בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשלטות הן פראיות, נטולות עכבות וחתולות מין

lumen​(נשלטת)
לפני 5 שנים • 22 בינו׳ 2019
lumen​(נשלטת) • 22 בינו׳ 2019
ל "גברים" ...

סקס ובדסמ .
נכון הם בדרך כלל מגיעים יחד אבל...לא בהכרח.
לא הבנתי מה הקשר בין השטויות שכתבת לבדסמ .
איפה בדיוק סקס הוא חלק מובנה בבדסמ?
למה אתה מחבר חרמנות בלתי פוסקת לבדסמ? יש נשים מאוד מניות וחולות סקס ומזדיינות במיליון דרכים קיצוניות שוואלה לא בדסמיות והרבה...
להגיד נשלטות הן נשים שמפנטזות שגברים יקחו אותן בכח ויעשו בהן מה שה רוצים ויכאיבו להם זה פשוט מרתיח אותי
מה זה השטויות האלה ?
bdsm-
Bondage and Discipline
Dominance and submission
Sadism and Masochism

לא רואה תמילה סקס שם. לא רואה תמילה זונות שם. לא רואה תמילה נימפומניות שם או חרטה אחרת
בדסמ נועד לאנשים שנמשכים לאספקטים שונים וייחודיים יותר ואין בהכרח קשר לסקס בשום צורה.
מאזוכיסטית יכולה לרצות כאב ללא סקס ולהיות בדסמית או סתם להיות בעלת חשק מיני רגיל ונורמטיבי
מאזוכיסטית רגשית יכולה לרצות השפלות בלי איזה שהוא סקס דרייב חסר מעצורים או בלי רצון לקבל מכות
יש נשים בדסמיות שאוהבות קשירות ווכאב אבל הרעיון שמישהו "יאנוס אותם" או שזרים "ישתמשו" בהן מזעזעת אותן עד עמקי נשמתם
אז בחייאת -
אל תשליך את ההשקפה הצרה שלך על כל העולם .
ArchAngel​(שולטת)
לפני 5 שנים • 22 בינו׳ 2019
ArchAngel​(שולטת) • 22 בינו׳ 2019
מה שאני "אוהבת" בכלוב הוא שבכל פעם כשחברי אוכלוסיה מסיומת מנסים להסביר את החוויה שלהם, אנשים שמעולם לא היו בנעליים שלהם פשוט מתעלמים מההסבר ומנסים לכפות עליהם את ההשקפה האישית שלהם על בדס"מ.

>נשלטות הטיבו לכתוב כאן שהן סובלות מהסיטגמות הללו, שהן לא משקפות אותן.
>בא שולט שמעולם לא יצא לו להיות נשלטת, ואומר להן שזה דווקא משהו שמשקף אותן, את כולן.

נהדר.
    התגובה האהובה בשרשור
His only sweetie​(אחרת){אהובי}
לפני 5 שנים • 24 בינו׳ 2019

תגובתי

אעיד על העצמי כאחת שהייתה משני צדדי השוט. אני מתמסרת באמת אך ורק שאדם מולי יודע לשלוט בעצמו. אף אחד לא ישלוט בי. כי אני מאוד קשה לשליטה ולעיתים אף חסרת רסן. אני חושבת שאדם שרוצה לשלוט הוא צריך,להיות בשלבים הראשונים גבר שמכבד את עצמו ואת הזו שלצידו!!!
אין אפשרות אחרת,מי שמתאים להתמסר מהר,היא בדרך כלל חסרת נסיון ועדיף לה ללמוד לא בפורנו איך נראית שליטה אמיתית. שליטה נבנית בתוך הקשר ולא הקשר נבנה על פי השליטה והפחדה שכול כך מיותרת.

אני נטולת עכבות רק עם האיש שלי היקר ,עם היתר אני פשוט לא מתייחסת לכל מי שרוצה יחס.