לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מחזקת את כלובי על התמיכה במאבק הנשים!

israelislave
לפני 5 שנים • 6 בדצמ׳ 2018
israelislave • 6 בדצמ׳ 2018
red-cell כתב/ה:
israelislave כתב/ה:
red-cell כתב/ה:
לא הבנתי את ההגיון והמסקנות של חלק מכם.

אם כל עוד גברים נפגעים מנשים והדבר לא מטופל ע"י המדינה או לא גורם למחאה כלשהיא אזי רצח נשים ע"י בני זוגן זה סבבה?

שום רצח או אלימות אינם "סבבה"

הסתה מגדרית תוך שימוש ב"סטטיסטיקות" שקריות ובמספרים מצוצים מהאצבע זה בכלל לא סבבה.

בכל 54 שנותי לא נתקלתי בגבר שהיה < בעד > אלימות נגד נשים.

הכעס נגד ארגוני הנשים סיבות רבות לו, העיקרית היא שגברים הבינו שבעוד שהם תורמים יותר מנשים לאוכלוסיה בכל מפגש שלהם עם המערכת ברמת זכויות או צרכים הם מקבלים הרבה הרבה פחות.

גם זה עבר בשקט כל עוד לא הופיע הגל הפוסט-מודרני הזה של מחטף המושג "פמיניזם" לטובת קמפיין של שנאה נגד גברים, נגד זכרים.

כל הקמפיינים הללו "נגד אלימות" מיותרים, כל מטרתם לנכס את הצדקנות לטובת "נציגות מגדר" שמתיימרות לייצג את כל ציבור הנשים כאשר הן עצמן משקפות חלקיק קטן של אוכלוסיה זו והן הן שיקבעו לכולם מה טוב ומה טוב, מה נכון ומה לא נכון ואיך נשים צריכות לחשוב.

ואם לא? נכנס בכן, "אחיותינו" באימאימא שלכן. (חוק ההפללה, חוק הריקוד במועדונים)

ועל מה באמת המהומה? יש ב"מגדר ואלימות" המון המון המון כסף. יש תקציבים, יש מינויים, יש מחלקות שלמות באקדמיה, יש זרועות ארוכות שמגיעות למערכת המשפט, מערכת החינוך, למשטרה, לרווחה... יש כאלף גופים שונים שעוסקים במגדר ו"אלימות מגדרית.............

וכל זה בזמן שבתאכ'לס גברים הרבה יותר נתונים לאלימות.

כאשר גבר נדקר ע"י גבר אחר זה לא דוקר פחות, כאשר ילד נרצח ע"י אמו, הוא לא מת פחות, כאשר קשיש עובר התעללות ע"י המטפלת שלו הוא לא סובל פחות.

ארגוני הנשים מקדשות את הסבל הנשי ועושות כל מאמץ אפשרי לטייח ולאיין את הסבל הגברי או כל אוכלוסיה אחרת.

כמה עובדות:

אלימות "אינטמית" שווה בין גברים לנשים, למעשה רוב האלימות ביוזמת נשים (כ 70%) ובהחלט נכון שהאלימות הגברית בולטת יותר כי תוצאותיה, בד"כ , קשות יותר.

האלימות ה"אינטימית" הרבה ביותר נמצאה בקרב זוגות לסביים.

האלימות נגד "חסרי ישע" רובה - למעלה מ 65% היא נשית.

מרבית מקרי רצח נשים, כ70% קורים בשתי אוכלוסית שיחד מהוות פחות מ20% מאוכלוסיה. אבל אסור להגיד את זה כי זה "גזעני", וכנראה שיש מי שחושבים שאפשר לפתור בעיה מבלי להגדיר אותה ואת מוקדה.

22 נשים נרצחו השנה.

בת רצחה את אמה והתאבדה.

נותרנו עם עשרים.

עשר מתוכן באוכלוסיה הערבית מוסלמית - 17% מהאוכלוסיה אבל 50% מהרציחות (אגב נתון דומה להפליא לסך העבריינות בישראל)

שלוש מתוך היהודיות מהעדה האתיופית - 1.8% מהאוכלוסיה אבל 30% מרצח נשים.

שאלו את עצמכם כמה אחוזים מסך התקציבים שעוברים כל שנה מהמדינה לארגונים ועמותות מנותבים לשתי האוכלוסיות הללו?

