ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תוכנית הסבת וניליות |קינקיות

שיאון
לפני 5 שנים • 16 בנוב׳ 2018

תוכנית הסבת וניליות |קינקיות

שיאון • 16 בנוב׳ 2018
הפתיחות הרבה בקרב נשים , בשנים האחרונות בכל הנוגע למיניות משוחררת , התנסויות נונקונפורמיסטיות וקינק ,זלגה אל תוך עולם ה-Bdsm
מה שנחשב בעבר סוטה ומלוכלך באופן השלילי ביותר , הפך להיות מעניין ומסתורי וגם לעיתים פופולרי תרבותית .
התהליך לא פסח גם על אלו המגדירים את עצמם כחלק מקהילת ה-Bdsm הישראלית , מצד אחד אנשים נפתחו לתחומים שפעם נחשבו טאבו
כמו סאונדינג , שליטה פיננסית ,ניצול ביזאר קשה לדוגמא והרחיבו את הגבולות שלהם .

בד בבד עם הברכה בפתיחות המינית וההתעמקות בנושאי Hard core
הוצאתם ממחוזות הבלתי מקובלים גם אם אינם כוס התה שלי , התרחש תהליך נוסף בקרב הקהילה , במיוחד בכל מה שקשור לשליטה נשית .
מניירות בלתי נפסקות , הקצנה של השיח האנטי גברי , התנהגות פוגענית כלפיי גברים והגרוע מכל שליטה נשית המבוססת על תביא לי תיתן לי
תקנה לי עוד בטרם ההיכרות הפכה להיות למנטרה בקרב שולטות מסוימות , זאת להבדיל משליטה כלכלית כחלק מהיכרות וקשר עם בסיס כלשהו .
ה-BDSM והשליטה נזרקו הצידה לצורך גחמות כלכליות ואינטרסים כלכליים נטו , תקשורת אמתית נזרקה לפח ובשם ה-BDSM והשליטה הנשית נמחקו השליטה הנשית וה-BDSM ואיבדו את התוכן , משמעות וסיבה לקיומם .

גברים רבים הפנימו את התהליך , את המסרים ועבור סיפוק רגעי והנאה הזרוקה בצידי הדרך שיתפו פעולה עם זה ,לפעמים ללא ברירה
לפעמים מרצון . זה הוביל לתופעות כמו אוננות מקלדת , גברים שמבריזים לאחר שקבעו להיפגש עם מישהי מכאן , כי הם יודעים שהכול שטחי ורגעי
וזאת שקבעה איתן דיברה עם עוד עשרות אחרים שיכולים לספק טובות הנאה דומות . ואחרי שהבריזו להם החליטו שזה בסדר להבריז בחזרה כי גם ככה אין לזה משמעות , ז"א לקשר שמבוסס על כלום .

למה אם כך להיפגש עם "שולטות " מהאתר כשיש המון נשים בארץ פתוחות ומכילות, ליברליות שממש יתעניינו בך כאדם ולא כמעסה , נהג , כרטיס אשראי או כספומט , האם מי שרושמת באתר שהיא שולטת ,אכן ראויה לתו תקן "דומיננטית " חזקה או סמכותית ?
האם יש משמעות לקשר שליטה נשית ללא אמון , חברות , קרבה ומשמעות ?
וכן זה יותר מבסדר לסנן גברים נשלטים שפונים אליכן בגסות, כאילו אתן שק בשר שנועד להגשמת הפנטזיות הכנועות של הגבר המאזוכיסטי , כמו שזה בסדר לסנן שולטות שפונות בהוראות אוטומטיות וגסות לפני שהן אפילו יודעות מי אתם .

אז מה אני מציע ?
להכיר כמה שיותר אנשים ברמת היום יום באופן מציאותי ולא וירטואלי ,למצוא אדם שמתעניין בכם בגלל מי שאתם , תחומי עניין משותפים,
אישיות ולהתחיל מקשר חברותי , נעים עם משמעות ולאט לאט תיחשפו בצורה הדרגתית וכללית . אין צורך לספר לידידה שאתן מפנטזים עליה רוכסת את חגורת הדילדו על מותניה ופוקדת עליכם להתכופף . מספיקה אמירה כללית שאני נמשך לנשים דומיננטיות ,או אני אוהב שאת בוסית , או משהו בסגנון הזה שאינו בוטה , מטריד או מיני כלפיי מישהי שטרם הייתם אינטימיים עימה .

ואולי כדאי שהקהילה הישראלית תתחיל לחשוב שאם היא מגדירה את עצמה כקהילה יש לה אחריות לשפר ולשנות כקהילה .
ArchAngel​(שולטת)
לפני 5 שנים • 16 בנוב׳ 2018
ArchAngel​(שולטת) • 16 בנוב׳ 2018
או בקצרה: תתחברו לאנשים על בסיס בני האדם שהם, הפטישים יבואו לאחר מכן.
    התגובה האהובה בשרשור
קצפת
לפני 5 שנים • 17 בנוב׳ 2018
קצפת • 17 בנוב׳ 2018
אני אשמח להיות שותפה לקבוצת עניין כזאת של נשים שולטות שחולקות מחשבות, רעיונות, קשיים. חושבת שזה הכרחי...
שיאון
לפני 5 שנים • 17 בנוב׳ 2018
שיאון • 17 בנוב׳ 2018
אני אשמח אם תפרטי , קצפת ....
מל(ק)ה​(שולטת)
לפני 5 שנים • 18 בנוב׳ 2018
מל(ק)ה​(שולטת) • 18 בנוב׳ 2018
לא הבנתי למה אתה מדבר רק על שולטות. הסרת כל אחריות מנשלטים.
אתה אומר שיש פתיחות מצד אחד ושופט מאד מצד שני.
יש נשלטים שהפטיש שלהם זה ניצול. זה מה שמדליק אותם והם עכשיו צריכים להתנצל על זה כי יש שולטות שניצלו את זה.
שנאת הנשים שלך בולטת מאד בהתבטאויות שלך.
שולמית ש
שולמית ש • 18 בנוב׳ 2018
מאיפה אתה יודע
אם רוב או כל השולטות מנצלות כאן באתר נשלטים או קובעות ולא מגיעות?

