ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פעם ראשונה במעצר

ofirblack​(אחר)
לפני 5 שנים • 19 באוג׳ 2018

פעם ראשונה במעצר

ofirblack​(אחר) • 19 באוג׳ 2018
פעם ראשונה במעצר

תחושת מחנק וטלטול העירו אותי באמצע הלילה. ניסיתי להאבק אך לא יכולתי לנוע. העיניים נפקחו משנתם והבנתי מה קורה. שלושת השותפים שלי לתא תפסו אותי בחוזקה. הם לא היו צריכים כלי נשק כי הזרועות שלהם מספיק חזקות.
ניסיתי לדבר וקיבלתי סטירה מצלצלת. שוב ניסיתי ושוב סטירה.
איומים לשתוק ואז אחד נעמד מולי כששני האחרים מחזיקים בי, הפשיל מכנסיו ודחף את הזין שלו בחוזקה לפי. בקושי נשמתי אך הוא לא היה סובלני וזיין לי את הפה מלא הרוק שלי.
השניים הפשיטו אותי בינתיים כאשר הם צובטים בי בגוף ובזין.
"עם הזין הקטן והמגולח הזה אתה תשרת אותנו כל עוד אתה פה". מה לעשות? לא ידעתי שאהיה פה בתא המעצר הזה וגילחתי את הזין והביצים למשעי. החברה שלי אוהבת שאני מגולח ונקי.
לפחות אני יודע שיש סיור כל חצי שעה וזה לא ימשך לנצח.
הזין בפה שלי פתאום רטט ומילא את פי בנוזל לבן. כמעט שהקאתי.
השניים האחרים התפשטו והתכוננתי לקחת אותם גם בפה אבל להם היו רעיונות אחרים. רעיונות גרועים אם אפשר לציין כי היה להם זין ענקי ועבה ואחד מהם כבר כיוון לאחורי.
זה היה כואב להחריד. לא יודע מאיפה יש להם חומר סיכה אבל הם מילאו אותי בשמנים וסיכות לפני החדירה. מעולם לא חשבתי שזה כל כך כואב אבל לאט התרגלתי והכאב שכח. ניסיתי לעשות מה שחברה שלי עושה כשאני מזיין אותה אנאלי והיא משתחררת ופותחת עוד. אבל עכשיו מזיין אותי מישהו עם זין בגודל כפול משלי...... ואז שלף והשפריץ על אחורי.
השלישי התיישב על המיטה וקרא לי לשבת עליו. התיישבתי וזיינתי לו את הזין בהכנעה כששנינו מביטים אל עבר הסורגים.
אני מתאר לעצמי שתיכף יעבור הסיור של הסוהרים ואנצל מהסיוט.
כשאני עולה ויורד הוא לפתע תפס לי בזין שלהפתעתי היה בכיוון הזקפה. הוא אונן לי ותפס בחוזקה בפה שלי סותם אותו. אונן ואונן והביא אותי ממש לפני שפיכה והפסיק ואז שוב ושוב הפסיק לפני שגמרתי ואז שוב הביא אותי לקצה ושוב הפסיק. כל הזמן הזה אני דוהר עליו מחכה שהסוהרים יופיעו ויצילו אותי.
ואז שמעתי צעדים ודיבורים מבחוץ והאנס שלי שינה את קצבו וחדר חזק יותר ויותר כשהוא ממשיך לסתום לי את הפה. הוא אונן לי שוב והביא אותי ממש לקצה שאני כבר לא יכול להחזיק את עצמי מלהשפריץ ובאותו הרגע שתי סוהרות עצרו את מול התא. היד שלו כבר לא אוננה לי אבל לא הצלחתי לעצור עצמי והשפכתי שם מול עיניהן מבלי שהוא יגע בי כאשר אני מעליו רוכב והוא מחזק בתנועות חזקות.
"אני רואה שאתם נהנים", אמרה אחת מהן כשהיא צוחקת למראה הזין שהתפרץ מולה.
לא יכולתי לענות כי הוא סתם לי את הפה.
"אל תפריעי להם", אמרה השניה ומשכה אותה, "ראית איך הוא השפריץ מחדירה בלבד?", שמעתי אותה אומרת לשותפתה כשהן המשיכו הלאה.

עכשיו איך אוכיח שזה היה בכפייה?

רק פנטזיה קטנה
    התגובה האהובה בשרשור
Snitch
Snitch • 19 באוג׳ 2018
מקווה שצפית בסדרה "אוז". היא תהיה עבורך סוג של פורנו:}
ofirblack​(אחר)
ofirblack​(אחר) • 19 באוג׳ 2018
אדפטציה של שני סיפורים שנתקעו לי בראש כבר שבועיים. הייתי חייב להוציא.
shoko5​(נשלט)
לפני 5 שנים • 21 באוג׳ 2018
shoko5​(נשלט) • 21 באוג׳ 2018
היי בוקר טוב בטוח שיש לא מעט שחוו את הפנטזיה ונשמע מעניין .ואני חושב שהייתי רוצה לחוות התחיל לדגדג לי
ofirblack​(אחר)
לפני 5 שנים • 21 באוג׳ 2018
ofirblack​(אחר) • 21 באוג׳ 2018
נראה לי כואב ואכזרי אבל הייתי חייב להוציא מאז שקראתי דומה בעבר. יש עוד