שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

התנהלות במסיבות...

טלי35​(שולטת)
לפני 5 שנים • 12 בספט׳ 2018
טלי35​(שולטת) • 12 בספט׳ 2018
VeraLynn​ תזמין אותי להיות אורחת הכבוד בבייבימאנץ' לפני שאצליח להגיע למסיבה כזו (:

#הבלתי אפשרי קורה לפעמים אבל לא מחר לצערי.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
The Great OZ כתב/ה:
חס וחלילה שהאישה עם הגשר בשיניים תפנה לגבר החתיך או שהגבר הנמוך ינסה לפלוש למרחב של הנסיכה שיושבת על הבר - כיצד המסכנים יצליחו להתמודד עם זה? כולם יודעים כמה מילים יכולות לפצוע: תחשבו על האישה המסכנה שמישהו פונה אליה ואומר "היי" (!!).... כן שמעתם נכון.. "היי"!! או, ואני יודע שזה נשמע בדיוני , יתחיל איתה!?! החוצפן הקטן :% (זה אמור להיות סמיילי כועס) . ויש את המטרידים מינית, אז בשביל להתמודד עם התופעה, בואו פשוט לא נדבר אם אף אחד. למה? כי נקודת המוצא שלנו היא שכל הגברים הם מטרידים מיניים פוטנציאלים, בדרך בואו גם לא ניכנס לזוגיות כי יש דבר כזה שנקרא "אלימות במשפחה", ולא נעשה ילדים או נשלח אותם לבית הספר כי יש פדופילים.
כמובן, ברור לכולם, שהצמידים יחליפו צבע ברגע שראיין גוסלינג ו-אמה סטון יכנסו למועדון בערב השנה החדשה.
זאת החלטה אופיינית לחברה בכיינית וקורבנית שאנשיה לא מסוגלים להתמודד עם אינטראקציה אנושית בסיסית אז הם בונים סביבם 'חומות' שתמנע מראש פגיעה בנפש הרכה שלהם.

אוז, אני באמת לא מבין אם אתה מטריל סתם, עושה חיקוי של ניק מסוים שאני לא אציין, או שבאמת זו דעתך.
בכל מקרה, זו הגזמה פרועה ולא קשורה.
המטרה היא לומר פנוי או לא ופנוי למה. זהו. אם מישהו משתמש בזה כדי לסנן, באסה. מה ההבדל בין זה לבין לשים קולר, סימון שיש לך בעלים ונא לכבד את זה.
הצמידים הם לכולם, לא לנשים בלבד. גם עבד לא רוצה שיציקו לו אם יש לו בעלים, לא רק שפחה.
פוסט חיובי, אז חייבים לבאס, ובלי שום בסיס?

נשמע ממש מגניב, אחלה רעיון. בכלל נשמע ליין רציני ואיכותי
VeraLynn​(נשלטת)
VeraLynn​(נשלטת) • 12 בספט׳ 2018
שיר וטלי, אם מפגש כזה מתקיים נא ליידע אותי ^.^

רק למקרה שתצטרכו נשלטת של שבת...
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
הו ורה, Challenge accepted
♡♡♡

◇ לא נראה לי שתיתקלי בקשיים לזהות אותי, אבל אם לחוצה, מוזמנת להשאיר טלפון icon_wink.gif
מכה בתורה
מכה בתורה • 12 בספט׳ 2018
20% מהגברים עם בעיה בצבעים
מה אפשר לעשות דלתוניסטים יש הרבה.
בקרב הנשים חצי אחוז.
סוג של גנטיקה
תלמדו קצת
אבל הרעיון מצויין
הייתי מצרף פעמונים בצלילים שונים.
עוץ הגדול​(נשלט)
לפני 5 שנים • 13 בספט׳ 2018
עוץ הגדול​(נשלט) • 13 בספט׳ 2018
דרקן ראהל כתב/ה:
The Great OZ כתב/ה:
חס וחלילה שהאישה עם הגשר בשיניים תפנה לגבר החתיך או שהגבר הנמוך ינסה לפלוש למרחב של הנסיכה שיושבת על הבר - כיצד המסכנים יצליחו להתמודד עם זה? כולם יודעים כמה מילים יכולות לפצוע: תחשבו על האישה המסכנה שמישהו פונה אליה ואומר "היי" (!!).... כן שמעתם נכון.. "היי"!! או, ואני יודע שזה נשמע בדיוני , יתחיל איתה!?! החוצפן הקטן :% (זה אמור להיות סמיילי כועס) . ויש את המטרידים מינית, אז בשביל להתמודד עם התופעה, בואו פשוט לא נדבר אם אף אחד. למה? כי נקודת המוצא שלנו היא שכל הגברים הם מטרידים מיניים פוטנציאלים, בדרך בואו גם לא ניכנס לזוגיות כי יש דבר כזה שנקרא "אלימות במשפחה", ולא נעשה ילדים או נשלח אותם לבית הספר כי יש פדופילים.
כמובן, ברור לכולם, שהצמידים יחליפו צבע ברגע שראיין גוסלינג ו-אמה סטון יכנסו למועדון בערב השנה החדשה.
זאת החלטה אופיינית לחברה בכיינית וקורבנית שאנשיה לא מסוגלים להתמודד עם אינטראקציה אנושית בסיסית אז הם בונים סביבם 'חומות' שתמנע מראש פגיעה בנפש הרכה שלהם.

אוז, אני באמת לא מבין אם אתה מטריל סתם, עושה חיקוי של ניק מסוים שאני לא אציין, או שבאמת זו דעתך.
המטרה היא לומר פנוי או לא ופנוי למה. זהו. אם מישהו משתמש בזה כדי לסנן, באסה. מה ההבדל בין זה לבין לשים קולר, סימון שיש לך בעלים ונא לכבד את זה.
הצמידים הם לכולם, לא לנשים בלבד. גם עבד לא רוצה שיציקו לו אם יש לו בעלים, לא רק שפחה.

נתתי כדוגמה את שני המינים.
לא אכפת לי אם אתה או אחרים מתבאסים, או לא מסכימים עם דעתי.
אבל אל תזיין לי את המוח עם כל מיני האשמות שווא על הטרלה או זיוף משתמש.

שנה טובה.
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 13 בספט׳ 2018
שיר כאב כתב/ה:
לא נראה לי שתיתקלי בקשיים לזהות אותי, אבל אם לחוצה, מוזמנת להשאיר טלפון icon_wink.gif

איך זה שאני לא זיהיתי אותך עד היום? היית בסין הקודם?
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
לא.
כנראה גם לא היית במסיבה של אלכסיי בה הייתי לאחרונה ונהניתי או באותו ערב ארור עליו כתבתי בבלוג icon_smile.gif
לרד טיקט לא הלכתי מתוך עקרון. היתה שם מגבלת גיל עד 45 ואני אדם שמכבד כללים.
למרות שכביכול נראית פחות.. למרות שמכירה את המארגנים.
לא רציתי יחס מיוחד.
מקום שלא רוצה אותי גילאית, לא קיבל אותי icon_smile.gif
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
The Great OZ כתב/ה:
דרקן ראהל כתב/ה:
The Great OZ כתב/ה:

נתתי כדוגמה את שני המינים.
לא אכפת לי אם אתה או אחרים מתבאסים, או לא מסכימים עם דעתי.
אבל אל תזיין לי את המוח עם כל מיני האשמות שווא על הטרלה או זיוף משתמש.

שנה טובה.

אוז, תודה על קידום הדיון. התרומה של התגובה הזו מורגשת.