לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בדסמ ואהבה

מענטז​(אחר)
לפני 5 שנים • 17 בדצמ׳ 2018

Re: בדסמ ואהבה

מענטז​(אחר) • 17 בדצמ׳ 2018
הפיה טינקרבל כתב/ה:
" בדסמ עושים באהבה או לא עושים בכלל" - משפט לעוס. אבל בתוך זה, האם מדובר באהבת הבדסמ או באהבה בין שולטת ונשלט? (בעקבות מחשבות על המקום של אהבה ביחסים העתידיים שלי).

את? בלי אהבה? זה לא יעבוד בכלל....
וברצינות
אהבה צריכה ויכולה להיות לפרקטיקה של היחסים (בדסמ) ולא.נשים איתם יש יחסים.
חוץ מהסציופטים (היי לא מזלזל בכם, בכל זאת אתם אחוז ניכר מהקהל) קשה לי לראות זוג ביחסים ארוכי טווח ללא כל אהבה, כל אחד ואחת במינון שמתאים
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 17 בדצמ׳ 2018
כאשר האהבה סמויה באדם ,הוא מגיע אל הבדס"מ.
אהבה סמויה בעיקר אצל בנים בכורים ובנות בכורות .
והם השולטים והשולטות שיותירו "רושם עז",על כי מי שיגיעו עימו במגע בדסמ"י ,
האהבה הסמויה שבתוכם/ן , תתבטא בכישורי שליטה מעבר לטבע .
עוץ הגדול​(נשלט)

Re: בדסמ ואהבה

עוץ הגדול​(נשלט) • 17 בדצמ׳ 2018
הפיה טינקרבל כתב/ה:
" בדסמ עושים באהבה או לא עושים בכלל" - משפט לעוס. אבל בתוך זה, האם מדובר באהבת הבדסמ או באהבה בין שולטת ונשלט? (בעקבות מחשבות על המקום של אהבה ביחסים העתידיים שלי).

הואיל ובדסמ מבוסס על היררכיה, וכתוצאה מכך הגבולות עלולים להיטשטש, עלה כנראה הצורך להבליט את הנקודה הזו.
מדריך למשתמש הבדסמי הוא הרבה יותר רחב ומפורט מאשר אחיו הונילי. גם אם חוסר אחריות הוא טבע שני אצלך, אם אתה אוהב או מחבב את האדם, לכל הפחות תשקיע מאמץ לא לפגוע בו. בד בבד גם הצד הנשלט צריך להרגיש בטוח מספיק בשביל 'להעניק' את גופו לצד השולט. אחרת אין טעם. לא בהכרח מדובר באהבה במובן האינסטינקטיבי של המילה אלא במינימום של חיבה ואהבת אדם.
הפיה טינקרבל​(שולטת)
אמקד את השאלה: מנסיוני הדל יש לומר, להעניק מתוך אהבה לנשלט כאב ושאר הירקות שאני מעניקה, הייתה עבורי חוויה שיכולתי להתפתח בה לצמוח להעיז להתמלא. מול זה המעט שחוויתי בהענקה ללא אהבה או רגש של אינטימיות עם נשלט מעבר למשהו פיזי, הסשן שונה לגמרי. במקרה אחד עצרתי ממש בראשית הסשן התנצלתי והלכתי ואם להיות כנה ישבתי ברכב ממררת בבכי. גועל מילא אותי. במקרים אחרים פשוט התייבשתי מאורגזמות. מול זה הזכרונות של קשר משמעותי עם אהוב הופכים את הפער בין החוויות להפכים. מאידך, בפומביות זה כן מרגיש לי טוב גם אם אין באמת קשר עמוק ואהבה. ואף אציין שהמדגם שממנו אני מסיקה קטן מידיי ולא משקף מספיק. אבל גורם לי לבלבול.