אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

קעקוע לנשלט

דוק_בי​(נשלט)
לפני 5 שנים • 19 בדצמ׳ 2018
דוק_בי​(נשלט) • 19 בדצמ׳ 2018
תודה לכל המגיבים. בינתיים נראה לי שאזמין מדבקות עם הסמל להתנסות באופן פחות מחייב, אבל סוג הכניעה שאני שואף אליו והקשר שלי עם האדון במשך שנים רבות, והיכולת הייחודית שלו להביא אותי למקומות עמוקים של הכרה, ראויים, ללא ספק לסוג כזה של מחויבות. אני מאמין שאם אמנם הוא ירצה שזה יקרה, זה יקרה.
דוק_בי​(נשלט)
לפני 5 שנים • 20 בדצמ׳ 2018
דוק_בי​(נשלט) • 20 בדצמ׳ 2018
משתי סיבות: האחת להבין את רוח ההתייחסות לסוג כזה של קעקוע ולסוג כזה של שליטה והשניה, לראות איזה סיכוי יש לי ששולטים יתחילו איתי באקראי. זו פנטזיה עמוקה מאד שלי.
עלוב החיים
לפני 5 שנים • 20 בדצמ׳ 2018
עלוב החיים • 20 בדצמ׳ 2018
להבדיל מהרוב המוחלט של המגיבים פה, אני תומך בך.
יש פה שתי גישות - אלה שרואים בבדס"מ תבלין, משחק, התרגשות מינית - ואלה שרואים בזה ייעוד, דרך חיים.
אתה בחלק השני. לקחת את זה צעד קדימה יותר.
עבד אמיתי, מוחלט, טוטאלי, אקסטרימי - יהיה מוכן להתקעקע היכן שהמאסטר שלו מצווה עליו. זה טבעי, זה הגיוני.
כמובן שיש מלא כוכביות - הקשר ביניכם צריך להיות טוטאלי, הכימיה, ההבנה - זה ךא משהו שעושים בפגישה שניה וכו - אבל זה נשמע לי הגיוני וטבעי.
slave for ever​(נשלט)
לפני 5 שנים • 21 בדצמ׳ 2018

Re: מגניב. מאיפה?

slave for ever​(נשלט) • 21 בדצמ׳ 2018
מל(ק)ה כתב/ה:
sm69 כתב/ה:
דוק_בי כתב/ה:
תודה על תגובתך. אם אפשר לשאול, מה יש על השעון שלך?

השעון בתמונת הפרופיל שלי..

https://www.ebay.com/itm/New-BDSM-Symbol-PUNK-bondage-Triskelion-stainless-steel-watch-posted-worldwide-/281153861149
דוק_בי​(נשלט)
דוק_בי​(נשלט) • 21 בדצמ׳ 2018
עלוב החיים, תודה. אכן, אני מאמין שצריך להיות שם בכדי להבין סוג כזה של צעד. הקשר בייני לבין השולט שלי נמשך כבר שנים רבות. הוא הצליח להביא אותי לכניעות כמעט טוטאלית. אני אומר כמעט כי עדיין יש בי כמה מעצורים שאני לא יכול לעבור. אני חושב שהוא מבין שאני לא מסוגל עדיין לעבור אותם ומוביל אותי לשם צעד אחרי צעד, בתבונה וברגישות. הייתי עם עוד שולטים, אבל במקרה הזה, אני מאמין שזה קשר עמוק כ"כ שאין לי ספק במהות שלי. אני חושב שלא הרבה אנשים יבינו את הניק שלך "עלוב החיים" לעומקו. אני מעריך אותו מאד.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
Get a room.
כן, אתם שותפים למשהו נורא עמוק ונפלא ומיוחד, ורוב האנושות לא מבינה אתכם.
או שמבינים אתכם מצוין וחושבים אחרת? או שקיימת אותה רמת מחוייבות ופתיחות, ועדיין הרצונות שונים ממה שאתם מכירים.
לפתוח דיון ולבקש דעות, להתעלם מהדעות שאנשים השקיעו וכתבו, ובסוף לסכם בכך שאתם כנראה יותר אמיתיים מכולם.
אכן, עבדים נרצעים וחסרי אגו אתם.
סייה​(אחרת){לשעבר סכיז}
לפני 5 שנים • 22 בדצמ׳ 2018
לא הבנתי את מהות השאלה ואת הטעם בה.
מתקעקעים רק אם רוצים באופן אישי ולא אם אחר!
ובלי קשר מה זה משנה מי רואה ומה הוא חושב???
snow white​(נשלטת){{משויכת}}
לא. לא לא לא לא לא. פשוט לא.

הטוטאליות שלך מדהימה, וזה באמת נשמע שיש ביניכם קשר עמוק ומיוחד.
אבל השלב של קעקוע גלוי ופומבי, בעיניי זה משהו שפשוט לא עושים. אתה הרי לא באמת יכול לדעת מה יהיה בעוד 5 או 10 שנים, איפה תהיה ואיך ייראו החיים שלך. ואם פתאום הקעקוע הזה יציב אותך בעמדה קשה מול משפחה או חברים או מקום העבודה?

יש דרכים להפיל את המחסום הזה בצורה שתהיה דיסקרטית ומובנת רק לשניכם. למשל סימון ע״י יצירת צלקת קטנה, או בחירה של קעקוע שיסמן משהו משמעותי עבור שניכם- אבל יהיה תמים ונייטרלי עבור כל אדם אחר
BimboSissy​(נשלט)
BimboSissy​(נשלט) • 22 בדצמ׳ 2018
אם הנושא כל כך מעסיק אותך למה שלא תנסה דרך ביניים ?
יש את "מוכרי הקעקועים" בחופי הים . הם משתמשים בסוג של דיו שמחזיק מעמד בערך חודש.
פשוט מדביקים על העור מדבקה בצורת תבנית מסויימת ולאחר מכן את הדיו, ויש לך קעקוע שיימחק לאחר חודש או חודשיים.
תמיד תוכל להפוך אותו לקבוע או לחזור על התהליך.

פשוט תקנה את הדיו שהם משתמשים בו, ומאוד קל להשיג מדבקה שכזו עם התוכן שאתה מעוניין בו... icon_smile.gif