לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מתי ידעתם שאתם נמשכים לBDSM?

The-Power​(שולט)
לפני 5 שנים • 21 במרץ 2019
The-Power​(שולט) • 21 במרץ 2019
דוקטור קדחת כתב/ה:
תהיתי אם לכתוב כאן אבל בסוף נכנעתי (מעניין למה..) אז, נו טוב, שיהיה(:
כולם דיברו על סרטים מצויירים וכאלה, ואני מקווה שאני לא הסוטה הגרוע מכולם במגמה הזו 😞
בכל מקרה -בסביבות גיל 6 לדעתי קנו לי את הקלטת של ספר הג'ונגל 1, המצויר מן הסתם. בזמן שילדים אחרים ראו את באלו הדוב (ואולי גם מחפשים היום daddy bear בעקבות זה אבל עזבו את זה בינתיים) ושמחו בהרפתקתם המשותפת בשישו ושימחו, אני קיבלתי הלם דווקא מ...קא! כן, הנחש הקריפי עם העיגולים ההיפנוטיים הבלתי נגמרים בעיניים.
לאחר ההלם הראשוני העניינים התרככו קצת ואז פתאום קרה דבר מוזר... התאהבתי בזה. רציתי ממש להיות מוגלי. להיות חסר אונים מול ישות עם כוח עליון שכזה. מכל הכיוונים. להיכנס יותר ויותר עמוק לתוך הטראנס הזה, ולדעת שמה'פרטנר' יש מספיק עיגולים היפנוטיים בשבילי עד שאגיע בבטחה ל'שיא'. בנוסף כל הקטע של ליפוף מוגלי בתוך סלילי זנבו של קא (נו, באנדאג' רך...) גרם לי להתלהבות 'חולנית' שאז לא ידעתי להסביר. לאורך השנים ממש התאהבתי בסצינה הזו ואני חושב שההתעמקות שלי בה היוותה את אחת מאבני הדרך לאהבה שלי לעולם הנהדר הזה של שליטה. אבל עם זאת - גם בדיעבד, לא ייחסתי לסצינה הזו את החשיבות הזאת של 'בניית' האהבה שלי לשליטה, עד, לדעתי, לפעם הראשונה שנכנסתי לסצינה הזו מהאינטרנט, והבנתי בין היתר מתגובות שייתכן שכל סצינת ההיפנוט הזו עשויה להיות רמיזה עדינה לקטע ארוטי (זו כמובן רק תאוריה..) שבא לידי ביטוי החל בשינוי מצב הרוח המיידי של מוגלי עם תחילת ההיפנוט (שיכול להיתרגם כאנלוגיה של התחלה של מגע מיני) הלחישות (הארוטיות?) של קא שנותנות את הפקודות ללכת לישון, הריקוד (הארוטי?) שקא רוקד מול מוגלי, וכמובן איך לא - החיוך מלחי ללחי בסוף הסשן (משעשע שיש למילה הזו משמעות לגיטימית) שמוגלי נשא על עצמו ושאין מה לעשות - הוא חיוך של סיפוק. וכל אחד יבין מזה מה שבא לו. (:
בשנים האחרונות הסתבר לי שיש קהילה די רחבה ברשת שהקצינה את הסצינה הזו למערך שלם בעל צביון ארוטי הבא לידי ביטוי בסרטונים ובתמונות ערוכות שונות ומשונות.. יאי im not the only one in the cuckoo's nest!!
ונ.ב - אומנם קא יישאר בעולם המצויירים אבל אתם יודעים מה, אני בינתיים מסתפק בפרס הניחומים - נחשים קצת יותר קטנים שמצויים אצל גברים ושיודעים להפנט, לחנוק ולענג(:
אמצ"ש מוצלח!!!

מסקרן אותי - מה חשבת על גרסאות הCGI של קא בגילומן של סקרלט ג'והנסון וקייט בלנשט בשני סרטי ה"לייב אקשן" החדשים?

