סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

קעקוע לנשלט

דוק_בי​(נשלט)
לפני 5 שנים • 18 בדצמ׳ 2018

קעקוע לנשלט

דוק_בי​(נשלט) • 18 בדצמ׳ 2018
שאלה.

אם הייתם רואים ברחוב אדם עם קעקוע שהייתם חושדים שמסמל שהוא נשלט. הייתם פונים אליו? שולטים - האם הייתם מנסים לשלוט בו?

השולט שלי רוצה לקעקע אותי במקום גלוי. אני מנסה להבין את ההשלכות.

תודה.
sm69​(שולט)
sm69​(שולט) • 18 בדצמ׳ 2018
לעולם לא שמים קעקוע במקום גלוי..
לי יש שעון שיש בו את סמל הבדס"מ, ואני מחליט מתי לענוד אותו בהתאם לנסיבות..
אבל סימן גלוי שלא ניתן להסירו ולהסתירו??
זה בעיני מעשה שאסור בתכלית האיסור..

ולתחילת השאלה שלך.
זה שאדם כל שהוא יש לו העדפה מינית או מגדרית כזו או אחרת, וגם אם היא מוצהרת בגלוי..
זה לא נותן רשות לאף אדם זר לפנות אליו שלא כראוי או לחדור לו לפרטיות...
החופש האישי לבטא את עצמך כנשלט, לא מתיר לאף אחד להתייחס אליך רק כדמות..

כי כולנו שולטים או נשלטות וכו'..
כולנו קודם כל בני אדם.
וזו נקודת המוצא לכל שאלה בנידון.
דוק_בי​(נשלט)
דוק_בי​(נשלט) • 18 בדצמ׳ 2018
תודה על תגובתך. אם אפשר לשאול, מה יש על השעון שלך?
שמנה מהשפלה
שמנה מהשפלה • 18 בדצמ׳ 2018
בכלל לא עושים קעקוע רק בגלל שמישהו אמר לך לעשות... קעקוע זה חלק בלתי נפרד מגוף שלך ואם אחרי זמן מה תיפרדו עם השולט אז מה תעשה עם קעקוע???
    התגובה האהובה בשרשור
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
יש לי כמה קעקועים. לפחות שניים מהם מראים די בבירור שאני נמשך לגברים ושליטה. הם גלויים אם אני לובש גופייה או מכנס קצר.
אני בחרתי אותם. להתייעץ עם האדון, לשאול מה יפה בעיניו, לחפש משהו ששניכם אוהבים זה עניין אחד. לציית לו לחלוטין בנושא הזה? אני חושב שזו טעות שתוביל לצער.
תחשוב - אתה תסתובב עם הקעקוע הזה כחלק ממך. הוא יכול לגרום לך להרגיש יפה, להגדיל ביטחון, לסמל משהו אישי או כללי שאחרים יכולים לראות או שהוא בינך לבין מי שאתה ערום לידו. אני לא הייתי עושה שום קעקוע שאני לא שלם איתו, לא עבור האדון שלי (שברוך השם, לא קורא את הפורום) ולא עבור אשתי. כנ"ל לגבי מיקום. אל תהפוך משהו שמביך אותך לחלק ממך לשארית חייך. ותמיד תזכור שגם האדון הבא יראה אותו - אתה רוצה שאדון אחר יראה שמקועקע עליך "שייך ל..." עם השם של מישהו אחר? או שאתה רוצה צלקת מהסרת הקעקוע?
עכשיו, לפנות אליך, להתחיל איתך, כי אתה נושא סמל של נשלטות זה עניין אחד. אבל אם מישהו זר חושב שזה נותן לו זכות עליך, בעיטה טובה למפשעה לרוב תעורר שינויים בחשיבה.

קעקועים זה דבר נפלא, יש בהם כוח ויופי. תעשה - בשבילך
sm69​(שולט)
sm69​(שולט) • 18 בדצמ׳ 2018
דוק_בי כתב/ה:

השעון בתמונת הפרופיל שלי..
AllYouNeedIsLove
AllYouNeedIsLove • 18 בדצמ׳ 2018
ההשלכות הן כדלקמן:
אדון שמתעקש לקעקע אותך (ועוד במקום גלוי) מתנהל בחוסר אחריות ולא פועל לטובתך ב9 מקרים מתוך10. כדאי לשקול להחליף.
Imho
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 18 בדצמ׳ 2018
לא צריך קעקוע
קח עיפרון ודף שורות
תירשום ושים על הפריג'יד
מל(ק)ה​(שולטת)
לפני 5 שנים • 19 בדצמ׳ 2018

מגניב. מאיפה?

מל(ק)ה​(שולטת) • 19 בדצמ׳ 2018
sm69 כתב/ה:
דוק_בי כתב/ה:

השעון בתמונת הפרופיל שלי..
סבלני44
לפני 5 שנים • 19 בדצמ׳ 2018
סבלני44 • 19 בדצמ׳ 2018
השאלה המתבקשת -בשביל מה ומה זה נותן?-כמו שהיה אומר לך ללכת לעבודה ערום?....בחיאת תהייה הגיוני...מחר הוא יזרוק אותך קיבנימט מה תעשה עם הקעקוע?עד יום מותך תחליף 5 שולטים-אז תעשה 5 קעקועים שונים?.... לצורך העיניין של סימון ואני יכול להבין את זה נהוג-כמו שאמר קודמי...שעון או שרשרת מעט צמודה-לא יותר מידי-שלא יבלוט...או טבעת...לחילופין פלאג או כלוב לזין...במידה ואתה בקטע אז עגיל סימלי...או פירסינג.בכל מקרה...תחשוב טוב.בקשה כזאת מעידה על לבחון את הרצון שלך-אין כוונה אמיתי לביצוע(עם יש התעקשות...)-כדי מאוד לשקול לוותר