סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

רעיונות לעונשים המלכה שלי מחפשת

דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 5 שנים • 17 בפבר׳ 2019
גיאסלע כתב/ה:
חבל לי שבחרתם להגיב בצורה מבזה ולנסות להוכיח כמה וותיקים ומנוסים וגברים אתם.
אם לא בא לכם לקרוא משהו אתם לא חייבים, הפרתם לי את המרחב הבטוח של למידה התנסות וחשיפה באתר הזה ובאסה.

לא אמרנו שאנחנו מבינים בבדסמ. אנחנו לא. כולנו עושים מה שבא לנו. אחי, תמציא. אין תשובות נכונות. לכתוב משהו מאה פעם, אורגזמות הרוסות, סשן קוקהולד, לראות כל יום שעה פורנו ולא לאונן.
שיבוא ממך, זאת המערכת שלכם.
הסיבה שאנחנו חוכמולוגים, זה כי השאלה עלתה אלף פעם. זה והעובדה שאנחנו חבורת פוצים, מה לעשות?
אם אתה באמת חייב רעיונות ואין לך, תחפור בפורום, תמצא מיליון רעיונות. תחפש בגוגל, בטח יש אינסוף.
אבל נשבע שהמומחים הכי טובים זה המלכה ואתה
ArchAngel​(שולטת)
לפני 5 שנים • 17 בפבר׳ 2019
ArchAngel​(שולטת) • 17 בפבר׳ 2019
לדבר כמו יודה ממלחמת הכוכבים!
טוב, זה נראה שכבר התחלת לבד icon_wink.gif
bondman​(נשלט){FLR}
לפני 5 שנים • 18 בפבר׳ 2019

Re: רעיונות לעונשים המלכה שלי מחפשת

bondman​(נשלט){FLR} • 18 בפבר׳ 2019
גיאסלע כתב/ה:
גמרתי לבד בלי לבקש מהמלכה שלי אישור והיא ממש כועסת עלי ושלחה אותי לחפש לעצמי עונשים. היא תבחר את הטוב ביותר בשבילי. רעיונות מישהו מישהי?

ספנקין טוב.
הצלפות.
אני מכור לזין{זין בתחת ש}
לפני 5 שנים • 18 בפבר׳ 2019

Re: רעיונות לעונשים המלכה שלי מחפשת

גיאסלע כתב/ה:
גמרתי לבד בלי לבקש מהמלכה שלי אישור והיא ממש כועסת עלי ושלחה אותי לחפש לעצמי עונשים. היא תבחר את הטוב ביותר בשבילי. רעיונות מישהו מישהי?

פורסד בי

להכריח אותך למצוץ ולקבל זין
מעריץ גאה​(נשלט)
לפני 5 שנים • 19 בפבר׳ 2019
מעריץ גאה​(נשלט) • 19 בפבר׳ 2019
סווריןן כתב/ה:
שהיא תכריח אותך לבדוק כמה פעמים היה כבר שרשור כזה, ולהעתיק אותם אחד אחרי השני, כולל תגובות, לייקים, הסתייגויות, והסתעפויות אתיות

אנשים מעלים פוסטים שהועלו מליון פעם אבל זה כי הם אינם יודעים שהועלו.
נשלט הצפון הרחוק​(נשלט)
פשוט חבורה של דוחים , בנאדם פותח שרשור ולראות את התגובות שלכם זה פשוט מגעיל ,מה אכפת לכם לפרגן ולהיות אנשים יותר נחמדים , כולנו פה סוטים כל אחד והסטיה שלו ובגלל זה אנחנו נמצאים כאן כן באתר הכי סוטה שיש ,אז תפסיקו לבלבל את השכל כל החכמים והמנוסים פה כביכול
thhIyghst
thhIyghst • 19 בפבר׳ 2019
מישהו מהמתכנתים כאן צריך לבנות בוט של מלכה שמחולל עונשים.
כמו שיש את הKey generators לכל מיני תוכנות - רק עם עונשים.
טלי35​(שולטת)
טלי35​(שולטת) • 19 בפבר׳ 2019
זה אינדיבידואלי כמו שדרקן אמר.
אני נתתי פעם לאונן ולגמור שלוש פעמים ביום במשך ארבעה ימים.
המחשבה היתה לא על עונש אלא על תוצאה - אתה גמרת בלי אישורי? עכשיו תגמור על פי פקודתי.

* לסקרנים ארחיב שבתאוריה עונש כזה מגניב לאללה (בעיניי לפחות).
במציאות זה היה נורא.
מכל מיני סיבות שחלקן באחריותי וחלקן לא - הוא פשוט לא עשה את זה >אימוג'י עצוב< והקשר נגמר מעט מאוד זמן אחר כך.

המסקנה ברורה בעיניי.

בהצלחה עמוקה לכם.
סווריןן
סווריןן • 19 בפבר׳ 2019
נשלט מנטאלי כתב/ה:
פשוט חבורה של דוחים , בנאדם פותח שרשור ולראות את התגובות שלכם זה פשוט מגעיל ,מה אכפת לכם לפרגן ולהיות אנשים יותר נחמדים , כולנו פה סוטים כל אחד והסטיה שלו ובגלל זה אנחנו נמצאים כאן כן באתר הכי סוטה שיש ,אז תפסיקו לבלבל את השכל כל החכמים והמנוסים פה כביכול

האמת? אתה צודק. לא הייתי צריך לתת פומבי לתחושת הלאות שלי מנושא זה (ולא, אני לא ותיק, רק שנה פה, וכבר ראיתי שזה עלה המון פעמים). בכל זאת, למה לבייש אותו? אני מתנצל...
הוא​(שולט)
הוא​(שולט) • 19 בפבר׳ 2019
נמחק