"קמפיין נגד אלימות"? באמת? כי יש מי שעד היום חשב שזה מותר ובסדר ורק היום אחרי שראה בטלוויזיה כמה עשרות נשים צורחות ככרוכיות הבין שאסור?

יש אז זה ביותר ילדותי ועלבון לאינטליגנציה?

אגוני הנשים מעודדות מלחמת מינים, יש שם כח וכסף, הרבה תימוכין לנפשות לא בריאות מאד דיכוטומיות, הרבה טפיחה צדקנית על הכתף, כל אחת ואחת לעצמה וכולן ביחד, בקצה הפירמידה יש גם תפישת עולם מחרידה אבל רובן פשוט "אידיוטיות שימושיות"

כמה מלל שפכת על תגובה שלא הבנת אותה.
מה שאני כן מבין ממך שאין שום בעיה הרי לא מדובר על אוכלוסיה עשירה ולבנה, אלא על אוכלוסיה שבעצם לא שייכת אלינו, אתיופים, ערבים עניים. הם לא נחשבים לכן הסטטיסטיקה משקרת. מכאן המסקנות האומללות שלך.

לגבי התקציבים, כמה אנשים נהרגו השנה מהמנהרה שנמצאה בצפון לעומת מאות המילארדים שעומדים להשפך שם?
כמה אנשים נהרגו מהעובדה שלקיסר אין מטוס פרטי לו ולרעייתו המטורפת?

הייתי יכול אולי להסכים איתך על ההגזמה של המחאה אבל להגיד שהמספרים מצוצים מהאצבע זה שקר.

אתה תבין מה שאתה רוצה להבין.

אני אמשיך לכתוב את העובדות, מתאים לך או לא.

יש בישראל אוכלוסיות שונות. עובדה. לאותן אוכלוסיות מנטליות שונה. עובדה.

בגלל ההבדלים הללו כמעט 70% ממקרי הרצח מתרחשים אצל פחות מ20% של האוכלוסייה.

עד כאן - עובדות.

האם יש סיבה ראויה להכליל את כל הגברים בישראל בתוך דימוי אלים ונורא על משהו שאם נבודד אותו נמצא שבישראל יש לנשים יותר בטחון מאשר במרבית מדינות המערב?

לא על הראש שלי חביבי, גם לא על הראש של הבן שלי.

ועל מה באמת המחאה? תקציבים ופרנסה.

האם באמת מיעדים את מרבית הכסף לטיפול נקודתי במגזרים הבעייתיים?

לא.

האם אתה חושב שאפשר להפוך ערבי מוסלמי ברברי לאירופאי מעודן?

לא.

האם העדה האתיופית תשתנה לאורך השנים? כן. אבל זה ייקח זמן.

אגב... ההיא מ"גברים לגז" חברה שלך?

ולך, לילית... מצדי מחר בבוקר לפזר את הערבים ישר בחזרה למדינות מהם הגיעו.

זה נלא רק 50% רוצחי נשים אלא השתלטות על ביטוח לאומי, על 50% מהפשיעה בישראל וגייס חמישי שברגע מסוים ישלוף נשק נגדנו.

אז אם "אני או הם"? לגמרי הם.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
אז בעצם אנחנו רואים תמונת מצב כזאת:
מוסלמים - רוצחים, ברברים, פושעים, גנבים וגייס חמישי.
אתיופים - רוצחים ואלימים לנשים, צריכים להשתנות
פמיניסטיות - מקור כל הרוע, חלק מקונספירציה להרס העולם המערבי

ומנגד, החיובי:
עבד ישראלי
הבן של עבד ישראלי (רק שלא יקלקלו אותו)
Lady Guinevere​(שולטת)
Lady Guinevere​(שולטת) • 6 בדצמ׳ 2018
לילית חדשה כתב/ה:
Lady Guinevere כתב/ה:
החברה המוסלמית היא אלימה, נקודה, לא רק נגד נשים אלא בכלל. אני לא מקבלת את הטענה שזה עניין ״ממשלתי״ או בכלל עניין שלנו. לא, זה לא. זה בעייה תרבותית שלהם,
....

לאוכלוסייה הערבית בארץ ולך יש את אותו מעמד, את לא יותר אזרחית מאישה מוסלמית ואת לא זכאית ליותר הגנה ויחס ממנה (ולא משנה אם מדובר בהגנה של מערכת האכיפה, מערכת הרפואה או של מערכת החינוך).

