סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

דף עמדה - *פגיעות מיניות בקהילת הבדס"מ/פטיש* – מרכז חב

T O M​(שולט)
לפני 5 שנים • 1 באוק׳ 2018
T O M​(שולט) • 1 באוק׳ 2018
במה המרכז שונה מ "אלפוני"?
אלפוני נמצא כבר הרבה שנים ברשימת הפורומים באתר והוא חופשי לכתיבה ולדיונים.

תיאור הפורום מתוך האתר:
"פורום הסברה לפעילות סאדו מזוכיסטית בטוחה ובריאה. דיון בסיכונים הפיזיים והנפשיים ביחסים סאדו מזוכיסטים. אתיקה, מוסר ובריאות נפשית"

נשמע לי אותו הדבר.
Zohe{האיש שאיתי}
Zohe{האיש שאיתי} • 1 באוק׳ 2018
אלפוני הוא לא מקום לשיח, לא מקום לדיון, לא מקום להתייעץ.
לפורום יש כמה וכמה יעדים שאם נצליח ואני מאמינה שכן, הם יעזרו לכולנו.
הרבה עוברים דברים ש.. אמממ.. לצערי, השתיקה נוחה להם.. נוחה אמרתי? נוחה למי? ואז, 4סור לדבר על זה כי.. מליון דברים.
מבושה שזה הכי טריוויאלי בעולם ועד פחד שלא יעלו מי אני או מי יאמין לי או זה בקטנה או.. תוסיף לבד.
יש סטיגמות ושתיקות שצריך לשבור.
שיח. המטרה היא שיח ודיון בדסמי..שוב, בהנחה שמדובר על safe zone.

אם מדובר על המרכז למיניות אלטרנטיבית, אז הוא בית שהמטרה שלו היא לעזור לקהילה. יש המון שרותים ופרוייקטים, כולם בהקמות ראשונות. אחד הפרוייקטים הכי חזקים שכבר נעזרים בו לא מעט והוא יחודי לגמרי למרכז, הוא מרכז הסיוע לנפגעות/ים. היום אין מענה לנפגעים מהקהילה, זאמ, יש אבל הם לא מנותבי קהילה. פה העזרה היא עם הבנה.. אף אחד לא ישאל מה זאת מילת ביטחון? ואם צריך ליווי אז יש מי שיסביר לחוקר מה זה.. הרצון הוא לייצר ביטחון לקהילה, בכל דרך, להוריד סטיגמות גם שלנו בפני עצמינו, לתת מענים לצרכים שייחודיים לקהילה.
דרך אגב, אם יש רעיונות אז ננסה לעזור להרים כל פרוייקט ממוקד קהילה.

אני מבינה שהמרכז חדש ואנחנו קהילה חשדנית, לכן אני מברכת על שאלות.
Zohe{האיש שאיתי}
T O M כתב/ה:
במה המרכז שונה מ "אלפוני"?
אלפוני נמצא כבר הרבה שנים ברשימת הפורומים באתר והוא חופשי לכתיבה ולדיונים.

תיאור הפורום מתוך האתר:
"פורום הסברה לפעילות סאדו מזוכיסטית בטוחה ובריאה. דיון בסיכונים הפיזיים והנפשיים ביחסים סאדו מזוכיסטים. אתיקה, מוסר ובריאות נפשית"

נשמע לי אותו הדבר.

הפורום הוא חיצוני לכל האתרים, לא פייס, לא כלוב, לא פטלייף.. כל אחד יכול להכנס אליו, לא חייבים להרשם.
זאת אומרת שאם אין לך פרופיל כלובי או שאתה לא רוצה להחשף בפייס ואין לך פרופיל פקטיבי, או מליון סיבות אחרות, הפורום נגיש, לקריאה, לתגובות, לשיח ובקלות.
שזה השוני העיקרי. יש עוד הרבה שפורטו בתגובה הקודמת.
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 1 באוק׳ 2018
הצטערתי מאוד לשמוע על החוויה המזעזעת שעברת. מאחל לבן @₪## סבל לכל החיים. טוב שהקמתם פלטפורמה שמאפשרת לקורבנות פגיעה מינית לפנות לאנשים שמכירים את התחום.

לגבי הפורום, התרשמתי לטובה. על פניו זה נשמע טוב. יצא לי לעסוק הרבה בנושא של גבולות - לא חייב להיות בהכרח מקרי קיצון- ולכן המלצתי לאנשים להתייחס לבדסמ כמשחק ולא דרך חיים.

