אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

יצא לכם להכיר פה? מה חוויית הכלוב שלכם?

WhacK
לפני 5 שנים • 30 באוג׳ 2018
WhacK • 30 באוג׳ 2018
מעניין שכל בחורה שאני משוחח איתה מספרת לי על החומר האנושי שכאן שממש לא לרוחה... ופתאום כל מי שכן כותב/ת כאן מתאר את זה כאוטופיה (פחות או יותר) icon_razz.gif
טלי35​(שולטת)
טלי35​(שולטת) • 30 באוג׳ 2018
אולי אתה לא משוחח עם הנשים הנכונות (;

כמו בכל מקום יש ויש.
ככה זה בעולם. ככה זה בכלוב.
בתו של דרקולה​(נשלטת){DRAKULLA}
זה עניין של ניסיונות, של לדעת מה רוצים וגם של מזל.
לי יצא להכיר איש מדהים לפני שש וחצי שנים פה ומאז אני שלוicon_smile.gif
אחד שמבין​(נשלט)
אחד שמבין​(נשלט) • 30 באוג׳ 2018
הפורמט האינטרנטי לא מתאים לכל אחד. יש אנשים שיודעים לבוא לידי ביטוי בבר או מועדון אבל במרחב הוירטואלי הם הולכים לאיבוד.
אני היכרתי פה נשים מקסימות ומדהימות, כמובן שככל שאני מעורב אני מכיר יותר אנשים. ובשנים האחרונות למרות שאני לא "מחפש" באופן אקטיבי ופונה לנשים למטרת היכרות, אני עדיין "מצליח" להכיר נשים חדשות ומקסימות.
ישנם גם אנשים שלא ממש היכרתי אבל אני נהנה לקרוא אותם בלי קשר להיכרות.
היכרתי פה גם הרבה חברים וחברות לחיים. וגם כשאני כבר מזמן לא מגיע לאירועים בדסמיים פה בארץ, אני עדיין בקשר עם חלק מהם.
מטפורה
מטפורה • 30 באוג׳ 2018
יאא, בהחלט. יאמי.
מעולם לא ניסיתי להכיר בן זוג רציני דרך האתר, כך שעל זה אני לא יודעת להעיד, אבל הכרתי ונפגשתי כאן עם כמה אנשים, כולם מתוקים ומכבדים (כשהם לא עסוקים בלהיות לא מתוקים ולא מכבדים, בהסכמה הדדית). חלק מהם בא לי לקווצץ' ולדחוף לפאוץ' שלי ולשמור מזכרת מהם לכל החיים. עד כדי כך.

אני אתרברב לי לרגע ואסכים עם מי שכתבו שזה עניין של אינסטינקטים טובים. וגם, כל ההיכרויות שלי מכאן נבעו מעניין הדדי ותקשורת טובה שקדמה למימוש מיני מכל סוג. וראיתי כי טוב. אבל כן, זה לא מתאים לכל אחד- אני לא חושבת שהכלוב זו בהכרח הדרך הקלה, וזה ממש מצוין שזה ככה, לדעתי.
גם מעולה בעיני שזה מדיום טקסטואלי שמתגמל על תוכן (בערך) ומאפשר לשפוט על סמך שיחה ולברר כימיה על בסיס טקסט- זה די נדיר.
MyLexicon
MyLexicon • 30 באוג׳ 2018
אני הכרתי פה את הבת שלי.

#עדמתיאוגוסט18
טיולים ראשונים​(שולטת){Artemis p}
Artemis p כתב/ה:
אני הכרתי פה את הבחורה הכי נפלאה בעולם. אנחנו כבר יותר משנה ביחד ואני מודה לכלובי על כל רגע icon_smile.gif

הוא יכול להגיד מה שהוא רוצה אבל אני זו שזכתה פה לגמריי 3>
hrgiger
לפני 5 שנים • 31 באוג׳ 2018
hrgiger • 31 באוג׳ 2018
WhacK כתב/ה:
מעניין שכל בחורה שאני משוחח איתה מספרת לי על החומר האנושי שכאן שממש לא לרוחה... ופתאום כל מי שכן כותב/ת כאן מתאר את זה כאוטופיה (פחות או יותר) icon_razz.gif

זה שנשים טוענות שהחומר האנושי פה לא משהו לא סותר את העבודה שכשמגיעים להכירות אמיתית ולא רק שיחות שטחיות בצ'אטים, החוויה תהיה לא טובה.
אני, חשוב לי לציין, לא חושבת כך. לדעתי יש פה לא מעט אנשים מעניינים, מסקרנים וכאלה שהם פשוט בסדר.
Softcontrol​(שולטת)
לפני 5 שנים • 3 בספט׳ 2018
Softcontrol​(שולטת) • 3 בספט׳ 2018
הכרתי בחורים מקסימים, מעניינים, אמינים, כנים. יש כאלו פה לא מעט.