הפרדה בין ישובים בקו הירוק ליישובים מחוץ לקו הירוק.

(2) אם הדמוגרפיה הייתה חשובה כאן הייתם כותבים ישוב/כפר/עיר דתי-יהודי ולא רק התיישבות יהודית.
אריאל יותר פלורליסטית ופחות דתית מאשר בני ברק למשל ושניהם ערים.

(3) אין איזכור על יישוב ערבי או בדואי למשל.

(4) זה שבחרתם במושג התיישבות יהודית ולא התנחלות זה משהו אחד. עצם האזכור הוא הדבר התמוה.

(5) רוב ארגוני החברה האזרחית נמנעים מלהציג עצמם כמפלגתיים. זה עניין של אג'נדה ולא מפלגה.
קליניקל
קליניקל • 31 ביולי 2018
עלו והצליחו!!!
לכל מי שחדש בתחום זה חשוב לכל מי שענתיקה בתחום כמוני זה משחרר ממנו לחץ להסביר מליון פעמים! בשיחה!