סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך להתמודד עם נצלניות / גולד דיגריות/ חמדניות / לחוצות כלכל

Lanya Colson
לפני 5 שנים • 3 במרץ 2019
Lanya Colson • 3 במרץ 2019
FlowerKitty כתב/ה:

אני קוראת כאן מדריך שמנוסח כמו הנחיות ליציאה למלחמה. איך להיזהר ממנה, איך להשיג ממנה את מה שאתה רוצה בלי שהיא תוציא ממך בעורמה דברים שאתה לא באמת רוצה לתת, אף מילה על קשר אנושי/מיני אמיתי.

בדיוק כך!
המדריך לזנאי המתחיל.....
Snitch
Snitch • 3 במרץ 2019
אני כאן לא מעט זמן ונפגשתי עם לא מעט נשים, כש-99% היו שולטות. המקסימום שמישהי "ניצלה אותי" היה עם כרטיס טוקמן של 80 ש"ח (היה מחרמן אש, אבל לא זה הנושא).
מה אני בעצם רוצה להגיד? לא שולל את מה שאתה אומר ואני מניח שיש כאן גם נשים שמעוניינות לנצל, אבל היחס בין שרשורי האזהרות ושיטות ההתגוננות השונות שמציעים כאן כל פעם מול אותן "נצלניות", לא תואם בשיט לכמות של נשים שלכאורה מנצלות.

אם הייתי סוטה חדש שרק הגיע לעולם שכולו אפלוליות כלוביסטית, הייתי בטוח שכל הנשים כאן הן זונות בפוטנציה שרק מחפשות את הכיס העמוק.
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 3 במרץ 2019
אני חושבת שאני די ליברלית בתפישת העולם שלי, גם בנוגע לזנות, ויש מצב שאחיותיי כאן לשרשור היו מתנגדות לדרך בה אני מתייחסת לזנות. אבל זה לא העניין כאן. כאן יש שני עניינים שצורמים בעיני, והדבר הראשון והעיקרי, הוא שנאת הנשים, ומלחמת המינים, שמוצגת כאן קבל עם ועדה, כאשר שאר הגברים ממש לא מתרגשים ממנה. זה קצת מבחיל לקרוא את זה, וקצת גורם לתהות על השנאה והתיעוב של נשלטים בנוגע למין הנשי, ש-וואלה, הן רק כלי להגשמת פנטזיה.

הדבר השני, זה שמתגלה פרצופם האמיתי של נשלטים וונאבי, שהמטרה שלהם לקבל מאישה את הפנטזיה שלהם, גם אם היא משתפת פעולה עקב מצוקה. זה ממש לא מזיז להם, העיקר שהיא קצת תעשה בכאילו, תשפיל בכאילו, ותתן להם ללקק לה את כף הרגל. מה היא ומי היא, איך ומה היא חווה תוך כדי, ואם היא נגעלת מסוג הגברים האלה ועושה את זה רק ממצוקה כלכלית- זה בכלל לא מעניין. מדהים. וזה מאלה שמגדירים את עצמם מעריצי נשים...

בי זה מעלה מיאוס מטורף, ובכל הכנות, אני ממש לא יכולה להתייחס לנשלטים כאלה כגברים בעלי כבוד אנושי מינימלי. באמת נכתב כאן, מה צריך לעשות כדי להוציא מאישה "שולטת" מקסימום "תוצר" במינימום תשלום? איך לעזאזל זה מסתדר לכם עם הפנטזיה הזו של אישה שולטת. איך זה לא מייצר לכם דיסוננס מטורף וגועל מעצמכם? ואני בטוחה שאני ממש לא היחידה שמרגישה כך.

