בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשימות באורגזמה

ניצי המלכה המתוקה
לפני 5 שנים • 12 בינו׳ 2019

נשימות באורגזמה

ניצי המלכה המתוקה • 12 בינו׳ 2019
לא מעט פעמים כשאני מתחילה לגמור אני תוהה מה לעשות עם הנשימה. האם לעצור אותה, האם לשאוף או בכלל לנשוף.

מי יודע מה המשמעות של הפעולות האלה בעת גמירה ומה מעצים הכי הרבה?
תודה ❣️
BelGoat​(שולט)
BelGoat​(שולט) • 12 בינו׳ 2019
היות וחניקות ושחרור בזמן גמירה מעצימות את הגמירה ההסתכלות הבסיסית תטען כי נשימות מהירות ועמוקות כנראה יעצימו את ההרגשה
אבל זה רק ניחוש בשלב זה
ייעוץ בדסמי​(שולטת)
ייעוץ בדסמי​(שולטת) • 12 בינו׳ 2019
יש טכניקות נשימה רבות ומכווננות לסוגים שונים של ריגוש, הנאה והטמרת מודעות.
נעים להתנסות בהן אינטואיטיבית או לחקור ולגגל על נשימה מודעת.
יש גם סוגים שונים של אורגזמה והשאלה לאילו סוגי אורגזמה את מכווננת. יש עמוקות גבריות יותר במהותן ויש אורגזמות טנטריות.
לטעמי זו חקירה שהיא לונה פארק אין סופי icon_smile.gif
מילות חיפוש נוספות הן נשימה טנטרית, נשימת קונדליני, מדיטציית קונדליני ועוד..
הצעתי היא לא לעצור נשימה- ללמוד ולתרגל איך לעבוד איתה כדי לא רק להעצים אורגזמה ולהטמיר רגש- אלא גם ככלי למודעות וחיבור מתעמק עם עצמי ועם גופי.

הכתוב, אגב, נכון לשני המינים ולכל המגדרים.
יש סוגי נשימה המאפשרים חוויות רגשיות/ תודעתיות עמוקות ועוצמתיות ביותר (ריברסינג הוא דוגמא אחת)
עם פונטציאל ריפוי מרשים.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת ינו' 12, 2019 2:43 pm, סך-הכל נערך 2 פעמים
    התגובה האהובה בשרשור
ייעוץ בדסמי​(שולטת)
ייעוץ בדסמי​(שולטת) • 12 בינו׳ 2019
אחד הקונספטים המעניינים הוא לידה אורגזמית (לגגל), להפוך את כאב הלידה לחוויה מינית חושנית, גם שם כמובן ללא עצירת נשימה ועם טכניקות נשימה מודעות.
Hussy
Hussy • 12 בינו׳ 2019
איזה נושא מעניין.

נשימות בכללי עומדות כאחד הכלים המרכזיים למדיטציה - כלומר, להפנות את תשומת הלב לנשימה. ומדיטציה ידועה כמשפרת את האדם - ריכוז, זיכרון, שינה, שקט פנימי, רגיעה וכו'.
עכשיו, בואי, אני לא מצפה ממך או מכל אחד לעשות מדיטציה - גם לי מאוד קשה "להתנתק" וזה דורש מיומנויות רבות שאין לאנשים עם הפרעות קשב וריכוז כמו שלי, שהמוח שלהם יורה מחשבות בקצב מסחרר.
אבל קיימת מודעות לנשימה (או נשימה מודעת) - זאת שיטה די טובה ו"קלה" שדורשת תרגול. ומודעות. אפשר להתחיל עם כמה נשימות עמוקות ביום - שמזינות את המוח בחמצן, עובדות על המערכת הפרה-סימפטטית וגורמות לגוף לחוש רוגע (עישון הוא סוג של נשימה מודעת, רק שבמקום חמצן אנחנו מכניסים לגוף שלנו ניקוטין).
הכוונה היא שלעניות דעתי (באמת, אין לי שמץ וכל זה רק תהיות), צריך לתרגל את זה גם מחוץ לחדר המיטות - כשברגע האמת נהיה מודעים יותר ונדע איך לגשת לזה.

השאלה היא מה הגוף שלנו צריך בזמן אורגזמה?
קודם כול, אני מניחה שיש הבדל מסוים בין גברים לנשים, שכן גברים חווים אורגזמה באופן מאוד "ספציפי", ונשים חוות אותה במגוון דרכים, צורות, אזורים וכו' - כשכל אחת, בשאיפה, יודעת מה הדרך הקלה או העוצמתית ביותר לחוות אותה (תנוחה, חדירה/דגדגן וכו') -
אבל גם אם נתמקד רק בנשים, זה מאוד מאוד תלוי ואינדיבידואלי -
אני מכירה מישהי שעוצרת את הנשימה ומכווצת את כל השרירים בגוף, פיזית, עד שהם רועדים - ורק כך היא מגיעה לאורגזמה. כלומר, היא יכולה להגיע גם בדרכים רגילות - אבל זה יהיה הרבה יותר איטי.
אני מכירה מישהי נוספת שלעיתים בוכה כשהיא גומרת - לא דמעות, בכי משתנק. ואז, אני חושבת, הנשימה נעתקת מדי פעם.
אני אעיד על עצמי, שהנשימות שלי עמוקות עד כדי אנחות. כמה שאני יותר נושמת, נאנחת, גונחת - כך האורגזמה שלי חזקה יותר (אולי זה קשור גם לשחרור מנטאלי).

כלומר, בסופו של דבר אני חושבת שזה עניין שדורש תרגול ומודעות. כל אחת ומה שמתאים לה - וזה בהחלט משהו שווה לחקור, כל אחת כשלעצמה.
סבלני44
לפני 5 שנים • 16 בינו׳ 2019
סבלני44 • 16 בינו׳ 2019
שאלה מצויינת בנושא מרתק-כמו שאמרו קודמי עיניין מאוד אישי...ונתון לניסוי ותהייה.
יש את האלמנט של היפרונטילציה...מי שמכיר מעולה היוגה...מגיעה על ידי נשימה מואצת סערפתית...הכנסה חזקה ומאוצת של חמצן למחזור הדם...דבר הגורם לעליה מואצת של חמצון במחזור הדם וסוג של ריחוף....אלה שכתבו על בכי....זה סוג של אותה נשימה....רק בסגנון פחות מודע....או נשימה מאוד מהירה לפני האורגזמה.
מנגד...יש את הגירסה של מיעוט חמצן רגע לפני הגמירה.כיווץ סערפתית...או חניקה...מאפשר עירפול חושים מתוך חוסר החמצן...זה בשילוב האנדרפינים המשוחררים בדם הגורמים לתחושת הריחוף והגמירה.

מניסיון אישי שנהם נהדרים....מושפעים לרוב מסוג הגירוי ....לאותה אורגזמה...לעיתים כיווץ מאוד חזק של הגוף ברגעים שלפני....יוצר את הכיווץ הסערפתי.
אורגזמה שנבנתה עם חלל בית חזה משוחרר.לרוב משולב עם יותר גניחות..וריד לשכונה...מעודד יותר חמצן ונשימה סערפתית.

הכי כייף להתנסות בשניהם.ולבחון מה חזק לך יותר