סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פוליגמיה בדס"מית

Brave girl
לפני 5 שנים • 31 באוג׳ 2018
Brave girl • 31 באוג׳ 2018
Green eyed girl כתב/ה:
יש מרכז חדש שמחפש מתנדבים בדיוק לדברים האלה שאת כותבת עליהם

https://altsex.org.il/

אששש פניתי אליהם

תודה
Dervish
Dervish • 31 באוג׳ 2018
בסופו של דבר כל מערכת יחסים היא "משחק באש" וכל מערכת יחסים עלולה להוביל לסיכון כזה או אחר שלא תצליחי או תרצי לצאת ממנו.. כי אנשים הם.. אנשים.
על כך שאמרת שבגלל שהיית בת 18 את מפילה את כל האשמה עליו, וול, יכולת לומר לו לא. יכולת לא להיכנס לזה מלכתחילה עם גבר שידעת שהוא נשוי ובן 35.
בגיל 18 את אמורה בתאוריה להיות מספיק בוגרת בשביל לא לעשות דברים כאלה, את אחראית על עצמך, לפחות אמורה להיות.

על כל דבר בקשר בדסמי (ובקשר רגיל), לפחות לדעתי, צריכה שתהיה הסכמה ורצון הדדי בין בני הזוג ואם אין? נפרדים.. עם כמה שזה קשה.
בסופו של יום אף אחד לא ישב עם אקדח לרכה שלך והכריח אותך להישאר שם. נשלטים הם בעלי רצונות לא פחות משולטים ואמורים לדעת לשים גבולות במידת הצורך.
Brave girl
כן... תנסה להיגמר מהרואין
קשר בדסמי 24/7 הוא כל כך תלותי
כמו סמים בדיוק

אז לא כולם כאלה
הפוסט נכתב לאלו שכן
Dervish
Dervish • 31 באוג׳ 2018
אני באמת מקווה שלא השוואת בין קשר בדסמי להרואין.. כי אם כן אז זה ממש אבל ממש עצוב.
מזכיר לי אנשים שמשווים כל דבר לשואה כי זה נוח לוויכוח שהם מנהלים.

גם קשר בדסמי 24\7 הוא משהו שאפשר לצאת ממנו כשרע וכשמכוער.
גם בקשר כזה את אמורה לקחת על עצמך אחריות, אפילו אם היא מינימלית יחסית.
את עדיין בן אדם ולא בובה, וזה חלק מהאחריות שאת אמורה לקחת על עצמך כבת אדם ויצור חושב.
אם היית ילדה קטנה בת 10 אז הייתי אומר שאת צודקת, שאת לא יכולה לקחת אחריות על כך כי את לא יודעת כלום.

מי שלא רואה את זה ולא יכול לשלוט בעצמו או לקחת אחריות על עצמו צריך ללמוד איך לעשות את זה ולבקש עזרה, אין בושה בזה.
Brave girl
לא השוואתע את כל הקשרים אבל יש כם כאלה אתם סתם מחפשים לצאת נקי
כי אולי מציק לכם מצפונית
הפוסט נכתב לאחוז מסויים פה
לא מצאת את עצמך באחוז הזה
כנראה לא קשור אליך

ושוב פעם כי אתם לא תופסים
לא אמרתי שלא לקחתי אחריות
כתבתי פוסט להזהיר ולפקוח עיניים למי שצריך.
סמית​(שולט)
סמית​(שולט) • 31 באוג׳ 2018
זה נשמע שאת מדברת מהחוויה האישית שלך.
לי היו נשלטות שקיימו סימולטנית קשרי שליטה עם שולטים נוספים.
העובדה שהיו לך, לדברייך, בני זוג שולטים שעשו עלייך מניפולציות, מלמדת עליהם ועלייך, לא על אינטראקציה בדסמית.
בהצלחה.
Brave girl
סמית יש עוד כמה כאלה
תאממן לי
בתור אחת שהייתה חזקה פה
יש עוד לא מעט.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 31 באוג׳ 2018
אפשר לסכם את זה ככה: מי שמרגישה שהיא לא מספיק אסרטיבית או בוגרת עד כדי שהיא מכנה את עצמה ילדה למרות שהיא בגירה, מוטב שלא תכנס לקשרים בדס"מיים, ללא קשר לגילה.
כי השולט לא יכול המבוגר האחראי במקומך, למרות שזה נוח לחשוב ככה. שניכם מבוגרים אחראים במידה שווה.
שולט הוא בדיוק ככל שאר האנשים, גם לו יש צדדים פחות טובים, ואין לו בהכרח את הידע לזהות סימני מצוקה שהנשלטת עושה ככל שביכולתה להסתיר.
אם לא מציבים לו גבול, נאיבי לחשוב שאותו גבול לא יחצה. ובשביל להציב גבול צריך אסרטיביות ובגרות אישית שנובעת מתוך היכרות עצמית עם יכולותיך וצרכיך.

*רלוונטי לשני המינים ולכל צדי השוט.
Dervish
Dervish • 31 באוג׳ 2018
הדרך שאת מציגה פגיעה בדסמית לא שונה מפגיעה שיכולה להיות בקשר ונילי.
כל קשר בו את סומכת על מישהו אחר יכול להוביל לאסון בדרך כזו או אחרת.
זה לא מציק מצפונית בשום צורה כי אני יודע שזה לא שונה מקשרים אחרים שיכולים להיות בחוץ..
ברגע שאתה לא נזהר מספיק שם אתה נכבה.
סתם הצעה, ללמד ולגרום לאנשים לראות שהם צריכים גם לקחת אחריות על עצמם, לא רק לחפש איפה מישהו אחר אשם icon_smile.gif
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}
אני לא מבינה מי קהל היעד של השרשור הזה. "ילדות בנות 18 במצב שבו את היית" לא יתחשבו באזהרה הזו כמו שאת בזמנו בוודאי לא התחשבת באזהרות. אחרים לא נכנסים למצבים האלו, או לוקחים אחריות על הבחירות שלהם.

אז חוץ מלהפוך ב-180 מעלות את כל מה שכתבת אי פעם על השולטים שלך, מה המטרה של זה?

*דיסקליימר לחובבי הקונספירציות - מכירה את הניקים של הכותבת מרשימת הבלוגים, לא יודעת מי היו אותם שולטים, אין לי שום אינטרס להגן עליהם. לא חובבת משיחים על דעת עצמם.