סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עובדות על תסכול גברי

החתול המנומס
לפני 5 שנים • 24 בינו׳ 2019
החתול המנומס • 24 בינו׳ 2019
Zord​(מתחלף)
לפני 5 שנים • 24 בינו׳ 2019
Zord​(מתחלף) • 24 בינו׳ 2019
לבנות שרשמו שרשמתי שצריך להכריח בחורות לשכב עם גברים, תקראו שוב את מה שרשמתי ותבינו שזו המצאה שלכן, כנראה במטרה להסיט את הדיון לכיוון הזה או להוציא אותי איזה שד רשע.
אני רשמתי שצריך למסד את הזנות, בגרמניה זה ממוסד, ואתן לא יכולות לומר שגרמניה היא מדינה מיזוגנית/פטריארכלית/פרימיטיבית וכ׳ו..נכון?
תתפלאו אבל יש נשים שרוצות ומוכנות לעבוד בזנות, לא כולן כמוכן למרות שאתן מנסות ממש חזק לקרבן את אותן נשים. אני בטוח שאתן מכירות את עמודי ‘she works’ ודומיהן בפייסבוק ואת המחאה הממוקדת שלהן נגד ארגוני הנשים שנלחמות בעובדות תעשיית המין.
אני רשמתי בבירור שהמדינה פשוט תסבסד את השירות לאנשים מסכנים שזקוקים לו, לגבי ה׳חונכות׳ בצורה של חברה (girlfriend), תחשבו על זה כמו שוגר דדי במימון המדינה, או כמו מישהי צעירה ויפה שמתחתנת עם מישהו עשיר לא כי הוא חתיך וסקסי.
אז לא יכריחו אף אחת, תהיה פגישה ואם אותה אישה תהיה מוכנה לעזור לאותו גבר להישתקם ותהיה בניהם כימיה אז היא תקבל תמריצים מהמדינה, נניח כמו עבודה מועדפת במפעל.
ואפשר למצוא גרסא שתהיה הוגנת ומקובלת על כולם/כולן.
בשלוף של כמה דקות מאייפון אני לא בונה תוכניות שיקום מורכבות.
בדיוק חזרתי מאימון בחוף הים, ראיתי נכה משותק על כסא גלגלים מתנשק עם פיליפינית צעירונת חמודה, כנראה היא המטפלת שלו וכנראה היא התחתנה איתו..אם עכשיו יבואו אליה חבורה של פמיניסטיות ויצעקו עליה שהיא קורבן טיפש שמנוצל על ידי גבר רשע היא תסתכל עליהן כבהמות אלימות ולא תבין מאיפה הן נחתו עליה.
קיימות הרבה נשים שלא חושבות כמוכן בגלובוס הזה, הן לא מסכנות והן לא רוצות ש׳יצילו׳ אותן משום דבר.
בכוח המוח{Aion}
לפני 5 שנים • 25 בינו׳ 2019
בכוח המוח{Aion} • 25 בינו׳ 2019
מדהים, שבתקופה הזו, במאה ה-21, כשמין הוא כל כך זמין, נגיש, חינמי ברובו, ולא גורר מחוייבות רגשית בהכרח, יש גברים שמייללים שהמין (הספציפי, הביזארי ויוצא הדופן שהם מעוניינים לצרוך), לא נגיש להם כמו שהם היו רוצים.
מדהים, שבמקום שמעולם לא החילו שיוויון, כי הוא מתנגש התנגשות חזיתית עם חירות הפרט וזכותו לבחור עם מי לכונן קשר מיני או רגשי, מעלים גברים רעיונות להחלת ״שוויון״, תוך העלאת טיעונים דבילים, סליחה שאני בוטה, שגורמים לי להבין שאין להם מושג בסיסי במין הנשי. אם הייתי חושבת שהסיבה היא שמדובר בגברים מוגבלים שכלית ורגשית, ולכן הם לא מבינים נשים, אולי לא הייתי מתייחסת בכלל. אבל אני חושבת, בכנות, שכל היללות הכל כך לא סקסיות האלה, כולל כל הצעות הייעול לשיוויון הזדמנויות בסקס, מגיעים מגברים ששמים זין על נשים, ותקועים בצרכים של עצמם.
בנסיבות האלה, אני מציעה לכם להתאגד ולקבל ברצינות את הצעתה של לניה. תמצאו שיוויון זכויות בתחת של עצמכם. באהבה אני אומרת.
ואם תגידו לי שזה לא מושך אתכם, תחת של גבר אחר, אז אני חושבת שהבהרתי את הטיעון שלי.
    התגובה האהובה בשרשור
Lady Guinevere​(שולטת)
Lady Guinevere​(שולטת) • 25 בינו׳ 2019
מעניין מעניין

מה מעניין?
כמה דברים
מעניין שלפי המפה הזאת https://screencast.com/t/iu2diLugUI
שמצאתי בוויקי ברוב העולם המפותח יש יותר נשים מאשר גברים
(ולכל המצקצקים, כן, גם אצלנו)

עוד מעניין שברוב העולם הגברים שולטים ביד רמה כמעט בכל תחום, חוץ מפה
הא!
עוד מעניין שאותם גברים ששולטים ביד רמה בעולם,
באותה נשימה נכנסים לפה כדי להתבכיין שאין להם שולטת…
אייי איי איי

עוד מעניין שיש בחוץ צבאות של נשים לחוצות חתונה ששואלות כל יום בתסכול
״איפה הם, איפה כל הגברים הטובים??״
הם כאן, מחפשים שולטת ומתבכיינים על מר גורלם.

