סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מושיקו תחת מנעול ובריח

מחוקה​(נשלטת)
לפני 5 שנים • 24 בספט׳ 2018
מחוקה​(נשלטת) • 24 בספט׳ 2018
James Bondage​
איך פיקציה אם רוב הזוגות לא משתמשים בצעצועים ?
פיקציה זה הרי דבר לא אמיתי, אשליה, דמיון.

והתגובה שלי הייתה בהחלט קשורה לנושא השרשור.
מפית​(אחר)

לא ממש

מפית​(אחר) • 24 בספט׳ 2018
נקבת האדם כתב/ה:
בשביל מה כל הצעצועים הדבילים האלה ? לא חבל על הכסף ?
אני ברצינות שואלת.
פשוט תסירו מעצמכם את הבגדים ותזדיינו.
גברים שולטים לא צריכים שום ציוד, יש להם את הזין שלהם.
נשים שולטות יכולות להלביש על עצמן זין.
וזהו. כל שאר הצעצועים פשוט מיותרים.

גברים שולטים שלזיין את האישה כבר לא מספק אותם וצריכים צעצועים, הם למעשה סובלים מתופעות הלוואי של התמכרות.
כמו אדם שמכור למריחואנה המרגיש שהסם כבר לא מספק אותו יותר, ועובר להרואין כדי לשמור על אותה רמת הנאה וסיפוק.

נעילה גורמת לשליטה כל הזמן, גם כשרחוקים, לא רק בזמן האקט.
DovDubon
DovDubon • 24 בספט׳ 2018
נקבת האדם כתב/ה:
James Bondage​

רוב הזוגות לא משתמשים בצעצועים?
מבוסס על... ?
מחוקה​(נשלטת)
מחוקה​(נשלטת) • 24 בספט׳ 2018
זה כמו לבקש ביסוס על הקביעה שרוב האנשים שותים את המרק שלהם עם כפות ולא מזלגות.
מאיפה אני בדיוק אביא לך ביסוס שרוב האנשים לא שותים מרק עם מזלגות ?
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
נקבת, את טועה. רוב הזוגות משתמשים בצעצועים, מלבד מיעוט קטן. אין לי שום ביסוס לזה, כי זה כמו לבקש ביסוס לעובדה שרוב האנשים נועלים נעליים על הרגליים ולא על הידיים.
חגורת צניעות אינה דילדו. משיגה אפקט הכנעה או לא, זו שאלה אחרת. אבל החגורה עצמה מונעת גישה אל הזין וגורמת כאב בזקפה. אז איך להתפשט ולהזדיין עונה על אותו צורך?
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 24 בספט׳ 2018
יש תעשייה ענקית של צעצועי מין, מכל הסוגים, לכל המינים ולכל סוגי האינטרקציות המיניות.
השווי שלה מוערך בכ- 15 מיליארד דולרים ועד שנת 2020 הוא צפוי לעלות לכ- 50 מיליארד דולרים.
מתוך אתר פורבס (אחד המגזינים הכלכליים המובילים בעולם):
https://www.forbes.com/sites/janetwburns/2016/07/15/adult-expo-founders-talk-15b-sex-toy-industry-after-20-years-in-the-fray/#5a8760395bb9

אז מי קונה את זה? מי הופך את השוק הזה לשווה מיליארדים? כנראה שרוב של אנשים שכן משתמשים בצעצועי מין.
James Bondage​(מתחלף)
לפני 5 שנים • 3 באוק׳ 2018
James Bondage​(מתחלף) • 3 באוק׳ 2018
נקבת האדם כתב/ה:
James Bondage​

הפיקציה שאת חוזרת עליה כבר יותר מפעם אחת, הוא שאדם מכור למריחואנה (?) ועובר להרואין כי זה לא מספק אותו. מכל החומר המקצועי שיצא לי לפגוש, אין לרעיון הזה שום ביסוס עובדתי. אמנם זה מה שמלמדים בבתי ספר תיכון כשרוצים להפחיד ילדים, אבל זאת פיקציה. למה בדיוק את מאמינה בה?

ולגבי השייכות לנושא השרשור - חגורת צניעות היא צעצוע מסוג אחר, שמונע זיון או אוננות, ולא כזה שמסייע לה. כך ש"בשביל מה צריך צעצועים, תזדיינו" היא תגובה לא רלוונטית במקרה של הצעצוע הספציפי הזה.
rosso​(נשלט){Milonga}
לפני 5 שנים • 3 באוק׳ 2018
rosso​(נשלט){Milonga} • 3 באוק׳ 2018
https://www.youtube.com/watch?v=MvfZnCNFPJQ

באחד הפרקים הכי טובים של סיינפלד קוסטנזה הופך להיות חכם שפותר בעיות מורכבות וצופה בסרטים דוקומנטרים.

ההסבר של סינפלד היה לא פחות מגאוני : הוא לקח כרוב ואמר לגורג' זה המוח שלך ואז תלש עלה אחד החזיק אותו ואמר "זה החלק שלא חושב על סקס" ...והסביר שכששאר המוח לא עסוק בסקס הוא פנוי וג'ורג הופך הרבה יותר מפוקס וחכם.
זה כמובן מוגזם, אבל לא לחלוטין תלוש מהכרוב.
כשהייתי נעול, כשידעתי שהזכות לסקס או עינוג עצמי ניטלה ממני בהתחלה הרגשתי חלש ופגוע אבל בהמשך -אחרי 4-5 ימים הכלוב היה השומר שלי ואני הרגשתי הרבה יותר מוגן , מפוקס וחזק ובאופן טבעי יותר אסיר תודה למי שנעלה אותי .

את הגמירה אחרי הפעם הראשונה שהייתי נעול ומנוע אחרי כמעט חודש אני לא אשכח אף פעם.
כמובן שזה לא משהו שמחזיק לנצח ותלוי מאוד בגבירה שלך וביחסים בינכם ובוודאי שכשאין אחת כזו אין זכר לתחושות ולמה שעברת