ואגב, תודה לכולם על הסיפורים שלהם.
ronni​(נשלט)
ronni​(נשלט) • 21 במרץ 2019
בכיתה י"ב לקחו אותנו לטיול שנתי בצפון עם חניית לילה באחד מחופי הכנרת ,
המקלחות באותו טיול נראו רע מאד ורוב התלמידים בחרו להמתין בבוקר ולטבול בכנרת .
בלילה כמובן הלכנו לצבוע את הבנות בזמן שהן ישנות באוהל ענק על הריצפה (זה היה לילה שלישי לטיול אף אחד כבר לא החזיק ער)
אני זוכר שזחלנו על הריצפה על מנת לא להתגלות.
ריח הכפות רגליים של הבנות שיגע אותי ..
זכורה לי במיוחד אחת שהייתה יפה ..הסתכלתי במשך דקה על כפות רגליה וחשתי זיקפה עזה שם מתעוררת( הייתי בן 17 לערך).
שיצאנו מהאוהל לא המשכתי עם חבריי לאוהל הבא ואמרתי להם שאני חייב לשירותים ..
אני זוכר שרצתי לשירותים הסרוחים מרוגש ומתנשם הורדתי את מכנסי והייתה לי זיקפה חזקה האיבר היה אדום ..
אני זוכר שרק נגעתי בו וגמרתי התלכלתי לגמרי ולא היה לי בררה הייתי חייב להתקלח במקלחות הדוחות..
מאז הבנתי שעבר עלי משהו.
בשבועיים האחרונים בצבא נתנו לי כצ'ופר לחייל קרבי לעשות איזה קורס דבילי במחשבים בשלישות ברמת גן .
רוב הקורס היה בזבוז זמן עבורי (עשיתי 5 יח"ל מדעי המחשב בתיכון) וככה מצאתי את עצמי מבריז מהשיעורים ומעביר את השבוע עם איזה קצינה במשרד שלה.
דיברנו על כל מיני דברים סטיות ומיניות וסיפרתי על מה שהיה בתיכון.
היא שאלה אותי אם אני נמשך לכפות רגליים וגם כמה ושאלות מסביב ..
בימים הבאים התחלתי לעסות לה את הרגליים מידי פעם שהיינו בטוחים שאנחנו לבד במשרד.
מפה לשם לילה לפני סיום הקורס ביקשו מאיתנו לבוא מוקדם בבוקר ביום למחרת לעשות טופס טיולים והיות ואני מתגורר בצפון הציעה הקצינה שאין טעם לחזור הביית וכדאי לי להעביר את הלילה אצלה ושהיא תיקח אותי בבוקר לבסיס (היה לה רכב ).
יצאנו שתינו השתכרנו ופעם ראשונה אצלה בבית התוודיתי למושג שולטת , נשלט ..
זה היה הלילה הראשון שנחדרתי עם סטרפאון ..
המשכנו להתראות עוד מספר שבועות לאחר מכאן..

ככה הבנתי שאני נמשך לעניין,
Agate
Agate • 21 במרץ 2019
שרשור מרתק. ואני קוראת בעונג את השיתופים פה.
אבל אלה לא תיאורים של משיכה לבדסמ.
אלה חוויות שונות של גירוי מיני ברגעים מסויימים של החיים שלכם.
בדסמ היא הבחירה המודעת לממש את מה שמגרה, מחרמן ומדליק אותכם בתוך נרטיב מיני מסוים.
יש הרבה ונילים עם חוויות גירוי סוטות דומות או אחרות, והם ממש לא בדסמים כי הם בוחרים לקבור אותם עמוק. לא לגעת ולדחות את ההכרה בהם.
בדסמ זו בחירה כן לפתוח את הרגעים האלה, להבין את המשמעות שבהם, להיות מודעים להזדמנויות ולתת לעצמך את החופש לממש.
Marie'O'Netta
Marie'O'Netta • 21 במרץ 2019
והנה שוב, מישהו כאן מתיימר לקבוע בדס''ם מהו, ומה הוא לא. השרשור מוקדש לרגעים בהם אנשים גילו שזה משהו שמגרה אותם. ומפתיע ככל שיהיה, גם כאן יש לא מעט אנשים שטרם החליטו אם לממש או להדחיק, ובטח לא מעט כאלה שעדיין לא מימשו.
Subtexxt
Subtexxt • 21 במרץ 2019
הכרתי מישהו לפניי כשנה, הוא היה הבדסמי הראשון שלי
בפעם ראשונה ששכבנו אמרתי לו שהוא יכול לגמור בפנים כי ישלי התקן
דבר שבדרך כלל מאוד משמח גברים
הוא התקרב אלי ולחש לי באוזן "אני לא גומר בפנים, אני אגמור או על הפנים שלך,או בפה שלך, או עמוק עמוק בתוך התחת שלך"
עד אז הייתי ונילית לגמריי ומאז המשפט הזה ומה שזה גרם לי להרגיש... הבנתי שעלינו פה על משהו (:
The Catwoman​(נשלטת)
The Catwoman​(נשלטת) • 21 במרץ 2019
כבר בגיל חמש, כשנכנסתי לבית הספר בלונדון בכיתה הראשונה והייתה שם ילדה אחת שתמיד הייתי מציקה לה כי אהבתי כשהיא נתנה לי מכות...
אבל רק כמה שנים אחרי זה הבנתי באמת עד כמה אני אוהבת את זה, כשהייתה מי שנקראת "מלכת הכיתה" משפילה אותי ומכריחה אותי ללקק את הנעליים שלה, היא גם הייתה דורכת לי על הפרצוף, רומסת אותי ומכריחה אותי להריח את הגרביים שלה - ואני הייתי מחייכת. למעשה נמאס לה ממני מהר מאוד.
השלב הבא היה דרך חוברות הקומיקס של וונדר וומן, אי אפשר לברוח יותר מדי מכל האידיאולוגיה של הכניעה והשליטה של הנסיכה דיאנה, דברים שגרמו לי לחשוב על כל העניין בצורה יותר רצינית ומשמעותית.
אז גם התחילו הקראשים האין סופיים והפנטזיות על הרבה דמויות וסלבריטיס.
כשהתחלתי לצאת עם הבת זוג הראשונה שלי היא הכירה אותי יותר טוב והראתה לי כמה שאני אוהבת שהיא נותנת לי פקודות או סטירות, ככה קיבלתי את עצמי לחלוטין וכזו הייתה מערכת היחסים המהממת שלנו...

