סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

טרור מיגדרי?

israelislave
לפני 5 שנים • 28 בדצמ׳ 2018
israelislave • 28 בדצמ׳ 2018
לילית חדשה כתב/ה:
"פמיניזם פוסט ליבראלי מעודד נשים להיות "חד-הוריות", מה שבהחלט הורס את התא המשפחתי,"
גם גלולה אדומה וגם מגטאו מעודדים גברים לא להתחתן ולא להיכנס לתא משפחתי המסורתי עם נשים
מעניין שבהם אתה תומך.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

גברים מתרחקים מנשים בדיוק בגלל ההשלכות המשפטיות של גרושים\תלונות שווא ועוד. ההתרחקות הזו היא הריאקציה
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
" יש היום בחוק הישראלי אפליה בחקיקה נגד גברים. "
יש גם אפלייה בחקיקה נגד נשים.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
תוכלי להפנות אותי לאפליות <בחוק> נגד נשים?
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
" נשים משרתות פחות זמן בצבא "
לנשים יש פחות תפקידים בצבא.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
לא משנה כמות התפקידים. שתשרת באותו תפקיד אותה תקופה כמו גבר.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
" עקרות בית פטורות מתשלום ביטוח לאומי. "
* סטאטוס עקרת בית בביטוח לאומי הוא לא בחירה אלא נעשה בצורה אוטומטית גם אם האישה לא רוצה בכך -
-------------------------------------------------------
ולא ראיתי משהי נלחמת לשנות את העוולה
----------------------------------------------------------------------------------------------------
* ביטוח לאומי עדיין מקבל את הכסף שלו- פשוט מקבל אותו דרך בן הזוג-
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
כלומר הגבר משלם עבור האשה
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
*. סטאטוס עקרת בית פוגע בזכאות ובזכויות עתידיות -
----------------------------------------------------------------------------
לא נכון. שום זכות לא נפגעת
------------------------------------------------------------------------------
*. סטאטוס עקרת הבית קיים הודות לתא המשפחתי בו אתה כל כך תומך ולמשמעויות החברתיות שלו -
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ושאותו את רוצה לקעקע - לאכול את העוגה ולהשאירה שלמה - האם גבר יכול לקבל פטור מתשלום ביטוח לאומי אם הוא עקר בית?
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
" נשים פטורות מתשלום מזונות "
חוק דתי ולא חוק אזרחי-
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
שקר, החקיקה תוקנה, בתי המשפט היום שופטים בניגוד לחוק

" נשים הממוצע יקבלו רבע מהעונש שיקבל גבר על אותה עבירה "
תוכיח.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ד"ר מזאה כבר הוכיח.

" ע"פ החוק הישראלי אשה לא יכולה להיות מואשמת באונס. "
לא מדוייק.
על פי החוק הישראלי אישה יכולה לאנוס- אישה.
------------------------------------------------------------------------------------------------
מתי פעם אחרונה אשה נאשמה באונס?
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
אם כבר הטענה שלך צריכה להיות גבר לא יכול להיאנס.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"אונס" אינו אקט חדירה (כמו שהפמיניסטיות טוענות) אלא מעשב באי הסכמה\כפיה. ואת זה בהחלט אפשר לעשות בגבר או באשה.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

" רפואה "נשית" מתוקצבת בממוצע פי 4 מרפואה "גברית" "
*רפואת גברים מוגדרת פשוט כרפואה. מבלי להבדיל אותה. (לראייה רפואה הקשורה למערכת הרבייה של הגבר נמצאת תחת תחום האורולוגיה ולא נפרדת)
*תסמינים שגברים חוויים מוגדרים כתסמינים של מחלה/ מצב או כתסמינים קלאסיים תסמינים של נשים מוגדרים כחריגים (למשל תסמיני התקפי לב)
*על אותם תסמינים בדיוק תלונה של גברים תילקח ברצינות גבוהה יותר (לראייה היחס והטיפול לגברים שחוו התקפי לב לעומת נשים)
*מינונים סטנדרטיים של תרופות מחושבים לפי מה שמתאים לגבר הממוצע.
*מחלות שייחודיות לנשים לא זוכות כמעט ליחס או לתקצוב (לראייה אנדומטריוזיס)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
שקרים שקרים שקרים ועוד שקרים
1)סרטן השד כדוגמה זוכה במחקר לפי 4 תקציבים מסרטן הערמונית. כך בכל מחלות הסרטן ה"מגדריות"
2)יש מחלות מסוימות (התקפי לב) שנדירים הרבה יותר אצל נשים מאשר גברים בגילאים מסוימים. כאשר נשים מגיעות לגיל הבלות התסמינים יבחנו באותה הצורה.
3)מינונים נקבעים ע"פ מין, משקל וסממני המחלה.
מחלות שייחודיות לנשים זוכות לא רק לפי ארבע תקציבים אלא להתייחסות מועדפת לחלוטין (מרכז בריאות האישה)

