סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מחזקת את כלובי על התמיכה במאבק הנשים!

Zord​(מתחלף)
לפני 5 שנים • 4 בדצמ׳ 2018
Zord​(מתחלף) • 4 בדצמ׳ 2018
ArchAngel כתב/ה:
למה אתה מתחקר אותי בפומבי על לייקים שאני עושה או לא עושה ואיך זה רלוונטי בכלל?
אתה כאילו מנסה לבייש אותי מול כולם? כי זה לא ילך לך. אתה לא "מוכיח" שום דבר מלבד קטנוניות של חיטוט בלייקים במקום להתייחס לתוכן שכתבתי.
אני לא חייבת לך הסברים, אבל בגלל שזו כבר ההודעה השנייה שלך שמנסה להכפיש אותי והגיע הזמן לשים לזה סוף: אם הסרתי לייק, אם כתבתי תגובה שמגנה את איך שהיא מתבטאת, מה יותר סביר שהתרחש? קונספירציה או שנלחץ לי בטעות?

העיקר שחזרת לעצמך, זה מה שחשוב.
ניצי המלכה המתוקה
לפני 5 שנים • 4 בדצמ׳ 2018
ניצי המלכה המתוקה • 4 בדצמ׳ 2018
לא קראתי אף אחת מהתגובות כאן. זה לא מעניין אותי. אני שומעת את הקשקושים המיזוגניים האלה בפייס.

אני אמשיך לשנות את העולם ולצאת לרחובות. אתם תמשיכו להתעצבן מול המקלדת. אין שום טיעון שיכול לשכנע אותי לא להפגין ולא להיאבק עבור חיים בטוחים. חיים של חירות.

טיים איז אפ כמו שאומרים. השינוי כבר קורה. ואנחנו לא שותקות ואני באופן אישי גם לא סופגת יותר את האלימות המילולית המתנשאת שלכם לכן לא אקרא כלום. מורידה עוקב מהתגובות.

לילה טוב
ממני והציצי המושלם שלי!... משהו שאני לא יכולה לכתוב בפייס חחחח
israelislave
לפני 5 שנים • 5 בדצמ׳ 2018
israelislave • 5 בדצמ׳ 2018
שיר כאב כתב/ה:
ניצי: קודם כל תסכימי שאני לא מיזוגנית icon_smile.gif
לידיעתך אני חווה קושי מסוים עם הנתונים המוצגים, ויודעת למה?
כי מכירה הרבה גברים שסופגים אלימות מנשים, ולא מתכוונת לשליטה.
מעון לנשים מוכות? אשתו של חבר טוב וקרוב נמצאת שם עם הילד כבר חודשים, מנצלת את המדינה לקבל מגורים בחינם (נדמה לי שגם דמי כיס), כשבעלה מעולם לא היכה אותה. היא זאת שהיתה פוצעת אותו כל הזמן, בין השאר באגרופים ושריטות לפנים. ויותר מזה: מכיוון שאני מאמינה גדולה בהסתברות ולא מאמינה במקרי קיצון, אני חשה שהיא לא המקרה היחיד שנמצא שם ללא הצדקה.
אגב, גם השכנה שלי בקומה מתחתיי מכה את בעלה (והילדים), ויש לי שני חברים נוספים שחווים ניכור הורי - הסתה מתמשכת ללא עילה אמיתית פרט לפסיכופתיה של בן.ת הזוג המנכר. ואם נחשוב על זוועות כמו רצח ילדים? על פניו נראה שיותר אמהות עשו זאת מאבות, בין השאר על רקע דיכאון אחרי לידה כנראה.
ומה הפואנטה, ניצי?
שיחד עם מחיאות הכפיים שלי לכלובי, אני מסתכלת על עוד חלקים בתמונה

שאפו על האומץ. לא קל בימינו לומר את האמת ולהתמודד בעובדות מול דמגוגים פשיסטיים.

לשמחתי אני לא מופתע. האמת נר לרגליך.

שאפו
israelislave
israelislave • 5 בדצמ׳ 2018
red-cell כתב/ה:
לא הבנתי את ההגיון והמסקנות של חלק מכם.

אם כל עוד גברים נפגעים מנשים והדבר לא מטופל ע"י המדינה או לא גורם למחאה כלשהיא אזי רצח נשים ע"י בני זוגן זה סבבה?

שום רצח או אלימות אינם "סבבה"

הסתה מגדרית תוך שימוש ב"סטטיסטיקות" שקריות ובמספרים מצוצים מהאצבע זה בכלל לא סבבה.

