בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

גבולות 67

dror30
לפני 5 שנים • 23 במרץ 2019
dror30 • 23 במרץ 2019
לא מתחבר לסוג שליטה הזה בכל מקרה, אבל אם כן הייתי אז להצביע למשהו אחר היה במטלות הקלות, הבחירות נראות לי קצת כמשחק חסר השפעה.
Renaissance Girl​(נשלטת)
Renaissance Girl​(נשלטת) • 23 במרץ 2019
דווקא מגניב. הרי, לכל קול אין באמת ערך, כך שהשינוי שהקול היחיד שלה יעשה הוא לא באמת משמעותי, ואולי אפילו יתקזז עם שולטים אחרים ימנים / שמאלנים / ליברליים / קומינסטים אחרים (אולי אפשר לבחון אם יש לנטיה פוליטית קורלציה לכמות נשלטות ועומק ההשפעה עליהן). לכן, זו לא באמת הוראה שחורגת מגבולות הבדסמ, שכן היא לא תשנה כהוא זה את חיי הנשלטת או את המצב במדינה.
ועדיין, כמו שאפשר לראות בתגובות, זכות ההצבעה הוא דבר שמחנכים אותנו להאמין זו השפעה גדולה על הבחירות. זה הרגע שלך ליישם את הדעות שלך שאתה מאמין בהן בלב שלם, ולכן ההוראה הזו, כנגד החינוך הכל כך מוקפד הזה, זו דוגמה להתמסרות עמוקה.
עכבר​(מתחלף){Yaara-g}
עכבר​(מתחלף){Yaara-g} • 23 במרץ 2019
דרקן ראהל כתב/ה:
אין מצב. בחיים לא. בעיניי, דרישה מגוחכת מבסיסה, הרי הכל מאחורי פרגוד.
מה שכן, אהבתי את הרעיון של "התוודות" ועונש או פרס אם הצבעת "נכון"

מספר ספאנקים לפי מספר המנדטים.
TheStrider​(סדיסט)
TheStrider​(סדיסט) • 23 במרץ 2019
DanisNotaStoner כתב/ה:
אחי, למה שאדם בריא בנפשו יקבל החלטה *פוליטית* ברת השלכות חברתיות קולקטיביות בגלל פריקי שיט שהוא עושה בחדר המיטות?
שאלה כ"כ מטופשת, אלוהים

What she said.
LUNA and DADDY
LUNA and DADDY • 23 במרץ 2019
אני לא מבינה בפוליטיקה אבל אני אצביע מה שאבא יצביע.
טרם אמר לי למי הוא מצביע?
Subtexxt
Subtexxt • 23 במרץ 2019
רעיון נורא
למה שלא גם תבקש מנשלטת טבעונית לאכול מקדולנס?
Snitch
לפני 5 שנים • 24 במרץ 2019
Snitch • 24 במרץ 2019
Renaissance Girl כתב/ה:
דווקא מגניב. הרי, לכל קול אין באמת ערך, כך שהשינוי שהקול היחיד שלה יעשה הוא לא באמת משמעותי, ואולי אפילו יתקזז עם שולטים אחרים ימנים / שמאלנים / ליברליים / קומינסטים אחרים (אולי אפשר לבחון אם יש לנטיה פוליטית קורלציה לכמות נשלטות ועומק ההשפעה עליהן). לכן, זו לא באמת הוראה שחורגת מגבולות הבדסמ, שכן היא לא תשנה כהוא זה את חיי הנשלטת או את המצב במדינה.
ועדיין, כמו שאפשר לראות בתגובות, זכות ההצבעה הוא דבר שמחנכים אותנו להאמין זו השפעה גדולה על הבחירות. זה הרגע שלך ליישם את הדעות שלך שאתה מאמין בהן בלב שלם, ולכן ההוראה הזו, כנגד החינוך הכל כך מוקפד הזה, זו דוגמה להתמסרות עמוקה.

בדיוק. האינסטינקט הראשוני הוא להתנגד ואם הקול שלי היה זה שמכריע את כף המאזניים, אז הייתי מסרב. כל עוד לקול הספציפי שלי אין משמעות אמיתית, נראה לי שהייתי זורם
בלוסום​(לא בעסק)
לפני 5 שנים • 24 במרץ 2019
בלוסום​(לא בעסק) • 24 במרץ 2019
Renaissance Girl כתב/ה:
"דווקא מגניב. הרי, לכל קול אין באמת ערך, כך שהשינוי שהקול היחיד שלה יעשה הוא לא באמת משמעותי, ואולי אפילו יתקזז עם שולטים אחרים ימנים / שמאלנים / ליברליים / קומינסטים אחרים (אולי אפשר לבחון אם יש לנטיה פוליטית קורלציה לכמות נשלטות ועומק ההשפעה עליהן). לכן, זו לא באמת הוראה שחורגת מגבולות הבדסמ, שכן היא לא תשנה כהוא זה את חיי הנשלטת או את המצב במדינה.
ועדיין, כמו שאפשר לראות בתגובות, זכות ההצבעה הוא דבר שמחנכים אותנו להאמין זו השפעה גדולה על הבחירות. זה הרגע שלך ליישם את הדעות שלך שאתה מאמין בהן בלב שלם, ולכן ההוראה הזו, כנגד החינוך הכל כך מוקפד הזה, זו דוגמה להתמסרות עמוקה."

Snitch כתב:
"בדיוק. האינסטינקט הראשוני הוא להתנגד ואם הקול שלי היה זה שמכריע את כף המאזניים, אז הייתי מסרב. כל עוד לקול הספציפי שלי אין משמעות אמיתית, נראה לי שהייתי זורם"

ומי אמר שלקולות שלנו אין משמעות?.. נראה לי שמי שאמר ניסה לעשות מחטף פוליטי זול...