סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך מתחילים איתך?

הכי רגישה שיש
לפני 5 שנים • 13 בנוב׳ 2018
הכי רגישה שיש • 13 בנוב׳ 2018
החברות הנפלאות שכתבו לפני פרסו לפניכם ה'שקטים', את כל האופציות המצוינות האפשריות איך להתחיל איתנו , אוסיף זווית אחרת שונה קצת.

תהיה אתה! פשוט ונקי אתה! איך שמרגיש לך לפנות תפנה , יתאים יתאים לא יתאים לא יתאים, בהחלט זה לא אומר שצריך לפנות כמו ערס אינפנטיל מצוי.

אני אתן דוגמא, אף פעם לא הבנתי נשים שבדייטים הראשונים אוכלות רק חסה ונבטים ואחרי חודש תוקעות לאפה, מה בדיוק חשבת?! שהוא לא ישים לב להבדל?! למה לה היה לשחק אותה מישהי שהיא לא?!

הרעיון הוא , אל תשחק אותה מישהו אחר , כי זה לא יהיה אמיתי, תהיה פשוט מי שאתה ומשם יזרום החיבור או שלא .
רצסיבי​(נשלט)
רצסיבי​(נשלט) • 13 בנוב׳ 2018
קראתי חלק גדול מהתגובות, ורובן היו ענייניות ונתנו שירות טוב לנשלטים שלא סגורים על עצמם איך לפנות - מה לומר, איך לומר, איך אמירות משתקפות אצל מי שקורא את הפנייה, וכולי.
חלק גם הרחיבו ואמרו שפרטים בפרופיל של הנשלט, גם הם מועילים, כי מה לעשות, לא כולנו "קונים" כל פנייה שנונה, ולפעמים רוצים לראות (בערך) מי האדם שמולנו, אפילו עוד לפני שאנחנו מחזירים לו תשובה ראשונה, ופרופיל ריק לא מבשר טובות.

כל זה נכון, אבל אני רוצה לתת גם זווית אחרת. אני לא יודע אם זה מתאים או רלוונטי לכל נשלט, אבל בכל זאת.
אצלי לפחות, חיזור לא מתחיל בפנייה למישהי. בטח שלא למישהי זרה שהפרופיל שלה (תוכן או תמונה) מצא חן בעיני.
יש שלב קודם, וחלק ממנו זה אכן פרופיל "מושקע" (מצחיק לכתב מושקע, כי מדובר בהשקעה של דקות ספורות), אבל גם "השם" שאתה עושה לעצמך בכלוב הוא חלק בלתי נפרד מהעניין.
למשל, פוסטים בבלוג שלך, תגובות בפורומים, פוסטים בבלוג שלך, תגובות בבלוגים של אחרים, ושוב, פוסטים בבלוג שלך.

כל האינטראקציות המשמעותיות שהיו לי בכלוב, והיו (ויש) לי כמה מערכות מאוד ממושכות ומהותיות עם (א)נשים כאן, מקורן בהיכרות מסוימת לפני שבכלל הגיעה פנייה ראשונה. בין אם מדובר היה במי שקודם קראה אותי (פוסטים או תגובות שלי), ואהבה מה שקראה, בין אם זו היתה מישהי שיצא לי להתכתב איתה בפורום או להחליף מילים בפומבי בצ'ט קודם, ובין אם זו היתה אינטראקציות קודמת אחרת.

אז מה אני אומר בעצם? הצלחת הפניה שלך (אתה, הנשלט) למישהי תושפע מאוד כמובן מעצם הפניה עצמה, והזהות שיצרת בפרופיל שלך, אבל יש גבול לכמה שנינות ונחמדות שאפשר לדחוס לפניה ראשונית (או אפילו לפרופיל), וכשההיצע גדול הרבה יותר מהביקוש (וזה המצב), לא תזיק גם "עבודה רוחבית" מוקדמת.

ויש כאן גם משהו נוסף, שהוא מעבר לחריצות רוחבית, אלא גם מעיד על המהות של אותו אדם.
בדר"כ, מי שישקיע בפיתוח של זהות בדסמית שמגיבה וכותבת, הוא גם מי שנהנה מזה, ולכן זה לא רק יעזור לו למצוא פרטנרית (אלמנט ההשקעה והחריצות), אלא זה גם יעיד על האופי שלו, כי עצם העובדה שאדם נהנה לכתוב ולהגיב ולנהל אינטראקציות סוציאליות, בעיני לפחות, זה מעיד על אופי "נכון", ומסיר חשש לסוציומאטיות ונרקסיזם.
וההיפך, מי שבעיניו זו השקעה מוגזמת (השקעה רוחבית ולא ממוקדת), הוא גם בדר"כ (בהכללה גסה) יהיה בפועל אדם רדוד / שטחי יותר, שרק מטרה מסוימת (לזיין, להיחדר, ללקק כף רגל) מעניינת אותו, וככזה, הוא נשלט פחות "אידיאלי", אם לומר את זה בעדינות.
מל(ק)ה​(שולטת)
מל(ק)ה​(שולטת) • 13 בנוב׳ 2018
אני אוסיף עוד כמה טיפים לפניות של נשלטים
- אם הכינוי שלי הוא מלקה אז כן, אני אוהבת להלקות. כשאתה שואל את זה אתה לא יוצא חכם במיוחד.
- אתה פנית אליי. אתה רוצה משהו ממני, לא הפוך.אל תבקש ממני לתאר לך סשן מוצלח שלי.
- אני לא רוצה לקרוא בהודעה הראשונה ממך מה היית רוצה שאעשה לך ומה החלומות והפנטזיות שלך. כבוש אותי ואקשיב לך, האמן לי.
- קבל לא כלא. אל תציע כסף אם קיבלת סירוב, אל תציע לקנות ממני פרטי לבוש, תחתוניות, נעליים וכו'.
קצת שלילי אבל היי... אין טוב בלי רע ושיט
כתבת פנאי פלוס

