סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך הכרתם/ן את הצד השני?

Utoo
לפני 5 שנים • 27 באוק׳ 2018

איך הכרתם/ן את הצד השני?

Utoo • 27 באוק׳ 2018
הייתה לי מערכת יחסים כנשלט קצרה מאוד , שגרמה לי להרגיש דברים שעוד לא הרגשתי. הבנתי שזה מאוד חשוב לי להמשיך. מרגיש לי שהלוח היכרויות פה לא עוזר, בטח אם אתה נשלט שצריך להבדיל את עצמו מתוך מליון. בכל אופן, חשבתי ללכת לדאנג'ן כי אני פשוט רוצה להכיר באמת. אף פעם לא הייתי. לא יודע אם זה הכי מתאים, בעיקר כי אני מחפש מערכת יחסים בתחום
יש עוד מקומות?
מצידי לטוס לברלין
אשמח לשמוע מאיפה אתם היכרתם את הצד השני
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 5 שנים • 28 באוק׳ 2018
לך לדאנג'ן, למה לא?
ישנם גם הליינים של דקהדנס וסין אתיקס, אם אתה מחפש מסיבה.
ניתן להכיר אנשים גם בקונטקסט חברתי יותר במאנצ', תכנס לבילויים ותמצא.
את האדון שלי הכרתי פה בצ'ט.
אתה גם יכול לעבור על פרופילים ולקרוא בלוגים, ואז לשלוח הודעה למי שנראה/ית לך רלוונטי.
בהצלחה
Utoo
Utoo • 28 באוק׳ 2018
מכיוון שאני נמשך בעיקר לשולטות, ובאתר פה זה פשוט נדיר מאוד. קשה לי להתחבר ולהכיר בצאט. מחפש להכיר במציאות . אם יש עוד דרכים אשמח לשמוע.
השאלה אם הדנאגן זה יתאים למה שאני מחפש. לא מחפש מסיבות וזה. חשבתי אולי לטוס לברלין, הבנתי הסצנה שם יותר מפותחת.
Utoo
Utoo • 28 באוק׳ 2018
אןןןן כתב/ה:
אפשר גם באפליקציות היכרויות
ככה הכרתי את בעלי ועוד נשלט
וגם מפה אגב הכרתי קצת

אבל עד שפוגשים קינקית כמוך הסיכוי אפסי נראלי.
יש מפגשים של הקהילה פה להיכרויות או משהו?
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
yonatanto1 כתב/ה:
מכיוון שאני נמשך בעיקר לשולטות, ובאתר פה זה פשוט נדיר מאוד. קשה לי להתחבר ולהכיר בצאט. מחפש להכיר במציאות . אם יש עוד דרכים אשמח לשמוע.
השאלה אם הדנאגן זה יתאים למה שאני מחפש. לא מחפש מסיבות וזה. חשבתי אולי לטוס לברלין, הבנתי הסצנה שם יותר מפותחת.

חוזר ומציע שתלך למאנצ', שזה מפגש חברתי בפאב או מקום דומה. יש בירושלים ותל אביב, שאני יודע. תבדוק בלוח בילויים. אגב, יש גם חוגי קשירה, אולי זה גם מקום אפשרי להכיר
MagisterDolor​(שולט)
MagisterDolor​(שולט) • 28 באוק׳ 2018
בת זוג אחת הכרתי פה, אחרת בפטלייף, ואת הנוכחית בפייסבוק.
אין חוקיות.
היד
היד • 28 באוק׳ 2018
ובכל מקרה תצטרך לבדל את עצמך בכל מקום...
אתה צריך סבלנות, למצוא בן.ת זוג זו השקעה ולדעתי כזו של טווח רחוק.
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 28 באוק׳ 2018
את הונילי שלי הכרתי בפאב, הכי אולד פאשן וכמו שצריך לדעתי, לא חובבת היכרויות שמתחילות בוירטואליה, אבל.. כאן זה שונה כמובן. את השולט הכרתי בזמנו בכלוב, כי לא היתה לי שום פלטפורמה אחרת להכיר אותו.. ולדעתי זאת הפלטפורמה הכי טובה כי יש בלוג ופרופיל שבעזרתם לרוב אפשר לדעת אם זה מתאים או לא מאשר להפגש עם מישהו לא מתאים ולעבור/להעביר ראיונות כדי לגלות את זה
    התגובה האהובה בשרשור