בכל 54 שנותי לא נתקלתי בגבר שהיה < בעד > אלימות נגד נשים.

הכעס נגד ארגוני הנשים סיבות רבות לו, העיקרית היא שגברים הבינו שבעוד שהם תורמים יותר מנשים לאוכלוסיה בכל מפגש שלהם עם המערכת ברמת זכויות או צרכים הם מקבלים הרבה הרבה פחות.

גם זה עבר בשקט כל עוד לא הופיע הגל הפוסט-מודרני הזה של מחטף המושג "פמיניזם" לטובת קמפיין של שנאה נגד גברים, נגד זכרים.

כל הקמפיינים הללו "נגד אלימות" מיותרים, כל מטרתם לנכס את הצדקנות לטובת "נציגות מגדר" שמתיימרות לייצג את כל ציבור הנשים כאשר הן עצמן משקפות חלקיק קטן של אוכלוסיה זו והן הן שיקבעו לכולם מה טוב ומה טוב, מה נכון ומה לא נכון ואיך נשים צריכות לחשוב.

ואם לא? נכנס בכן, "אחיותינו" באימאימא שלכן. (חוק ההפללה, חוק הריקוד במועדונים)

ועל מה באמת המהומה? יש ב"מגדר ואלימות" המון המון המון כסף. יש תקציבים, יש מינויים, יש מחלקות שלמות באקדמיה, יש זרועות ארוכות שמגיעות למערכת המשפט, מערכת החינוך, למשטרה, לרווחה... יש כאלף גופים שונים שעוסקים במגדר ו"אלימות מגדרית.............

וכל זה בזמן שבתאכ'לס גברים הרבה יותר נתונים לאלימות.

כאשר גבר נדקר ע"י גבר אחר זה לא דוקר פחות, כאשר ילד נרצח ע"י אמו, הוא לא מת פחות, כאשר קשיש עובר התעללות ע"י המטפלת שלו הוא לא סובל פחות.

ארגוני הנשים מקדשות את הסבל הנשי ועושות כל מאמץ אפשרי לטייח ולאיין את הסבל הגברי או כל אוכלוסיה אחרת.

כמה עובדות:

אלימות "אינטמית" שווה בין גברים לנשים, למעשה רוב האלימות ביוזמת נשים (כ 70%) ובהחלט נכון שהאלימות הגברית בולטת יותר כי תוצאותיה, בד"כ , קשות יותר.

האלימות ה"אינטימית" הרבה ביותר נמצאה בקרב זוגות לסביים.

האלימות נגד "חסרי ישע" רובה - למעלה מ 65% היא נשית.

מרבית מקרי רצח נשים, כ70% קורים בשתי אוכלוסית שיחד מהוות פחות מ20% מאוכלוסיה. אבל אסור להגיד את זה כי זה "גזעני", וכנראה שיש מי שחושבים שאפשר לפתור בעיה מבלי להגדיר אותה ואת מוקדה.

22 נשים נרצחו השנה.

בת רצחה את אמה והתאבדה.

נותרנו עם עשרים.

עשר מתוכן באוכלוסיה הערבית מוסלמית - 17% מהאוכלוסיה אבל 50% מהרציחות (אגב נתון דומה להפליא לסך העבריינות בישראל)

שלוש מתוך היהודיות מהעדה האתיופית - 1.8% מהאוכלוסיה אבל 30% מרצח נשים.

שאלו את עצמכם כמה אחוזים מסך התקציבים שעוברים כל שנה מהמדינה לארגונים ועמותות מנותבים לשתי האוכלוסיות הללו?

"קמפיין נגד אלימות"? באמת? כי יש מי שעד היום חשב שזה מותר ובסדר ורק היום אחרי שראה בטלוויזיה כמה עשרות נשים צורחות ככרוכיות הבין שאסור?

יש אז זה ביותר ילדותי ועלבון לאינטליגנציה?

אגוני הנשים מעודדות מלחמת מינים, יש שם כח וכסף, הרבה תימוכין לנפשות לא בריאות מאד דיכוטומיות, הרבה טפיחה צדקנית על הכתף, כל אחת ואחת לעצמה וכולן ביחד, בקצה הפירמידה יש גם תפישת עולם מחרידה אבל רובן פשוט "אידיוטיות שימושיות"
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
israelislave כתב/ה:
שיר כאב כתב/ה:

שאפו על האומץ. לא קל בימינו לומר את האמת ולהתמודד בעובדות מול דמגוגים פשיסטיים.