" לנשים כאלף גופים שונים לעזרה, תמיכה, הגנה ועוד, לגברים 0 "
אתה רציני?
נשים מקימות ארגונים וגופים למען נשים בכל מיני תחומים וגברים לא
וזו אשמת הפמיניזם?
איך בדיוק? אנחנו מונעות מכם?
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
כסף ביבי, המון המון המון כסף שמגיע אל ארגוני הנשים גם מהמדינה וגם מארגונים שונאי ישראל וכמובן, המון זמן פנוי.. שני דברים שאין לגברים נורמטיביים.

" 98% הנספים בתאונות עבודה - גברים. "
* תוכיח את הטענה
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
למ"ס
--------------------------------------------------------------
* האם ידעת שאת רוב המחאות למען בטיחות בעבודה, למען תנאי עבודה הולמים יזמו ונעשו על ידי נשים ועל ידי פמיניסטיות?
האם ידעת שגם עכשיו רוב המאבק למען בטיחות בעבודה מנוהל על ידי נשים
(למשל אישה היא זו שהקימה את הקואליציה למאבק בתאונות בענף הבנייה)
עכבר​(מתחלף){Yaara-g}
עכבר​(מתחלף){Yaara-g} • 28 בדצמ׳ 2018
אחד שמבין כתב/ה:

מכתיבתך משתמע שאתה רואה בחוק המלצה לא מחייבת, הנתונה לשיקול דעתו של האזרח. אתה מביא לכך דוגמאות, שלכאורה יהיו מקובלות על כולן. אבל עלי הן לא מקובלות. אני בעד ענישה ואכיפה למורידי טורנטים שגוזלים את יגיע כפיהם של האמנים, אני בעד ענישה מחמירה הרבה יותר למעלימי מס, שגונבים את המדינה וגורמים לי לשלם הרבה יותר מס. אם היתה ענישה מחמירה יותר, התופעות האלו היו מצטמצמות. ואני יכול לתת לך דוגמאות למה שקורה בתחומים האלה, במדינות אחרות, לא פחות מתקדמות ודמוקרטיות מאיתנו. לטעמי הגישה הסלחנית (והרווחת) הזאת שלך לעבירה על החוק, היא זו שמעודדת את התופעות השליליות האלו.

נראה לי שלקחת את הצייתנות רחוק מדי מחוץ למיטה.

בכל אופן, אני לא רוצה להתחיל לכתוב כאן חפירות פילוסופיות וגם לא צריך. זו באמת דוגמא לא רעה לעניין הזה, כי הציור הזה היה נשאר שם לנצח, לא מחולל ולא בטיח, אילמלא היו עושים משהו בנידון. ההסרה שלו לא הייתה עוברת את הבירוקרטיקה והפוליטיקה העירונית המתישה.

סתם הירהור - אני לא יודע איזה חברה אנשים כאן מדמיינים כשהם חושבים על חוקי ברזל וגדודים של מנאייקס, אבל בחברה כזו די ברור לי שאין מקום לסוטי מין כמונו.
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 28 בדצמ׳ 2018
לא יודעת אם זה טרור מיגדרי,
מה שבטוח אקטיביזם זה לא.
וזאת הבעיה עם הפמניסטיות ״החדשות״, שבעיני הן בכלל לא פמניסטיות, אלא סתם שונאות גברים.
שינוי לא יגיע מלקשקש על קירות,
גם לא קידום נשים,
גם לא העלאות שכר,
גם לא צמצום פערים, הדרה וכל הדברים החשובים שראויים שילחמו עליהם.
רק בחקיקה,
בפעילות חברתית לגיטימית
ובעיקר, כל זה יקרה רק כשהן עצמן יפסיקו לשנוא כל כך כל אישה אחרת שלא חושבת כמותן
אניסיה פוטפוב
אניסיה פוטפוב • 28 בדצמ׳ 2018
israelislave כתב/ה:
לילית חדשה כתב/ה:
"פמיניזם פוסט ליבראלי מעודד נשים להיות "חד-הוריות", מה שבהחלט הורס את התא המשפחתי,"
גם גלולה אדומה וגם מגטאו מעודדים גברים לא להתחתן ולא להיכנס לתא משפחתי המסורתי עם נשים
מעניין שבהם אתה תומך.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