בעיני זה גם ממש לא שיח לגיטימי, להעביר רשימה לטובת הנשלטים האחרים, איך להשיג מה שאתם רוצים מאישה, במינימום תשלום. באמת?
מצטרפת למי שאמרה שללכת למלכה בתשלום, זה הפתרון העדיף, על התנהלות כזו. לפחות יש שקיפות, ויש הבנה לגבי "תוצר" ו"תשלום".
עכבר​(מתחלף){Yaara-g}
עכבר​(מתחלף){Yaara-g} • 3 במרץ 2019
סניץ', יש אנשים בחיים האלו שמחפשים שיעשו עליהם סיבוב כדי שהם יוכלו להגיד - ניצלו אותי, דפקו אותי, אני כזה מסכן. ככה זה יוצא שהטיפוסים האלו בוררים די בפינצטה את הבחורות האלו בכלוב מתוך, באמת, מלא נשים שלא לוקחות את הכיוון הזה בכלל.
ronni​(נשלט)
ronni​(נשלט) • 3 במרץ 2019
אני רוצה לומר משהו,
אני פה מ 2003 בכלוב , כיום אני באמצע שנות ה 30 לחיי ,
נרשמתי לאתר בשירות הצבאי שלי .
עשיתי כברת דרך ,
היו תקופות במיוחד אחרי שיחרורי שנפגשתי עם פסאודו שולטות ומשם רוב התובנות.
בזמנו בין מלכה בתשלום לאלטרנטיבה השנייה בחרתי בדרך השנייה (ועל הדרך עזרתי כלכלית).
עם חלקם נשארתי ביחסים טובים לאורך זמן ,
אפילו היה מקרה שהוזמנתי לחתונה של גברת מכאן שנפגשתי איתה תקופה.
לא כפיתי את עצמי על אף אחת בשום שלב.
לא נתתי לאף אחת להרגיש רע עם עצמה , נתתי מעצמי מעבר לא פעם .
אחרי כמה פעמים שנעקצתי הרגשתי שכדאי להיזהר ולהזהיר את השאר..
היום למען האמת אני ממעיט בפגישות מפה מכל סוג.. אולי פחות או יותר כבר די שבעתי,
בטח לא נפגש עבור ממון כזה או אחר.

