בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אז.. מה מושך אותך בנשלט שלך?

fairygoddess​(שולטת)
לפני 5 שנים • 24 בספט׳ 2018
fairygoddess​(שולטת) • 24 בספט׳ 2018
Sm Art כתב/ה:
אין שום קשר למשיכה בין שולטת לנישלט ,או בין שולט לנישלטת .
לפחות ככה זה בבדס"מ ,
הבדסמ",הוא עולם של אנשים הנמשכים זה אל מול זה .
המהות הפנימית והסודית של האנשים ,בשורש הנפש והנשמה שלהם ,מתפעל ביניהם היכרות וקשרים .
השייכים וקשורים לעלילה שלהם בבדס"מ ,הן החוויתי ,והן הרגשי ,ובמעשי במה שמתחולל ביניהם .

אם לדוגמא : ניקח עץ וניספור על העץ 100.000 עלים .
כול ה 100.000 עלים ,שעל העץ .הם בפועל זהים זה לזה .
אין עלה יכול "להיתנשא",על עלה אחר היושב באותו עץ .ולומר לו גדול אני הימך .
הם כולם על אותו העץ ,והם כולם שייכים לאותו גזע עץ
(שורש נשמה : יצירה ,עשיה ,בריאה,אצילות,וכו')

אם יש אדם ,או גברת ,שאנחנו מוצאים עצמינו קרובים אליהם יותר לתקופות מחיינו ,זה כי היא או הוא יושבים על העץ כ"עלה",סמוך וקרוב אלינו יותר .
אי לכך ,האדם או הגברת הללו מהווים חלק משמעותי יותר מחיינו ,הן כאוהבים ,והן כאוייבים ,
זה סגירות מעגלים ,ותיקונים ,ותיפעול של מערכות הצדק עליה מושתת העולם עפ",דין "מידה כנגד מידה ".

יש גבר שבא לעולם עפ",התיקון שלו ויש בו נשמה ניקבית
ויש נקבה שבאה לעולם ,ויש לה נשמה זיכרית.

לדוגמא .אישה שתביא לה פרחים ,תחייך אליה,ותיתן לה מילה טובה וזה ימיס אותה ,והיא סלחנית,זו אישה עם נשמה ניקבית .

אישה שתביא לה פרחים ,וזה לא עושה עליה רושם ,והיא תגיד לך להניח אותם ליד הפח ,זה סממן מובהק לאישה עם נשמה זיכרית .

זה המקום להעיר לתשומת ליבם של כל מי שקורא מילים אילו אודות תיסכול מתמשך שיש להם אודות קשרים עם נשים וספציפית מהבדסמ",.
הנה לכם חומר למחשבה .הנשים הללו שאתם כה נמשכים אליהם זה נשים עם נשמה זיכרית ..

ביגלל זה גם הרבה מהן לא מולידות ילדים ,כי יש להן נשמה זיכרית ,ועד שלא יגמר לה התיקון ויחליפו לה הנשמה הזיכרית בנשמה ניקבית ,אז היא לא תוכיל להוליד .

סוף דבר .
הכול עלילה כתובה מראש .
עוד לפני שהנשמה ירדה לעולם.
ואם פתאום מדגדג לך לנסוע לאקפולקו ,אז יש מניע ניסתר שאתה צריך להגיע לשם לצורך התיקון של הנשמה שלך .

לדוגמא .באקפולקו בחדר במלון ,החדרנית גנבה לך 100 דולראת ,התיקון הושלם .בגילגול קודם אתה היית החדרנית שגנבה את ה 100 דולארת .
סובבו סיבה שתיסע לשם שהגזלה תושב לבעליה .

הקריזה והעלבון שחשת והצער
זה התיקון מכנגד למה שעוללת בגילגול קודם כחדרנית מלון באקפולקו לאותו אורח שניגזל .

הוא הדין והערך הבדסמ",כול ציקצוק וכול מיסרון וכול מחשבה וכול פעולה הקורית בין אנשים שייכת לאותם עלים היושבים על אותו גזע עץ .

ובשורה התחתונה הם כולם שייכים לאותו שורש נשמה .
והם יסבלו ויהנו ויבכו ויצחקו ויתבלבלו עד להשלמת התיקון .
ומי שילך בגאווה וגרון נטוי יעמידו לו את "המנגדת ",שלו,שתלך עימו באותה הדרך בא בחר .
והיה ויכנע ויוריד את הראש ויפרד מהגאווה שלו .
היא בהתאם תנהג ,התיקון הושלם .
וממשיכים לתיקון הבא .
אז זה לא ענייני משיכה זה ענייני נפש

לא מסכימה עם הכתוב.
ההגדרה לזכרי ונקבי משתנה מאדם ואדם ולכן כל הכתוב מתייחס רק להשקפת עולם אחת מני רבות.

בשבילי נקבה היא החלק החזק, חלק נותן, חלק מכיל, חלק בעל עוצמה לבנות ולהרוס בהינף אצבע, חלק בעל כח יצירה, חלק בעל עורמה וחכמה, בגרות נפשית וכח סיבולת בלתי יתואר הנותן לה את הכח להשיג את רצונה ויהי מה- התמדה. גדלתי בעולם המנוהל על ידי נשים, ומנוהל בצורה מדהימה. הגברים ה״נשיים״ יותר תמיד היו אלה בעלי יכולת הנתינה הגבוהה יותר, הבוגרים יותר, המכילים יותר. גברים יותר ״גבריים״ תמיד היו ילדותיים יותר, אגואיסטים יותר, חסרי ישע יותר, חסרי מושג ויכולת החלטה בוגרת, פחות שקולים והרבה יותר אימפולסיבים.

התכונות הנשיות שתיארתי תמיד היו בעיני גם יותר מושכות אצל גברים וגם תכונות שהערכתי בתוך עצמי. אני מאוד אוהבת להיות השולטת במיטה, עם זאת ולדעתי ללא שום סתירה בין הדברים, אני גם מאוד מכילה ומעניקה, מאוד אימהית ומלאת חן, עידון וקלאסיות. לא סתם המילה Gentle-man היא התיאור המדוייק למה שאני רואה כ- גבר למופת.
Sm Art{☆Sm}
לפני 5 שנים • 24 בספט׳ 2018
Sm Art{☆Sm} • 24 בספט׳ 2018
אם את לא מסכימה עם הכתוב
זה בגדר "טרגדיה ",ממש .
ישנן דיעות שאחרי שאתה שומע אותן ,אתה במבוכה גדולה קודמת מכפי שהיית בטרם שמעת אותן .
אני לא יזמתי את השיח ,אני נתבקשתי אליו
והעלתי חשיבה על בסיס תורני על הכתב ,בפני הנוכחים.
אני הנגשתי תיאוריה ,ואני תמיד מעדיף לדבר אחרי אילו שקדמו לפני .
אני הלא אינני מעבר לכתוב מסכים עם דברי במילואם ככתבם וכילשונם ,ואני חותם עליהם שהם "אמת -לאמיתה".
OR1977
לפני 5 שנים • 25 בספט׳ 2018
OR1977 • 25 בספט׳ 2018
טלי35 כתב/ה:
גניחה
אחת.
מושלמת.

שאפשר לגלגל בראש שוב ושוב ושוב.

כשאת צודקת!!!!!