גברים מתרחקים מנשים בדיוק בגלל ההשלכות המשפטיות של גרושים\תלונות שווא ועוד. ההתרחקות הזו היא הריאקציה
" יש היום בחוק הישראלי אפליה בחקיקה נגד גברים. "
יש גם אפלייה בחקיקה נגד נשים.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
" נשים משרתות פחות זמן בצבא "
לנשים יש פחות תפקידים בצבא.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
" עקרות בית פטורות מתשלום ביטוח לאומי. "
* סטאטוס עקרת בית בביטוח לאומי הוא לא בחירה אלא נעשה בצורה אוטומטית גם אם האישה לא רוצה בכך -
-------------------------------------------------------
----------------------------------------------------------------------------------------------------
* ביטוח לאומי עדיין מקבל את הכסף שלו- פשוט מקבל אותו דרך בן הזוג-
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
כלומר הגבר משלם עבור האשה
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
*. סטאטוס עקרת בית פוגע בזכאות ובזכויות עתידיות -
----------------------------------------------------------------------------
לא נכון. שום זכות לא נפגעת
------------------------------------------------------------------------------
*. סטאטוס עקרת הבית קיים הודות לתא המשפחתי בו אתה כל כך תומך ולמשמעויות החברתיות שלו -
ושאותו את רוצה לקעקע - לאכול את העוגה ולהשאירה שלמה - האם גבר יכול לקבל פטור מתשלום ביטוח לאומי אם הוא עקר בית?
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
" נשים פטורות מתשלום מזונות "
חוק דתי ולא חוק אזרחי-
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
שקר, החקיקה תוקנה, בתי המשפט היום שופטים בניגוד לחוק

" נשים הממוצע יקבלו רבע מהעונש שיקבל גבר על אותה עבירה "
תוכיח.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ד"ר מזאה כבר הוכיח.

" ע"פ החוק הישראלי אשה לא יכולה להיות מואשמת באונס. "
לא מדוייק.
על פי החוק הישראלי אישה יכולה לאנוס- אישה.
------------------------------------------------------------------------------------------------
מתי פעם אחרונה אשה נאשמה באונס?
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
אם כבר הטענה שלך צריכה להיות גבר לא יכול להיאנס.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"אונס" אינו אקט חדירה (כמו שהפמיניסטיות טוענות) אלא מעשב באי הסכמה\כפיה. ואת זה בהחלט אפשר לעשות בגבר או באשה.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

" רפואה "נשית" מתוקצבת בממוצע פי 4 מרפואה "גברית" "
*רפואת גברים מוגדרת פשוט כרפואה. מבלי להבדיל אותה. (לראייה רפואה הקשורה למערכת הרבייה של הגבר נמצאת תחת תחום האורולוגיה ולא נפרדת)
*תסמינים שגברים חוויים מוגדרים כתסמינים של מחלה/ מצב או כתסמינים קלאסיים תסמינים של נשים מוגדרים כחריגים (למשל תסמיני התקפי לב)
*על אותם תסמינים בדיוק תלונה של גברים תילקח ברצינות גבוהה יותר (לראייה היחס והטיפול לגברים שחוו התקפי לב לעומת נשים)
*מינונים סטנדרטיים של תרופות מחושבים לפי מה שמתאים לגבר הממוצע.
*מחלות שייחודיות לנשים לא זוכות כמעט ליחס או לתקצוב (לראייה אנדומטריוזיס)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1)סרטן השד כדוגמה זוכה במחקר לפי 4 תקציבים מסרטן הערמונית. כך בכל מחלות הסרטן ה"מגדריות"
2)יש מחלות מסוימות (התקפי לב) שנדירים הרבה יותר אצל נשים מאשר גברים בגילאים מסוימים. כאשר נשים מגיעות לגיל הבלות התסמינים יבחנו באותה הצורה.
מחלות שייחודיות לנשים זוכות לא רק לפי ארבע תקציבים אלא להתייחסות מועדפת לחלוטין (מרכז בריאות האישה)