שיהיה שבוע טוב
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 3 במרץ 2019
אז אולי זו העצה שאתה צריך לתת מנסיונך, שכשאתה מבין שכוח ההנעה הוא ממון, ולא התשוקה לתחום, כדאי לוותר מראש?
אני רוצה להגיד לך שאני מבינה גם את התסכול הגדול במציאת שולטת ראויה, וכזו שבאמת מלאת תשוקה לעניין.
אבל אולי תזכרו שהתשוקה לעניין, אצל רוב הנשים, מחוברת היטב ונוגעת לגבר עצמו, לפני שהיא נוגעת לתשוקה לאקט?
אם תזכרו שברגע שאתם שמים את הצורך באקטים הבדס"מים בקדמת הבמה, כולל הכניעה שלכם והפטישים, לפני שאותה אישה שולטת מכירה אתכם ונמשכת אליכם, ומתעניינת בכם, אז יריתם לעצמכם ברגל, אולי תמצאו יותר נשים שתרצנה אתכם בגלל עצמכם, ותתאוונה לשלוט בכם.
אי הבנה של הנקודה הזו, היא חוסר הבנה הכי בסיסי של המהות הנשית. שולטת היא לא גבר בגוף של אישה. היא אישה.
בכל מקרה, מצטערת אם הייתי קשה מדי בתגובתי הקודמת אליך.
Zord​(מתחלף)
Zord​(מתחלף) • 3 במרץ 2019
גברים: היא מנצלת אותי כלכלית
נשים: הוא מנצל אותי מינית
MagisterDolor​(שולט)
MagisterDolor​(שולט) • 3 במרץ 2019
זה בהחלט אחד הדברים הדוחים והנוראיים שקראתי בכלוב.
ולא קל לזעזע אותי...
ממש עצוב לקרוא.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 3 במרץ 2019
אני לא מבינה למה נשלטים מגיעים מראש למצב שבו הם חושבים שזו האופציה היחידה שעומדת בפניהם (אם כי אני יכולה לנחש).
הרי לא הייתם יוצאים לדייט ונילי עם בחורה שהייתה מתנה אותו בכך שתשלמו עבורה חשבונות או תקנו לה מותרות, זה היה נשמע לרובכם הזוי לחלוטין וברור מאליו שהיא רוצה כסף ושאין לה כוונות רומנטיות/מיניות כלפיכם.
אני שומעת שנשלטים רבים מתרצים את זה בכך שאין פה מספיק שולטות, ושכ-ו-ל-ן או מסננות או רוצות משהו בתמורה.
ולעומת זאת, אני מכירה גם הרבה נשלטים שמכירים שולטות בכמויות שלא שונות מעולם הדייטינג הונילי (וכמו כן, גם מספיק שולטות שכן מחפשות קשר ושעניינים חומריים הם אף גבול אצלן, ככה שהן לוודאי יוצאות איתם ואלו לא סיפורי אלף לילה ולילה), רק שאלו לא עושים מזה ביג-דיל ולא רצים להציף עם האינפורמציה הזו את הפורומים וכך האשליה ש"אין כאן שולטות אמיתיות" מתחזקת אצל הנשלטים מהקבוצה הראשונה, שדווקא ממהרים להציף את הפורומים עם החוויה שלהם- מה שיוצר תמונה עגומה.
אז מהו סוד הקסם של "הנשלטים המוצלחים"? אם תשאלו אותי, הוא מבוסס בדיוק על מה שבכוח המוח ציינה בתגובה למעלה: הבנה שהעולם הונילי והבדס"מי לא שונים מבחינת יחסי אנוש בתכלית, וכמו שלא תצפו שמישהי תשכב אתכם כשתעלו בפניה את הצרכים המיניים שלכם לפני שתביעו בה עניין, תסקרנו אותה, תגרמו לה להרגיש בנוח אתכם וכו', ככה אין לכם מה לצפות שזה יקרה בעולם הבדס"מי. כשאתם פועלים בדרך הזו אתם לא תמשכו אף אחת מינית, ואז מן הסתם מי שנשארות בסביבתכם ועונות לכם הן אלו שנמשכות למשהו אחר שאפשר להשיג מכם- כסף או שירותים שווי ערך, ומכאן מגיעה נקודת המבט "כולן מסננות או רוצות משהו בתמורה, אז אין לי ברירה".
"הנשלטים המוצלחים" הבינו שיש ברירה, רק שהיא דורשת איפוק והשקעה בלהעמיק בפיתוח כישורי תקשורת בין-אישיים, ביצרת חיים מעבר לבדס"מ ולא רק בלהעמיק פנטזיות ובחתירה לעבר מה שמחרמן. נשלט שקלט את זה, שמתנהל כאן כגבר שהוא הרבה לפני שהוא מעלה על פני השטח את הנשלט שהוא, הוא זה שמצליח עם שולטות (שאליהן הוא מתייחס כנשים שהן לפני שהוא מתייחס לפטישים שלהן) בסופו של דבר. נוח זה לא (לפחות לא עד שמתרגלים לזה), אבל משתלם זה כן.
אני מכור לזין{זין בתחת ש}
ArchAngel כתב/ה:
בוא נבדיל;
ניצול זה כשמישהי משקרת את דרכה לכסף שלך, מפעילה עליך מניפולציות שונות כשאתה תלוי בה ומפחד לאבד אותה, סתם כי בא לה איזה מותרות מטופשות ועל הזין שלה להוציא כסף בעצמה.

ד.

ה ניצול יחסי מרות

הייתי במצב הזה

פחדתי לאבד אותה

נפלתי במלכודת דבש בבלוג שלה

קניתי לה מגפיים
רק כדי לחוות סשן פוט פטיש

מימנתי לה קפריזות

לא ידעתי שהיא נשואה עם ילדים

עד שפייסבוק הציע לי אותה כחברה

ועדיין שתקתי חודשיים ומימנתי אותה

עד שחתכתי עיניינים