ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סלב'ס אם פטיישים או אוהבי העולם הבדסם

davidsub​(נשלט)
לפני 5 שנים • 11 בדצמ׳ 2018

סלב'ס אם פטיישים או אוהבי העולם הבדסם

davidsub​(נשלט) • 11 בדצמ׳ 2018
איזה סלב'ס אתם מכירים שיש להם פטיישים שונים (כגאון פוט פטייש וכו..) או אוהבי כאב, הבדסם, CBT וכו..

סתם אם אני אצליח במוסיקה שלי ויהיה סלבריטאי או מפורסםicon_wink.gif אפשר לחלום לא?
לביאונת
לביאונת • 11 בדצמ׳ 2018
אני....
( המציג אינו סלב)
Cat Lee
Cat Lee • 11 בדצמ׳ 2018
אני מציעה שתשקול שוב את בקשתך.
בוא נדבר רגע, סלבס הם בדיוק כמוך וכמוני, הם בני אנוש שפשוט מתפרנסים ממקצועות שקשורים בתעשיית הבידור.
אני מבינה שיש חלום כזה בתת מודע של אנשים מסוימים שאם יפגשו מפורסם הוא אולי יפתח עבורם דרך לעולם הפרסום ואולי גם יחלוק מעושרו עמם, אבל זה מה שזה, חלום ותו לא.
האנשים האלה לרוב הם האנשים הכי פגיעים בעולם. הם מציגים את הכשרון האישי שלהם בתקווה שהפידבק שהקהל ייתן להם יהיה אוהב וחיובי, בדיוק כמו ילד שמביא הביתה ציור מהגן ורוצה שאמא תגיד לו שהציור שלו מדהים רק שהילד מקבל -וואוו- והם מקבלים ערימות של חרא שיפוטי על כל דבר שהם אפילו לא ידעו שלא בסדר אצלם ואז על זה היית רוצה להוסיף הוצאה מהארון?
שקול שנית!
הייתי מאחלת שאם תגשים את חלומך ותהיה מוזיקאי מפורסם ביום מן הימים ותנהל על הדרך מערכות יחסים עם שולטות/ים שהם יכבדו את הפרטיות שלך מספיק ולא ישתפו על זה בפרהסיה.
    התגובה האהובה בשרשור
davidsub​(נשלט)
Saydee כתב/ה:
אני מציעה שתשקול שוב את בקשתך.
בוא נדבר רגע, סלבס הם בדיוק כמוך וכמוני, הם בני אנוש שפשוט מתפרנסים ממקצועות שקשורים בתעשיית הבידור.
אני מבינה שיש חלום כזה בתת מודע של אנשים מסוימים שאם יפגשו מפורסם הוא אולי יפתח עבורם דרך לעולם הפרסום ואולי גם יחלוק מעושרו עמם, אבל זה מה שזה, חלום ותו לא.
האנשים האלה לרוב הם האנשים הכי פגיעים בעולם. הם מציגים את הכשרון האישי שלהם בתקווה שהפידבק שהקהל ייתן להם יהיה אוהב וחיובי, בדיוק כמו ילד שמביא הביתה ציור מהגן ורוצה שאמא תגיד לו שהציור שלו מדהים רק שהילד מקבל -וואוו- והם מקבלים ערימות של חרא שיפוטי על כל דבר שהם אפילו לא ידעו שלא בסדר אצלם ואז על זה היית רוצה להוסיף הוצאה מהארון?
שקול שנית!
הייתי מאחלת שאם תגשים את חלומך ותהיה מוזיקאי מפורסם ביום מן הימים ותנהל על הדרך מערכות יחסים עם שולטות/ים שהם יכבדו את הפרטיות שלך מספיק ולא ישתפו על זה בפרהסיה.

אני גם מכווה, תודה רבה
davidsub​(נשלט)
לביאונת כתב/ה:
אני....
( המציג אינו סלב)

??
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 5 שנים • 12 בדצמ׳ 2018
slave for ever כתב/ה:
עם, לא אם!!