הפרויקט שלכם הוא בשורה טובה בד בבד דווקא החשיפה עשויה להוביל לפוליטיזציה או גרוע מכך משפטיזציה ולכן הפיקוח חשוב.
Zohe{האיש שאיתי}
מתוקף זה שהמרכז הוא חל"צ, הוא חייב בפיקוח, יש למי לפנות, יש ועדת ביקורת. אבל, בשביל שלא יתחילו פוליטיקות מעבר לזה שיש פיקוח צמוד, תמיד אפשר גם לפנות למי שמפעילים את המרכז.
תודה.
טלי35​(שולטת)

את נהדרת.

טלי35​(שולטת) • 1 באוק׳ 2018
Zohe כתב/ה:
בהנחה שאתה שואל על safe zone, שזה הבייבי שלי
אענה ואשמח לדעת אם אני ברורה, אם לא אז.. היכן לא.
הרעיון הוא לא שאלות ותשובות אלא יותר שיח ודיון.
מי שמכיר את הסיפור שלי, אני נאנסתי בסשן. נאנסתי למרות שביקשתי שלא יהיה מגע מיני, למרות שאמרתי לא. (מילת הביטחון שלי הייתה לא). למרות שהסברתי שאני לא בעיניין בשיח שהיה מכוון ש.. נאנסתי בילדותי ולא עיניין אותי להעביר אותי שוב..
אני לא אדם טיפש, אני לא אדם שלא מסוגל לראות מציאות, אני כן הייתי חסרת ניסיון באנשים שאומרים שגבולות נועדו לשבור אותם.. אז.. שברו אותי.
למרות 4 בני זוג בדסמים שהיו לי בששת השנים שקדמו למקרה, אני בכלל לא באמת הבנתי דברים ש.. אולי.. אם היה לי עם מי לדבר על זה.. היו עוזרים לי למנוע את המקרה.
כמעט כולם יודעים מה זה ssc.
כמה יודעים מה זה rack? כמה יודעים מה זה sns? כמה חדשות באמת מבינות מה נכון כשוותיקים מודיעים להן שבשליטה אין שיח, יש my way or no way? ההבנה ששיח ודיון על מקרים יאפשר
א. לאנשים להבין שקורים דברים רעים בשם הבדסם ולא כי אנשים מטומטמים. ויעזור לאחרים לראות סיטואציה מעוד כיוונים. נניח.
ב. במקרה אחר של גבולות גוף. רוב הנשלטות לא באמת מבינות מה גבולות הגוף שלהן לטובה ולרעה. מתוך שיח עם עשרות רבות של נשלטות.
ג. מקרה אחר של פגיעה במועדונים, אתה יודע כמה יש שלא מבינות מה הן אמורות לעשות במצב כזה?
וזה רק מהצד של הבנות והנשלטות.. ורק בקטנה..
הפורום אמור להוציא אותנו לאור בעיני עצמינו.
לעזור לנו להבין אותנו, להראות לנו את מה שאנחנו לא מכירים.
לעזור לכמה שיותר אנשים לא להיפגע תחת מטריית הבדסם..
זה אחד המקומות היחידים שיאפשר מענה אמיתי ושיח בדסמי אמיתי.
תודה על השאלה.

פשוט נהדרת!
המרכז למיניות אלט'
המרכז למיניות אלט' • 1 באוק׳ 2018
הבהרה לאור הודעה שקיבלנו - הפניות מוגנות בהתאם לסודיות עובד סוציאלי, לאור הקוד האתי של העובדים הסוציאליים.
הפניות אינן מפורסמות ותכני השיחות הפרטיות אינם מפורסמים בשום פנים ואופן.
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני 5 שנים • 2 באוק׳ 2018
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 2 באוק׳ 2018
Skaro כתב/ה:
מינואר 2018 קיבלתם 34 פניות בנושא הטרדה מינית, מתוך 34 הפניות שקיבלתם
כמה פניות אומתו וטופלו ע"י רשיות החוק?

בעיני יש המון חוצפה בדרישה (המובלעת) שלך שכל מי שפונים ופונות גם יגישו תלונה.

אולי תשקיע קצת זמן לקרוא כאן - https://twitter.com/hashtag/%D7%9C%D7%90%D7%94%D7%AA%D7%9C%D7%95%D7%A0%D7%A0%D7%AA%D7%99?src=hash