הנשלטים הם אלו שדופקים ברז!
מעולם ואני מקווה שגם לעולם אני לא אדפוק ברז לנשלט!
מילה שלי זאת מילה.

נכון שמידי פעם יוצא לי נשלט שרק לוקח אותי לאיזה מקום... אבל זה לא בא ממקום של ניצול לשם ניצול.
ו...
ויש כאן ו.... גדול

יש פה המון נשלטים המון!
שנזקקים לזה שינצלו אותם
שהם יהיו סנג'רים של מלכה
שהם יפזרו כסף על מישהי שהם לא מכירים רק בגלל שהיא שולטת בהם קצת ומשחקת איתם!

אני חושבת שהפוסט שלך
הוא נטו דעתך האישית על מישהי שהבריזה לך. ולא כולל כאן את הרוב.

בהצלחה

המלכה החרדית♡
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 18 בנוב׳ 2018
ושוב חוזרת הטענה הזו "יש נשלטים שאוהבים שמנצלים אותם" שכאילו אמורה להביא לגיטימציה להתנהגות גסת רוח כלפיהם.
אז לא, אין נשלטים שאוהבים שבאמת מנצלים אותם. יש נשלטים שירצו להעניק לשולטת הנכונה שירותים שונים בצורה לא שיווינית כלפיהם, אבל אף אחד לא שמח כשמישהי זרה מתנפלת עליו עם רשימת מטלות וקניות בחוצפה ועל זה מעידים מאות השרשורים הזועמים שנפתחו ע"י נשלטים עוד משחר הקמת הכלוב.
זה שיש נשלטים שמפנטזים על סיטואציות "ניצול" עם השולטת הנכונה לא אומר שמותר לכל מי שרק רוצה לנצל אותם, בדיוק כמו זה שיש נשלטות עם פנטזיית אונס שיהנו ממנה עם הגבר הנכון לא נותן לכל גבר שרק רוצה את הלגיטימציה לאנוס אותן.
מל(ק)ה​(שולטת)
מל(ק)ה​(שולטת) • 18 בנוב׳ 2018
ארץ' את לא יכולה לדעת הכל על הכל, בואי.
כן, יש
ואין שום דבר במה שאמרתי שמצדיק גסות רוח, לאף אחד בכל סטיה שהיא
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 18 בנוב׳ 2018
אין ניצול בלי מנוצל משת"פ ,לצורך העובדה המרנינה ששניהם חיים טוב יחד עם עובדה זו.
גם עבד שמקבל מהשולטת דברים לא מהקונבנציונל בעצם מנצל אותה
ומלקה צודקת ,הטונציה שלו מתהדרת במלל מהודר אך בעוינות לנשים אסרטיביות ושובבות .
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 18 בנוב׳ 2018
מל(ק)ה כתב/ה:
ארץ' את לא יכולה לדעת הכל על הכל, בואי.

מה הקשר? איפה טענתי שאני יודעת הכל על הכל? איזה טיעון לא רלוונטי, שלא רק מנסה לזלזל בי אלא אפילו לא מצליח לסתור אותי.
תעשי סיבוב קטן בכלוב ותראי מה הדעה של רוב הנשלטים לגבי ניצולים. לעיתים מאוד קרובות הם כותבים בפורומים פוסטים זועמים על שולטות שפנו אליהם עם רשימת דרישות. כולל הפוסט הנוכחי שמתאר בפסקאות ארוכות את גודל התסכול.
תכנסי לפרופילים, ללוחות ולבלוגים שלהם ותראי מה רוב הנשלטים מחפשים ואיזה פער ענק יש בין הרצונות שלהם לבין רצונות של שולטות שרוצות שיעשו עבורן עבודות שחורות שונות.
לשולטות מסוימות נוח לחשוב שיש נשלטים שפשוט נהנים מזה ולהשתמש בזה כלגיטימציה להפסיק לטרוח להקפיד על כללי נימוס בסיסיים (ועל זה מדבר הפוסט הנוכחי, אני לא יודעת מה את באופן אישי עושה), אבל אפילו הנשלטים שנהנים לנקות/להסיע/לשלם יעשו את זה רק עבור השולטת הנכונה ולא לכל מי שרק תדרוש מהם מבלי שנוצרה ביניהם שום אינטרקציה מוקדמת.
זה שנשלט הוא נשלט לא הופך אותו אוטומטית לנשלט של כולן, זה שנשלט אוהב לנקות/להסיע/לשלם לא הופך אותו אוטומטית למנקה/נהג/כספומט של כולן. מעניין שהעובדה הזו מובנת מאליו לכולם כשמדובר בנשלטות ושולט שיתחיל לפקוד על נשלטת זרה שהוא עוד לא מכיר, גם אם הבלוג שלה מלא בפנטזיות שלה להישלט, בטענה ש"יש נשלטות שנהנות מזה" יזכה לשיימינג מטורף.