חבל מאוד. זה פאק רציני במערכת.
israelislave
לפני 5 שנים • 7 בדצמ׳ 2018
israelislave • 7 בדצמ׳ 2018
דרקן ראהל כתב/ה:
אז בעצם אנחנו רואים תמונת מצב כזאת:
מוסלמים - רוצחים, ברברים, פושעים, גנבים וגייס חמישי.
אתיופים - רוצחים ואלימים לנשים, צריכים להשתנות
פמיניסטיות - מקור כל הרוע, חלק מקונספירציה להרס העולם המערבי

ומנגד, החיובי:
עבד ישראלי
הבן של עבד ישראלי (רק שלא יקלקלו אותו)

מוסלמים רוצחים - בדיוק
אתיופים שיצאו מתקופת האבן למאה ה20 וידרשו עוד דור או שניים עד שיותירו מאחוריהם את התרבות האפריקנית - בדיוק
אין שום קשר בין פמיניסטיות דהיום לבין הדורות הקודמים - מטרתן שליטה והשמדת גברים - תקרא את מניפסט החלאה, ע"פ גישתך תהיה לך זיקפה נהדרת

אני העבד הישראלי, ומחובתי להגיד את האמת כדי שבני, בן ה14, יגדל לתוך חברה יותר שפוי.
לילית חדשה
לפני 5 שנים • 7 בדצמ׳ 2018
לילית חדשה • 7 בדצמ׳ 2018
סלייב,
אם לדעתך זה נכון לשפוט את כל הפמינסטיות לפי מניפסט אחד
זה יהיה נכון לשפוט את כל הגברים לפי קבוצה אחת?
israelislave
לפני 5 שנים • 8 בדצמ׳ 2018
israelislave • 8 בדצמ׳ 2018
לילית, האם זה נעים להישפט באופן כל כך שלילי בגלל מעשים של מיעוט שבמיעוט?
לילית חדשה
לילית חדשה • 8 בדצמ׳ 2018
סלייב,
זה באמת לא נעים להישפט בגלל מיעוט.
השאלה הנשאלת היא האם הגברים כולם באמת נשפטים בגלל מיעוט של גברים?
(ואני לא מדברת על מקרה הקיצון של רצח נשים אלא על כלל צורות האלימות או העלמת העין מאלימות).
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לילית חדשה כתב/ה:
סלייב,
זה באמת לא נעים להישפט בגלל מיעוט.
השאלה הנשאלת היא האם הגברים כולם באמת נשפטים בגלל מיעוט של גברים?
(ואני לא מדברת על מקרה הקיצון של רצח נשים אלא על כלל צורות האלימות או העלמת העין מאלימות).

לילית,
כדי שנדע אם גברים אלימים הם מיעוט או לא, אנחנו צריכים הגדרה של מיעוט ונתונים סטטיסטיים. אחרי הכל, אני יכול לטעון ש49% זה הוכחה ברורה שרוב הגברים אינם אלימים.
עכשיו, עם דבר אחד כן קשה לי. אני לא רוצה שיווצר סטריאוטיפ חדש לגברים. אלימים, תוקפניים, שונאים, נכים רגשית. זה לא לעניין, סטריאוטיפ נורא כזה. ויש תחושה שאחד כזה הולך ונבנה.
אין בזה להוריד ממאבקן הצודק של נשים באלימות, אפליה וכו',או מהפמיניזם כתנועה
לילית חדשה
לילית חדשה • 8 בדצמ׳ 2018
דרקן,
אלו נתונים שלדעתי כדאי לאסוף לגבי גברים וגם לגבי נשים, כדי לדעת איך יותר מתאים לפתור את הבעיה של אלימות כלפי נשים.

לגבי הסטריאוטיפ- הוא למעשה כבר דיי קיים, חיי ובועט כבר עשרות של שנים ואולי גם יותר.
הוא נמצא במשפטים כמו
'אין אישה שלא נותנת יש גבר שלא יודע לקחת' 'boys will be boys' 'כל הגברים רוצים רק דבר אחד' 'גברים לא בוכים'
הוא נמצא בשירים כמו פיל פילון
נמצא לפרקים בסדרות טלויזיה שונות (למשל בקרובים קרובים).
הוא בא לידי ביטוי בקמפיינים כדוגמת 'תשמרי על הכוס שלך' או בכלל צורות האשמת הקורבן.

אני משערת שיש תחושה שהוא עכשיו נוצר בגלל ההצפה של הנושא- אבל הוא תמיד היה קיים.