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שישי מרץ 22, 2019 2:14 am, סך-הכל נערך פעם אחת
דוקטור קדחת​(נשלט)
דוקטור קדחת​(נשלט) • 21 במרץ 2019
ציטוט: מסקרן אותי - מה חשבת על גרסאות הCGI של קא בגילומן של סקרלט ג'והנסון וקייט בלנשט בשני סרטי ה"לייב אקשן" החדשים?

היי,
אומנם הספקתי לראות רק את הגרסה של סקרלט, וזה די שונה מהמצויר, במצויר זה יותר ממוקד יותר בטכני של ההיפנוזה עצמה ובהכנסה לטראנס, בלייב אקשן זה איזה 15% 'סשן' היפנוטי וכל השאר סיפור של איך באמת גדלת וכו'... אני אגיד בצורה מסוייגת שאולי דיסני ראו את התגובות שיש על קא שהוא כביכול אנלוגיה למשהו הומוארוטי אז רצו שזה ידבר ליותר קהל והפכו את קא לקאית icon_wink.gif אישית אני מתחבר יותר לסצינה הראשונה הראשונה של קא במצויר כי שם דחפו לכאורה את כל הארוטיקה.. אז לכאורה נתנו לעצמם 'חופש בלי רגולציה'.. חפרתי.
בנוסף אני הומו, אז פחות התחברתי ללייב אקשן בגילומה של אישה...
בלוסום​(לא בעסק)
לפני 5 שנים • 22 במרץ 2019

סוף סוף מישהי עלתה על קו המחשבה שלי..

בלוסום​(לא בעסק) • 22 במרץ 2019
[quote="Agate"]שרשור מרתק. ואני קוראת בעונג את השיתופים פה.
אבל אלה לא תיאורים של משיכה לבדסמ.
אלה חוויות שונות של גירוי מיני ברגעים מסויימים של החיים שלכם.
בדסמ היא הבחירה המודעת לממש את מה שמגרה, מחרמן ומדליק אותכם בתוך נרטיב מיני מסוים.
יש הרבה ונילים עם חוויות גירוי סוטות דומות או אחרות, והם ממש לא בדסמים כי הם בוחרים לקבור אותם עמוק. לא לגעת ולדחות את ההכרה בהם.
בדסמ זו בחירה כן לפתוח את הרגעים האלה, להבין את המשמעות שבהם, להיות מודעים להזדמנויות ולתת לעצמך את החופש לממש.[/q
uote]

אתם אולי קינקיים - אבל א ל תבלבלו בין קינק לבדסמ... אפשר להכנס לאספקטים קינקיים; אבל אתם לא בדסמיים. תתעסקו בפטישים ובפיזיות כמה שבא לכם, בדסם זה לא.
קושר באהבה
לפני 5 שנים • 22 במרץ 2019
קושר באהבה • 22 במרץ 2019
השאלה הייתה מתי ידעתם שאתם נמשכים bdsm.
ולא להתבלבל עם השאלה מהו bdsm עבורך.
וכן שרשור מעניין

(ששש... בוקר טוב)