אז מה עושים?

בואו נתחיל ממה לא עושים:
הצעות הזויות כמו של זורד (בוא נראה למה נשים לא עונות לך אחרי פוסטים כאלה, גאון)
פוסטים מתבכיינים או מחפיצים בכללי
(מה אתם חושבים שאני לא נכנסת להסתכל מה נשלט פלוני כתב ברחבי הכלוב?
זוכרים את הפוסט הגאוני ״למה לקנות את הפרה בשביל קצת חלב״?
אותו נשלט פנה אלי כמה פעמים וקיבל התעלמות צורמת בתגובה. אין לי מה להגיד על דבר כזה)

מה כן?
מוצאים ונילית עם ראש פתוח, בונים איתה מערכת יחסים טובה ומספקת,
על הדרך אומרים לה שאתה מת לנשק לה את הרגליים וכן , זה קצת מוזר בהתחלה אבל מתרגלים.
בקיצור, מוצאים ״מלכה ונילית״ כמו של בונד. מתחתנים איתה, עושים מה שצריך וכולם מרוצים.
Lanya Colson
Lanya Colson • 25 בינו׳ 2019
Zord20 כתב/ה:
המדינה פשוט תסבסד את השירות לאנשים מסכנים שזקוקים לו, לגבי ה׳חונכות׳ בצורה של חברה (girlfriend), תחשבו על זה כמו שוגר דדי במימון המדינה, או כמו מישהי צעירה ויפה שמתחתנת עם מישהו עשיר לא כי הוא חתיך וסקסי.
אז לא יכריחו אף אחת, תהיה פגישה ואם אותה אישה תהיה מוכנה לעזור לאותו גבר להישתקם ותהיה בניהם כימיה אז היא תקבל תמריצים מהמדינה, נניח כמו עבודה מועדפת במפעל.
ואפשר למצוא גרסא שתהיה הוגנת ומקובלת על כולם/כולן.

אתה לא אמיתי.....
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
זורד: אפילו בשבדיה עמוסת הזכויות הסוציאליות לא העלו על דעתם דבר כזה, אז בישראל הדורסנית?
להזכירך נכים וקשישים מקבלים קיצבאות פאתטיות, באיזה סרט המדינה תסכים להוציא כסף כדי שיהיו לך (או לאחרים) חיי מין?
Lanya Colson
Lanya Colson • 25 בינו׳ 2019
בסרט הפרטי שלו בו לא רק השולטות בכלוב אלא גם משרדי הממשלה מקדישים את עצמם לסיפוק צרכיהם של גברים שלא מצליחים להשיג מין בכוחות עצמם.
Zord​(מתחלף)
Zord​(מתחלף) • 25 בינו׳ 2019
כל עוד לא תצליחו לחשוב מחוץ לנרטיב המקובע שלכן לא תבינו.

בשלופ מהיר בגוגל:

הנה גרמניה לפני שנה: https://www.esquire.com/lifestyle/sex/news/a52142/germany-sex-for-elderly/

Elisabeth Scharfenberg, the spokesperson for Germany's Green party, told Welt am Sonntag she could imagine Germany "financing sexual assistance," and Welt said the system could mirror one in the Netherlands, were disabled patients can get such subsidies if they have medical need and can't pay for sex work otherwise. Sex has been shown to relieve chronic pain and reduce stress, and there are psychological benefits as well. "

הנה הולנד: https://mic.com/articles/85201/the-surprising-way-the-netherlands-is-helping-its-disabled-have-sex#.X50WxaL69

The Netherlands is known for its social subsidies on everything from education to housing, but it's also subsidizing sex for the disabled. With prostitution legalized in the country, the government is boosting both the domestic sex economy and the intimate endeavors of its disabled citizens. Put simply, sex is increasingly characterized as a right everyone should be able to enjoy. "
But why sex? Besides the obvious pleasure, intercourse is a form of mental and physical therapy. In psychology, many experts cite its ability to fulfill needs for intimacy, validation, stress relief or stronger self-esteem. In health circles, it's a known antidote to stress and even pain management. Citing this research and personal testimonies, social workers, caretakers and affected individuals are calling for increased access to sex services for citizens with disabilities

איטליה: https://www.thelocal.it/20130626/disabled-people-should-have-the-right-to-choose

מחלות נפשיות ואוטיזם הן גם נכות.

ויש פמיניסטיות ליברליות שתומכות בזה, ככה שאין לכן מה לדאוג, זה לא משהו של מיזוגנים מחפיצים וכל זה.

תעשנו קצת DMT, זה מרחיב אופקי חשיבה.