בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פדיחות סקס בדסמיות

FlowerKitty​(אחרת)
לפני 5 שנים • 31 באוק׳ 2018

פדיחות סקס בדסמיות

FlowerKitty​(אחרת) • 31 באוק׳ 2018
כי בא לי קצת לצחוק icon_smile.gif
שתפו מניסיונכם המר.

אני אתחיל: ויברטור שהתחילו להיגמר לו הבטריות כשאני משתמשת בו באמצע סקס שבו אני דווקא השולטת, ופתאום חתיכת הפלסטיק והסיליקון הוורודה הזאת מחליטה לעשות *לי* סשן אדג'ינג. עוצר את הרטט בלי התראה. פתאום עובר לפולסים קטנים. מנמיך רטט ומגביר חליפות.
דווקא זרמתי עם זה. אפילו הצלחתי לגמור ככה בסוף.

עכשיו אתן ואתם icon_smile.gif
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 31 באוק׳ 2018
- פעם הייתי צריך להשתין בסשן והייתי קשור ולא היה לנו כוח להתיר את הקשרים.
אז התעקשתי במקום להשתין באיזה כלי שאיכשהו היא תגרור אותי לשירותים להשתין שם.
אז לקחנו סדין ועשינו ממני כמו סנואו בוארד לשירותים, וכשגיליתי שאני לא יכול להשתין גם שם אז ניסיתי להשתין במקלחת.
ניסיתי לעמוד עם כל הקשרים ואז הצלחתי לשנייה ונפלתי על הבלטות.

- פעם עשיתי סשן-וירטואלי (סקסטינג) והיא ביקשה ממני להיות על 4 ואיכשהו קרה שגמרתי על המסך של הטלפון. למזלי הוא היה IP68 אז עשיתי לו מקלחת עם סבון והאודיו שלו לא עבד אחר כך כמה ימים.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך רביעי אוק' 31, 2018 8:25 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
ntrng
ntrng • 31 באוק׳ 2018
אני מברך על היוזמה המוצלחת. באשר לי, תמיד תישאר לי פינה חמה בלב לראשונה שהקיאה לי על הזין.
    התגובה האהובה בשרשור
Netrunner​(נשלט)
אופס ניסיתי לערוך הודעה.
Netrunner​(נשלט)
בדיוק באתי לכתוב שזו פאדיחת-פוסט.
רון רון​(נשלט)
רון רון​(נשלט) • 31 באוק׳ 2018
באחד הסשנים הראשונים שלי, או אפילו הראשון,
השולטת שלי דחפה לי דילדו, והתחילה לזיין אותי איתו, ומידי פעם היתה עוצרת, ושהוא בפנים, היתה נותנת כמה ספנקים.
לאחר כמה מחזורים, מהלחץ, אולי חוסר ניסיון, או לא יודע מה, שיחררתי נפיחה, שגרמה לדילדו לטוס לי מהתחת כמו טיל שיוצא מקנה השיגור, ובמזל לא פגע לה בעין ....
לא ידעתי היכן לקבור את עצמי ...
הקנדי​(נשלט)
הקנדי​(נשלט) • 31 באוק׳ 2018
אומנם לא סקס, אבל בהחלט פאדיחה: שולטת ביקשה שאכין לה מתכון של ניוקי שהיה בו גם פלפל חריף. תוך כדי בישול אני מתחיל להרגיש את העיניים דומעות, פתאום הכל התערפל וכמות הדמעות ומצמוצים נראו כמו התקף כלשהו..... היא נלחצה ושאלה אם אני צריך חלב (נוגד ידוע לחריפות) ותוך כדי הכאבים הצלחתי לשאול אותה "אבל את טבעונית, איך יש לך חלב?" ?
(בישול זה המקבילה של עבדי ניקיון לסקס ?)
הקנדי​(נשלט)
הקנדי​(נשלט) • 31 באוק׳ 2018
אומנם לא סקס, אבל בהחלט פאדיחה: שולטת ביקשה שאכין לה מתכון של ניוקי שהיה בו גם פלפל חריף. תוך כדי בישול אני מתחיל להרגיש את העיניים דומעות, פתאום הכל התערפל וכמות הדמעות ומצמוצים נראו כמו התקף כלשהו..... היא נלחצה ושאלה אם אני צריך חלב (נוגד ידוע לחריפות) ותוך כדי הכאבים הצלחתי לשאול אותה "אבל את טבעונית, איך יש לך חלב?" ?
(בישול זה המקבילה של עבדי ניקיון לסקס ?)
MyLexicon
לפני 5 שנים • 1 בנוב׳ 2018
MyLexicon • 1 בנוב׳ 2018
לא בדס"מי.

אבל... אמרתי שם של מישהי אחרת.