" לנשים כאלף גופים שונים לעזרה, תמיכה, הגנה ועוד, לגברים 0 "
אתה רציני?
נשים מקימות ארגונים וגופים למען נשים בכל מיני תחומים וגברים לא
וזו אשמת הפמיניזם?
איך בדיוק? אנחנו מונעות מכם?
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
כסף ביבי, המון המון המון כסף שמגיע אל ארגוני הנשים גם מהמדינה וגם מארגונים שונאי ישראל וכמובן, המון זמן פנוי.. שני דברים שאין לגברים נורמטיביים.

" 98% הנספים בתאונות עבודה - גברים. "
* תוכיח את הטענה
למ"ס
--------------------------------------------------------------
* האם ידעת שאת רוב המחאות למען בטיחות בעבודה, למען תנאי עבודה הולמים יזמו ונעשו על ידי נשים ועל ידי פמיניסטיות?
האם ידעת שגם עכשיו רוב המאבק למען בטיחות בעבודה מנוהל על ידי נשים
(למשל אישה היא זו שהקימה את הקואליציה למאבק בתאונות בענף הבנייה)

כשאתה מתאר את זה ככה, אז תכלס, כבר די ניצחנו. וזה מגניב.
אחד שמבין​(נשלט)
אחד שמבין​(נשלט) • 28 בדצמ׳ 2018
עכבר כתב/ה:

נראה לי שלקחת את הצייתנות רחוק מדי מחוץ למיטה.

בכל אופן, אני לא רוצה להתחיל לכתוב כאן חפירות פילוסופיות וגם לא צריך. זו באמת דוגמא לא רעה לעניין הזה, כי הציור הזה היה נשאר שם לנצח, לא מחולל ולא בטיח, אילמלא היו עושים משהו בנידון. ההסרה שלו לא הייתה עוברת את הבירוקרטיקה והפוליטיקה העירונית המתישה.

סתם הירהור - אני לא יודע איזה חברה אנשים כאן מדמיינים כשהם חושבים על חוקי ברזל וגדודים של מנאייקס, אבל בחברה כזו די ברור לי שאין מקום לסוטי מין כמונו.

אני סולד מגנבים, אני מאמין באכיפת חוקים ע"פ מדרג הגיוני אבל גם יעיל מספיק כדי להרתיע פורעי חוק, או לחילופין ביטול חוקים שאין בהם ענין לציבור.
זה נראה לך הזוי?
לא הצעתי להפוך לסינגפור. אבל בהחלט למשהו דומה יותר להולנד, בלגיה, גרמניה, אוסטריה, ועוד מדינות כפי שהיו לפני ההגירה האיסלמית הגדולה. תתפלא, בכל החברות הללו יש מקום לסוטי מין, לא פחות מאשר בישראל.
מדינת ישראל, היא המדינה היחידה בין המדינות שמניתי, ושאר המדינות המודרניות בעולם המערבי, שבה לדוגמה, עד היום, יש מקומות שע"פ חוק אסור לעשן בהם, אבל בפועל מעשנים בהם, וחסר לך שתנסה לעשות משהו בעניין. ויש עוד הרבה דוגמאות כאלו.
אם תצטרך לשלם על הסרטים שאתה צורך, ולשלם מס כחוק, החיים שלך לא יהפכו לחיים תחת "חוקי ברזל וגדודים של מנאייקס".