ציינתי בבלוג מה אני רוצה

כתבת פנאי פלוס • 13 בנוב׳ 2018
ציינתי שאני רוצה זוג. אם פונים אלי ואומרים לי "אנחנו זוג, נשמח להכיר" זה מספיק בשביל לפתוח דיבורים על עסקה.
אחרי זה אני מצפה שיתייחסו להגבלות שלי כלפי זוג.
ומשם מה שפוסל בעיקר זה אנשים שמדגישים שוב ושוב את הסטטוס היוקרתי שלהם/ לא זורמים עם ההומור שלי.
חוץ מזה, אוהבת פשטות ואנושיות. אנשים ששואלים אותי בגלוי אם יפריע לי התנהגות מסויימת מצידם. אני אוהבת הכל על השולחן
Sm Art{☆Sm}
לפני 5 שנים • 14 בנוב׳ 2018
Sm Art{☆Sm} • 14 בנוב׳ 2018
יש פה באתר הרבה גרושות והרבה גרושים
יש פה הרבה שולטים מהוללים והרבה נשלטים נודדים
וכולם בנדודים ובחיפושים אחרי האידאל
וכולם שואלים שאלות וכולם עונים תשובות וכולם קוראים וכולם כותבים .
ובבליל המידע שוב עולות שאילתות אבל זוהי דרך ללא מוצא .
אז הנה המוצא .

אישה וגבר בנויים בשונה זו מזה .
עקב עובדה מהממת זו ,הזכר מדבר יפנית והנקבה מדבר סינית .
אבל יש שפת אמצע לתקשורת הנכונה בינותם ,והנה היא ערוכה וסדורה בעבורכם יקירי המלומדים והשואלים ועונים.

הגבר נולד עם אוזניים בתוך האוזניים יש לו שם ,שיכבה מסויימת .הוא שומע אותך גברת נכבדה אבל מה שיש לו שם באוזניים מונע הימנו להבינך היטב.

אישה תמיד יש לה טענות מוצדקות אל הגבר
והגבר תמיד יש לי טיעוני הגנה נכונים אל מול האישה .

אז בדרך הנוכחית עם מה נשארתם .....???
עם קדחת בצלחת .

תמשיכי להטיח בו ,והוא יתגונן ברמה שכזו שהשיער שלך ילבין ואת תתקמטי והוא ימשיך להתגונן .
לא ילך ,לא יעבוד,לא תצלח דרככם בדרך טבע שכזו.

הדרך הנכונה היא .להכין לגבר אוכל ושתיה ,ולהחמיא לו.
זה חובה !!! בין לבין שאת בדרך הנכונה פעלת .
תשמיעי לאוזניו בדרך עקיפה ולא ישירה את מה שעל ליבך .
ואז הוא שמע והבין .
מנגנון ההיתגוננות שלו ,לא יגיב כנגדך כבעבר .
ואין צעקות אין קללות אין גירושין אין עורכי דין ואין בית דין רבני, בתמונה .

זהו זה .
ככה זה וזה מה יש.

בדיוק כמו ילד קטן שלא רוצה לאכול .
מה אומרים לו?הנה מטוס הוא מרים עניים ומחייך ואז מכניסים לו לפה את האוכל .

וכפי שאמר נעים הזמירות :

"אם רעב שונאך ,האכילהו לחם,והשקהו מים,כי גחלים אתה חוטה על ראשו"
והמבין יבין ,והמבינה תבין ,
אז איך מתחילים ? קודם מחמיאים .אחכ",תקבלו הכול,ובנעימות כפי שנאמר :"ולשון רכה ,תשבר גרם"
כאשר זה יצליח לכם .אל תתגאו כמובן ותיזכרו את מאמר הפסוק ."בינפול אויבך,אל תשמח"..
תרפויטית
לפני 5 שנים • 16 בנוב׳ 2018
תרפויטית • 16 בנוב׳ 2018
נשים רוצות שיעמיקו בהן
שמש צפונית
לפני 5 שנים • 16 בנוב׳ 2018
שמש צפונית • 16 בנוב׳ 2018
מה כן
חשוב לי מאוד שיקראו את אשר כתבתי בפרופיל שלי
אהבו ובדקו אם יש טעם לשלוח הודעה
כך זה מראה על כבוד למה שכתבתי