לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

דיגדוגים בכפות רגליים בקשירה

איכבוד​(נשלט)
לפני 5 שנים • 29 בדצמ׳ 2018
איכבוד​(נשלט) • 29 בדצמ׳ 2018
זו גם פנטסיה שלי, שידגדגו אותי ברגליים. לצערי לא ראיתי שיש הרבה שולטות שמדגדג להן לדגדג
Visual​(מתחלף)
לפני 5 שנים • 14 בינו׳ 2019
Visual​(מתחלף) • 14 בינו׳ 2019
אני מאוד אוהב דגדוגים, יש בזה משהו קסום. משהו בהיסטריה ובפרפורים עושה לי את זה בצורה לא נורמלית, כשהיא מתוחה על המיטה כולה בסטרס ואז זה מגיע דקות ארוכות של צחוק היסטרי והגוף שמיטלטל לכל עבר. וכל כך הרבה פעמים ששמעתי את המשפט "הכל! רק לא זה".
אני מכור לזין{זין בתחת ש}

Re: דיגדוגים בכפות רגליים בקשירה

M-K כתב/ה:
יש מישהי שהתנסתה בדיגדוגים עדינים/אגרסיבים בכפות הרגליים? כבעל פטיש שכזה, אשמח לשמוע את דעתכן.

ראיתי את זה בקליפ וידאו

וזה נראה עינוי אמיתי
והדליק אותי
סקרנית מדי
סקרנית מדי • 14 בינו׳ 2019
נשמע כמו הסיוט הכי גדול שלי ושל מי שינסה לדגדג אותי. הגוף שלי מוצא כוחות בלתי מוסברים בזמן דגדוג וכך שברתי פעם את עצם הלחי של מישהי, משקפיים של מישהו (על הפנים) וחילקתי בעיטות ואגרופים חזקים לכל מי שהיה בסביבה. לא בכוונה... icon_smile.gif
exquisite
exquisite • 14 בינו׳ 2019
פרקטיקה נהדרת בעיניי . במיוחד שהנקשרת לא עומדת בדגדוגים ובורח לה פיפי
רק להביט במבוכה שלה כשהיא חסרת אונים -זה מהנה .

חוץ מזה דגדוגים זה כיף .
Master Maor​(שולט){הפוכית}
מאד מדליק לדגדג כפות רגלים של נשלטת, בזמן שהיא קשורה וחסרת אונים לחלוטין.

ראיתי מה שכתבת - סקרנית מדי - הנשלטת שלי כמוך וכבר קרעה לא מעט אזיקים ושברה מוט פיסוק. אבל זה התענוג הכי גדול, לקשור אותך כמו שצריך ולראות אותך משתוללת תחת הכבילה.
Visual​(מתחלף)
לפני 5 שנים • 18 בינו׳ 2019
Visual​(מתחלף) • 18 בינו׳ 2019
רק לראות כמה פאניקה השיח הזה יוצר אצל נשלטות שממהרות להגיב שהן לא מוכנות לזה ומעדיפות כמעט כל דבר אחר מראה כמה זה כלי יעיל.

הצלפה לצורך העניין היא סיפור של שבריר שניה, כאב חד שעובר כמו חץ שנורה. דיגדוג יכול להימשך ולהימשך ולהימשך ולייצר סבל וחוסר אונים בצורה אינטנסיבית ורציפה.
Tickler23
לפני 5 שנים • 18 בינו׳ 2019
Tickler23 • 18 בינו׳ 2019
אין דבר יותר יפה מבחורה סקסית שנעשית חסרת אונים כשמדגדגים אותה.