סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה לשולטות, עבד מאחר

call me dady
לפני 5 שנים • 14 באוג׳ 2018

Re: שאלה לשולטות, עבד מאחר

call me dady • 14 באוג׳ 2018
סוטרת באהבה כתב/ה:
עבד מאחר כרוני, שאיחר ב20 דק' בפעם השנייה בתוך שבוע, כשבפעם הראשונה איחר בלמעלה מחצי שעה,
הייתן שולחות אותו חזרה הביתה כעונש? (מגיע במיוחד מירושלים לראשל"צ)

לקשור,לשבור,ולהחדיר!!!
גולייט
לפני 5 שנים • 14 באוג׳ 2018

חחח

גולייט • 14 באוג׳ 2018
חחחח קורע
Dope Name​(לא בעסק)
לפני 5 שנים • 21 באוג׳ 2018
Dope Name​(לא בעסק) • 21 באוג׳ 2018
גם אני ממדינת ישראל :0
יש מצב שולחת כתובת + תמונה + תחתונים לתיבת דואר שלי?
האפס​(נשלט)
האפס​(נשלט) • 21 באוג׳ 2018
עבד שמאחר לא ראוי למלכה שלו
H rebel​(נשלט)
H rebel​(נשלט) • 21 באוג׳ 2018
מה הסיבה שהוא איחר ?
האם היא מוצדקת לטעמך או לפחות את יכולה להבין אותה ?
חשוב לשמור על דברים בהקשר המתאים .
DovDubon
לפני 5 שנים • 29 באוג׳ 2018
DovDubon • 29 באוג׳ 2018
כל פעם שהוא מאחר, תשלחי אותו הביתה ללא אורגזמה.
אחרי פעם אחת כזאת כבר הייתי רץ.
דורה באהבה​(אחר){המלכה AQ}
לפני 5 שנים • 30 באוג׳ 2018
זה לא משנה מהיכן הוא מגיע משנה אם יש לו מוסר. אני למשל אצא שעה לפני ואעדיף להמתין חצי שעה עד המפגש העיקר לא לאחר. קרה לי שהגעתי באיחור קל כי לא מצאתי את מספר הבית. אבל הכל עשיתי בריצה. איחרתי בכמה דקות. וחטפתי על זה ספאנקים. אם הוא מאחר כרוני אז שום עונש לא יעזור במקרה הזה. העונש היחיד זה שתגידי לו פעם הבאה שאתה מאחר אתה חוזר לביתך והסיפור בינינו נגמר תחפש שולטת אחרת. אולי אז יבין שיש לו מה להפסיד אם יאחר.
רצסיבי​(נשלט)
לפני 5 שנים • 30 באוג׳ 2018

Re: עונש מקורי

רצסיבי​(נשלט) • 30 באוג׳ 2018
גולייט כתב/ה:
דבש מושך את הזבוב יותר ממלח, לא ככה? במקום להתנפל עליו בזעמך אני הייתי ממליצה לתת לעבד "הצגה קטנה" מתוכננת היטב.
לפני שהוא מגיע תקראי לעבד נוסף ותגידי לו להתחבא בבית.. וכשהעבד המאחר מגיע באיחור תתנפלי עליו בחיבוקים בליטופים במחמאות,
תגידי לו כמה חיכית לו. תחממי אותו קצת שהזין שלו יעמוד בצפייה תקשרי אותו באזיקים וכשהוא עומד שם תני לו לראות איך העבד השני מענג אותך
תסבירי לו שזה העונש שלו לצפות בגופך המהמם , בהנאה שלך ובתשומת הלב שהייתה יכולה שלוicon_smile.gif וניתנת למישהו אחר.
* אפשר לכסות את עיניו של הקשור אם העבד השני לא מעוניין להיחשף.
מבטיחה לך שלא יאחר יותר, בעיקר אם תהיי סלחנית ובסוף כן תתני לו משהו קטן , שלא ירגיש חסר תועלת ומוזנח לחלוטין

אני מקווה שזה נאמר בהומור.
א. למה לה להטריח את עצמה כל כך. היא נענשת על האיחור שלו?
ב. ואם הוא לא יאחר באותו יום. מה היא תעשה עם העבד שמתחבא?
ג. אני, למשל, בתור קאקולד, לא הייתי סובל מלראות את השולטת שלי עם אחרים. כלומר, כן הייתי סובל, אבל הייתי נהנה מהסבל הזה. במילים אחרות, זה סוג של פרס.
ד. אני לא בטוח שמתאים לכל שולטת (יותר נכון, לכל אישה), להזמין מישהו זר שירד לה / יענג אותה / יזדיין איתה, רק כדי להוכיח נקודה (כלשהי) למישהו אחר.

[ ולפותחת השרשור - את אמיתית? הכל תלוי בנסיבות, בסיבת האיחור, באינטראקציה שלכם, בסוג המערכת, וכולי. התשובה יכולה לנוע בין שום עונש, דרך עונש חד פעמי ועד לניתוק קשר תמידי. רק את יכולה לענות על זה. הפנייה לאחרים, ועוד בלי פרטים והצגת שיקולים, היא מאוד ילדותית ולא מועילה בכלל ]