לשמחתי אני לא מופתע. האמת נר לרגליך.

שאפו

תודה על המחמאה ימביך, אגב לא רואה פאשיזם בהכרח בכל דמגוגיה..
כף זכות ידידי, כף זכות
Lady Guinevere​(שולטת)
Lady Guinevere​(שולטת) • 5 בדצמ׳ 2018
מסכימה איתך israelislave. אותי לא ימצאו בשום הפגנה, לא בגלל שאני מצודדת ברצח נשים חלילה או תומכת באלימות (טוב נו, אולי באלימות מסוג מסויים אם נשאל את הנשלט שנקשר למיטה שלי וחטף 30 הצלפות השבוע...) אלא מהרבה סיבות אחרות.
סיבה אחת היא באמת עניין המגדר. החברה המוסלמית היא אלימה, נקודה, לא רק נגד נשים אלא בכלל. אני לא מקבלת את הטענה שזה עניין ״ממשלתי״ או בכלל עניין שלנו. לא, זה לא. זה בעייה תרבותית שלהם, בואו רק נסתכל לרגע מה קורה במדינות שלהם, אלהים ישמור.
אני לא מוכנה להשקיע את כספי המיסים שאני ואתם משלמים כדי שהם ירצחו אחד את השני ויאשימו אותנו. הנה אמרתי. אני גזענית.

דבר נוסף זה הוצאה לחלוטין מפרופורציה. רצח של 24 נשים בשנה לא הופך אותנו לחברה אלימה. לא מקבלת. 24 נשים זה איום ונורא כן.
אבל זה רחוק מאוד מלהיות מגיפה של אלימות כמו שמנסים לצייר את זה, לא ברור לי למה. מגיפה של אלימות יש אצל ערבים, לא אצלנו, ואין שום דבר שאנחנו יכולים לעשות כדי לשנות את זה. לא מקבלת את האשמה ולא את האחריות, פשוט לא. גם לא מוכנה לשלם על זה, בור ללא תחתית של כספים שלא יעזרו בכלום. לא. הדבר היחיד שאני מוכנה לשלם זה על אמצעי הגנה עלינו מהם, זהו.
תקראו לי גזענית. אין לי בעיה עם זה, זה לא תהיה הפעם הראשונה ולא האחרונה.
ezuf
ezuf • 5 בדצמ׳ 2018
ניצי המלכה המתוקה כתב/ה:
אני עונה מה שבא לי ואתם יכולים לקפוץ. מלא

ניצי המלכה המתוקה כתב/ה:
לא קראתי אף אחת מהתגובות כאן. זה לא מעניין אותי. אני שומעת את הקשקושים המיזוגניים האלה בפייס.

מזל שלא מבקשים ממך להגיב לענין \ להיות רצינית בפורום

אה,רגע.. 😕
Zord​(מתחלף)
Zord​(מתחלף) • 5 בדצמ׳ 2018
red-cell כתב/ה:
לא הבנתי את ההגיון והמסקנות של חלק מכם.

אם כל עוד גברים נפגעים מנשים והדבר לא מטופל ע"י המדינה או לא גורם למחאה כלשהיא אזי רצח נשים ע"י בני זוגן זה סבבה?

לפי תומכות המחאה, דם של גברים הוא זול וחיי אישה שווים הרבה יותר מחיי גבר. לא מעניין אותן בכלל סבל גברי או אלימות / רצח כלפי גברים.
משהו בסגנון של יהודי 1 = 1000 ערבים.
כמובן שמי שמעז להשמיע ביקורת הוא אויב, מיזוגן, אפס, לא גבר, שוביניסט וכ'ו.
הן חושבות שככה הן ישיגו משהו.
מעניין איך הן יגיבו אם גברים יארגנו הפגנה דומה! זו באמת תהיה מלחמת המינים..
לפי דעתי היום הזה ייזכר דווקא בגלל הא.נשים שהשמיעו את קולם נגד הבריונות הפמיניסטית, שכל מה שהם מבקשים זה שוויון - זה הראה את הפרצוף האמיתי ומלא השנאה של אותן אקטיביסטיות. אלו נשים שאי אפשר לנהל איתן דו שיח או לדבר איתן בהיגיון בלי שהן יתקפו באלימות.
ואני לא מבין למה הן צעקו ביבי תתפטר, או למה עולה אישה ערביה לבמה בכיכר רבין ואומרת שהיא מדברת בשם כל הנשים הפלסטיניות..בקיצור כל המחאה הזו הסריחה, ולבני האדם השפויים היה קשה להתעלם מהריח...