הפערים בינינו הם עצומים, הציור הוא רק טריגר קטנטן, היות ושנינו מסכימים שאין לו מקום במרחב הציבורי. והשאלה היא רק איך עושים את זה נכון.
הפערים בינינו הם למעשה ביטוי של השקפות עולם שונות, וסולם ערכים שונה. האם גניבה קטנה היא דבר מותר? האם גניבה שכולם מסביב התרגלו אליה היא דבר כשר? האם יש צורך במערכת אכיפת חוק? מה בכלל משקלו של שלטון החוק? עד איפה מגיע החופש של הפרט, אם בכלל יש לו הגבלה כלשהי?
לא אני ולא אתה המצאנו את העמדות שלנו. הן ישנות ומוכרות, הדיונים עליהן מילאו ספרים רבים. אני מניח שתמצא שהיטיבו לנסח אותן טוב ממני וממך.
אני מתקשה להאמין שנצליח לשכנע פה אחד את השני. וזה לגיטימי לחלוטין. בודאי לא כשברקע השרשור מתנהלת לה במלוא העוצמה מלחמת הבנים על הבנות, בדיוק כפי שאני זוכר מהשנים הראשונות ביסודי.
ואגב, אפילו שאני בן, אני אוהב יותר בנות, והנטיה הטבעית שלי לטובתן. איך אמרת... אני לוקח את הצייתנות שלי רחוק מדי מחוץ למיטה.
קנקן​(אחר)
קנקן​(אחר) • 28 בדצמ׳ 2018
זה מאד פשוט. מי שרוצה לחיות בחברת חוק, צריך לכבד ולקיים את החוק גם כשזה לא משהו שהוא או היא מאד אוהבים.

לפעמים יש חוקים נוראיים שיש לקום ולהילחם בהם, כמו חוקים של הפרדה גזעית. אי-השחתת רכוש ציבורי הוא לא אחד מהם.

אולי בפעם הבאה יחליטו להשחית בית קולנוע שהציג את 50 גוונים של אפור, בטענה שהוא מעודד תרבות אונס? זה גם בסדר?
לילית חדשה
לילית חדשה • 28 בדצמ׳ 2018
israelislave כתב/ה:
גברים מתרחקים מנשים

אז בעצם לשיטתך התרחקות של נשים מגברים ומהתא המשפחתי המסורתי והמניעים שלהן לא לגיטימיים והורסים את התא המשפחתי ובאשמת הפמיניסטיות
אבל התרחקות של גברים מנשים ומהתא המשפחתי המסורתי והמניעים שלהם כן לגיטימיים, אבל גם באשמת הפמיניסטיות?
האם חשבת על כך שנשים מתרחקות מגברים או מהתא המשפחתי בגלל שהן רואות איך הוא פוגע בנשים?

israelislave כתב/ה:

בוודאי-
ועידה להפסקת היריון פוגעת בנשים.
חוק השמות פוגע בנשים נשואות.
סימן ריבוי נישואין יוצר אפלייה בין גבר לאישה.
סטאטוס עקרת בית בחוק פוגע בנשים נשואות.

israelislave כתב/ה:

מאוד משנה כמות התפקידים ואיזה תפקידים
מעבר לכך שאם שוויון אז בהכל ולא בחלק.
יש לך תפקידים עם יותר כסף, יותר הטבות במהלך השירות, יותר הטבות לאחר השירות, יותר סיכוי להתקדם בקריירה צבאית ולעלות בדרגות ותפקידים עם אפשרות למינוף לאחר השירות.
וכמובן יש לא מעט תפקידים שקריטריוני ההתאמה אליהם לא מותאמים לתפקיד עצמו אלא לגברים.
אם אתה בעד חוסר שוויון בפרמטר אחד- אל תתפלא שיש מי שבעד חוסר שוויון בפרמטר אחר.

israelislave כתב/ה:

יודע מה?
כן אני רוצה לקעקע את התא המשפחתי. אני רוצה שבית לא ייחשב כבית אב; שגבר לא ייחשב כראש הבית או כראש התא המשפחתי; שלא יהיה מידרג היררכי בין גבר לאישה ; ששם האב לא יעבור אוטומטית לשאר בני ובנות הבית; לאפשר את כל סוגי המשפחות ולא רק את ההטרונומטיבי; ושהתרומה של כל צד וצד תיחשב כשווה.
נקרא לזה לאכול את העוגה.

עכשיו, מתי בדיוק רציתי להשאיר אותה שלמה?
אני מתנגדת לסטאטוס עקרת הבית (וכפועל יוצא מכך לאפשרות לסטאטוס עקר הבית) או לחלוקת תפקידים מגדרית בבית
אני תומכת בבית שוויוני ובהורות שוויונית מההתחלה ועד הסוף, אני תומכת בהסכמי זוגיות שוויוניים שעונים ומגדירים כל סעיף ומצב הכל מטיפול שוטף בבית וכלה באפשרות של רילוקיישן זמני/ קבוע.

