סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה לנשלטים

bondman​(נשלט){FLR}
לפני 5 שנים • 6 בפבר׳ 2019
bondman​(נשלט){FLR} • 6 בפבר׳ 2019
אני עבד כנוע וצייתן.
ועדיין אני בן אדם עם רצון חופשי.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 6 בפבר׳ 2019
צייתנות, בהגדרתה, היא היענות אוטומטית להוראות (ולא רק הוראות שאתה מסכים איתן או מסופק מהן, או מסופק בעקיפין כי סיפקת את השולטת וזה חלק מהפנטזיה). זה סותר רצון חופשי. כנ"ל כניעות, שהיא בהגדרתה, וויתור מוחלט בפני רצון של מישהו אחר.
נכון, זה לא ריאלי לצפות לכזו טוטאליות מאדם, אבל זה בדיוק להיות כנים עם עצמנו לגבי הציפיות והיכולות שלנו בקשר בדס"מי.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך חמישי פבר' 07, 2019 12:56 am, סך-הכל נערך 2 פעמים
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 6 בפבר׳ 2019
או לשים לו חגורת צניעות, קראתי שזה משפר את הכניעות והציות.
robotz

איך להפסיק לקבל עדכונים ?

robotz • 6 בפבר׳ 2019
איך להפסיק לקבל עדכונים על הפוסט הזה?
Vinyl Crow
Vinyl Crow • 6 בפבר׳ 2019
ArchAngel​(שולטת) כתב/ה:
זה פחות או יותר מסכם את ההשקפה של הנשלט הממוצע בכלוב.
עזבי מחשבות קיצוניות על תקופות עבדות אפלות. מספיקה התבוננות קצרה בשביל להבין שברמה הבדס"מית הם לא באמת רוצים להישלט (כמובן לא אינסטנט. ע"י האישה הנכונה, אחרי היכרות מעמיקה ותהליך הדרגתי של בניית אמון) אלא רוצים להגשים פנטזיה שהם שולטים על מהלכה ובה הם מגלמים דמות של נשלט.
כי מעבר לתנאים שלהם, אין על מה לדבר.

ממש לא.
אני מחפש הרבה יותר מ"להגשים פנטזיה שהם שולטים על מהלכה ובה הם מגלמים דמות של נשלט", וכן רוצה להשקיע ולהתמסר.
יש הבדל בין נשלט לעבד.
להשוות את השניים ולהגיד שאין לנשלט הממוצע בכלוב רצון ליותר מהגשמת פנטזיות כשמדובר בלהיות עבד מראה על זלזול וחוסר הבנה.
Nirog​(נשלט)

הסבר מכול הלב

Nirog​(נשלט) • 6 בפבר׳ 2019
לדעתי האישית מי שנשלט ועבד מכול הלב היה רוצה להיות בתקופה הזאות עבד. נקודההה......
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 6 בפבר׳ 2019
Vinyl Crow כתב/ה:

ממש לא.
אני מחפש הרבה יותר מ"להגשים פנטזיה שהם שולטים על מהלכה ובה הם מגלמים דמות של נשלט", וכן רוצה להשקיע ולהתמסר.
יש הבדל בין נשלט לעבד.
להשוות את השניים ולהגיד שאין לנשלט הממוצע בכלוב רצון ליותר מהגשמת פנטזיות כשמדובר בלהיות עבד מראה על זלזול וחוסר הבנה.

אני לא יכולה לנחש שאתה בעצם רוצה להתמסר אם אתה רק כותב שאתה רוצה לעשות את זה בתנאים שלך. אני לא מסיקה עליך משהו מעבר למה שבחרת לכתוב, ומתייחסת רק לאופן שבו בחרת להתנסח.
שמחה שהבהרת שאצלך זה אחרת, ואני מתנצלת אם הרגשת שאני שופטת אותך, כי אני לא.

להגיד שהנשלט הממוצע בכלוב (ברור לי שאלו לא כולם, אבל יש מספיק מהם) לא באמת מעוניין להישלט זאת לא תוצאה של מבט רגעי בטקסט שלך. זאת תוצאה של 7 שנים של שהות בכלוב, של אינבוקס מפוצץ בהכרזות גרנדיזיות שהתמוגגו בשנייה שראו שיש לי רצונות משל עצמי, של קריאת טקסטים וניהול שיחות במשך שעות עם שולטות אחרות שמדווחות שחוויות אלו לא זרות להן, וכמובן ניסון במציאות (בו כמה קשרי שליטה בני כמה שנים) שבהם רק מספר מצומם ביותר של גברים עמד מאחורי התכונות שייחס לעצמו.
המשפט שניסחת, כפי שהוא הופיע והתפרש בעיניי ולא כפי שעכשיו אני מבינה שהתכוונת אליו, ניקז לתוכו את כל הרושם שהצטבר לי מהנשלט הממוצע* כפי שגם שולטות רבות נתקלות בו כאן: לא באמת מוכן להתמסר, ומתנדף כשהקשר מתחיל לצעוד בכיוון הנ"ל, כי זה פשוט לא מדבר אליו.
וזה לגיטימי שזה לא ידבר לכולם, לגיטימי לנהל קשר בדס"מי ללא התמסרות אם זה מה שמוסכם. מה שלא לגיטימי זה לא לעצור לרגע לחשוב על מה שמצהירים עליו וחוזרים עליו כמו מנטרה.

* אני סבורה שהפער בין פנטזיה לציפיות ויכולות במציאות הוא לא מנת חלקם הבלעדית של נשלטים בלבד. זה בוודאי מאפיין של עוד אוכלוסיות בכלוב, כולל של שולטות עצמן. אבל עיקר הניסיון שלי הוא מול נשלטים, וכשאין לי הבנה בנוגע לנושא מסוים, להבדיל ממה שנדמה לך, אני משתדלת שלא להביע דעה לגביו לפני שחוויתי או חקרתי אותו.
bondman​(נשלט){FLR}
לפני 5 שנים • 7 בפבר׳ 2019

Re: איך להפסיק לקבל עדכונים ?

bondman​(נשלט){FLR} • 7 בפבר׳ 2019
משמעות החיים כתב/ה:
איך להפסיק לקבל עדכונים על הפוסט הזה?

אי אפשר. אין לנו רצון חופשי כאן בכלוב.
icon_smile.gif
bondman​(נשלט){FLR}
לפני 5 שנים • 7 בפבר׳ 2019
bondman​(נשלט){FLR} • 7 בפבר׳ 2019
ArchAngel כתב/ה:
צייתנות, בהגדרתה, היא היענות אוטומטית להוראות (ולא רק הוראות שאתה מסכים איתן או מסופק מהן, או מסופק בעקיפין כי סיפקת את השולטת וזה חלק מהפנטזיה). זה סותר רצון חופשי. כנ"ל כניעות, שהיא בהגדרתה, וויתור מוחלט בפני רצון של מישהו אחר.
נכון, זה לא ריאלי לצפות לכזו טוטאליות מאדם, אבל זה בדיוק להיות כנים עם עצמנו לגבי הציפיות והיכולות שלנו בקשר בדס"מי.

אז מבחינתך יחסי BDSM לא ראלים?