סטאטוס עקרת הבית פוגע בזכאויות של נשים נשואות-
זכאותה של עקרת בית לקצבאות שונות ובהן קצבת זקנה, קצבת נכות, דמי לידה או שמירת הריון נפגעת- גם מבחינת הקריטריונים
כאשר קריטריוניםשל עקרת הבית שונים ומחמירים יותר מאשר של מי שאינה מוגדרת כעקרת בית
וגם מבחינת גובה הקצבה שיהיה נמוך יותר.
גבר נשוי שלא עובד לא יוכר בביטוח לאומי כעקר בית והזכאויות שלו לא נפגעות.
כלומר באותו המצב בדיוק הגבר ייקבל יותר מהאישה מביטוח לאומי.

israelislave כתב/ה:

אמממ אולי זה כי לא טרחת לחפש....
כי בכנסת האחרונה בלבד הוגשו כ-3 הצעות חוק שנועדו לשנות את זה

israelislave כתב/ה:
אונס" אינו אקט חדירה (כמו שהפמיניסטיות טוענות) אלא מעשב באי הסכמה\כפיה. ואת זה בהחלט אפשר לעשות בגבר או באשה.

מה אתה אומר...
אז ככה, נכון שמבחינת מילולית לאנוס זה להכריח ואת זה אפשר לעשות גם לגבר וגם לאישה
אבל מבחינת החוק לאונס או יותר נכון לעבירת האינוס יש הגדרה-
סעיף 345 לחוק העונשין קובע שעבירת האינוס היא "הבועל אישה...."
החוק מגדיר את הבעילה בצורה הזו- ""בועל" - המחדיר איבר מאיברי הגוף או חפץ לאיבר המין של האישה; "

ככה שאונס *בחוק* הוא בהחלט אקט של חדירה ולא כמו שאתה מנסה לטעון 'מעשה באי הסכמה/ כפיה.

israelislave כתב/ה:

1. סרטן השד זוכה להמון תקציבים שמקורם *בתרומות* למען המחקר של סרטן השד. תרומות הן לא דבר רע ולא דבר פסול, כן גם אם סרטן השד זוכה לסכום כסף גבוה פי 10 מסרטן הערמונית. זו עדיין לא אפלייה ועדיין *לא פגיעה מערכתית* בגברים. מותר לי לתרום למה שאני רוצה ומותר לי לגייס תרומות למה שאני רוצה.
גם פה אגב, אתה לא הולך על הכיוון הנכון- סרטן השד פוגע גם בגברים ולרוב יותר קטלני לגברים מאשר לנשים. אם כבר הכיוון שלך צריך להיות זה שאין כמעט מודעות לכך שגם גבר יכול ללקות בסרטן השד. ולא לכעוס על ארגונים שאוספים כסף למען סרטן השד במקום לסוג אחר של סרטן.
2. לא טיעון מקובל. אתה בעצם אומר שלגיטימי לזלזל בתסמינים של אישה או בטיפול בה כי היא לא נמצאת בקבוצת הסיכון. יתרה מזו עדיין זה גם לא עונה על הבעיה: תסמיני התקף לב אצל גבר בכל גיל יהיו לרוב X Y Z תסמיני התקפי לב אצל נשים בכל גיל יהיו A B C ועדיין הרפואה מתייחסת לXYZ כתסמינים קלאסיים של מחלה ולABC כחריגים זו *כן פגיעה מערכתית* בנשים. תמותת נשים מהתקפי לב גבוהה פי 2 מתמותת גברים מהתקפי לב.

3. מינונים נקבעים ע"פ מין רק לאחר שמתברר שיש שוני והבדלים בהשפעות של תרופה בין גברים לנשים.
המינונים המקוריים נקבעים לפי מחקרים שברובם מתבצעים בצורה מכוונת על גברים. (כמו חומרי הרדמה מסויימים שמסתבר שלאישה לוקח עד פי 2 להתנקות מהם מאשר לגבר)
4. לא, הן לא. היריון ופוריות זוכים לתקצובי ענק מהמדינה. מחלות אחרות שייחודיות לנשים כמו אנדומטריוזיס או כמו תופעות כדוגמת וסטבוליטיס לא זוכות לאותה תשומת לב ממסדית או תקציבית.
5. תלונות של גברים נלקחות יותר ברצינות על ידי המערכת הרפואית מאשר תלונות של נשים על אותם תסמינים. גם בארץ גם בעולם.

israelislave כתב/ה:

כלומר למעשה אף אחת לא מונעת ממכם כלום, אתם יכולים וחופשיים לעשות פשוט בוחרים שלא.
וגם הרבה יותר קל לבקר ולתקוף נשים שכן מקימות וכן פועלות כי הן לא מתאימות להשקפת העולם שלך.

ישראל מתקצבת ארגונים שמעניקים או מפעילים מטעמה שירותים שונים כמו מרכזים לנשים מוכות, מרכז שיקום לגברים אלימים, מתקנים לחינוך הרך (ואולי גם לחינוך משלים ולחינוך מיוחד) או כאלה שהיא מעוניינת לתגבר את הפעילות שלהם לפי קריטריונים מסויימים.
הגישה לבקשת תקצוב פתוחה לכל ארגון מתאים (ארגון שמטרתו ספורט למשל מתאים לקבלת תקציבים שמיועדים לספורט וחינוך גופני ולא לתגבור מקצועות המדעים או המחשב).
dror30
dror30 • 28 בדצמ׳ 2018
Ivy poison כתב/ה:
לא יודעת אם זה טרור מיגדרי,
מה שבטוח אקטיביזם זה לא.
וזאת הבעיה עם הפמניסטיות ״החדשות״, שבעיני הן בכלל לא פמניסטיות, אלא סתם שונאות גברים.
שינוי לא יגיע מלקשקש על קירות,
גם לא קידום נשים,
גם לא העלאות שכר,
גם לא צמצום פערים, הדרה וכל הדברים החשובים שראויים שילחמו עליהם.
רק בחקיקה,
בפעילות חברתית לגיטימית
ובעיקר, כל זה יקרה רק כשהן עצמן יפסיקו לשנוא כל כך כל אישה אחרת שלא חושבת כמותן

ודאי שזה אקטיביזם כמעט כל קבוצה שהצליחה לעשות שינוי חיובי לקראת שיוויון או זכויות אדם לא פעלו לפי החוקים ועשו מעשים שנחשבו אלימים, כמו למשל הפמיניסטיות "הישנות".
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 28 בדצמ׳ 2018
dror30
אז המקשקשות נכנסות ב״כמעט״ הזה שלך.
מה שמשעשע בכל העניין, שאקטיביסטים אמיתיים באמת הצליחו לשנות לעיתים בדרכים לא חוקיות, אבל השטות הזאת עם הקשקוש על הקיר לא תשנה דבר, היא רק מגחיכה.
העובדה היא כזאת שיש המון המון נשים שמתנגדות לדרכים האלה באופן כללי וסתם פשוט לא שונאות גברים, למה? הרי בתור נשים הן אמורות להזדהות, לא?
הסיבה היא שהמקשקשות וחברותיהן פשוט עושות שירות דוב לכל הנשים החזקות באמת.
אחד האקטים הילדותיים והמגוחכים, כאמור.
כותב לך
לפני 5 שנים • 29 בדצמ׳ 2018
כותב לך • 29 בדצמ׳ 2018
לא תשנה דבר?
הקשקוש הקטן הזה גרם לפוסט הזה לא לשקוע במשך שבוע. שבוע אתם מדברים על זה.
הציור שם במשך שנים....לא זוכר שמישהו דיבר על זה - אז תרצו או לא תרצו זה עשה את העבודה שלו. בטוח שהרעש הגיע למעלה.
עכשיו נשאר לעירייה להחליט.
מה הן היו צריכות לעשות? לכתוב פוסט בכלוב? מכתב תגובה לעיתון?
ועוד משהו על עצמי....שנים אני עובר שם ולא שמתי לב לדבר הזה....כל זה נראה מגניב...מציצים...
וואלה הן צודקות. לא ציור מתאים לא ציור ראוי בטח לא במרחב הציבורי.

אז לסיכום שירות דב זה לא עשה! הפעולה עשתה את שלה
ילדותי? זה עניין של הגדרה