אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מתי ידעתם שאתם נמשכים לBDSM?

soz​(שולט)
לפני 5 שנים • 23 במרץ 2019
soz​(שולט) • 23 במרץ 2019
אני זוכר את עצמי מגיל מאוד צעיר עוד בגן , מיתחבר למכשפות רעות , הכי זכורה לי המכשפה מהקוסם מערץ עוץ, הסרט הראשון והמקורי. בהמשך תמיד ההיתי בעד הרעות והמכשפתיות, בגיל ההיתבגרות ממש מפנטז רק מאקטים של פאנקיסטים עם איפור כבד .
חשיפה אמיתי היתה לי שעברתי פעם בשוק הפישפשים ( שנת 93) ומישהו מכר סטוק של קלטות , עצרתי לרגע וראיתי שיש קלטות של דברים שחלמתי עליהם תמיד בפנטזיות שלי .אחרי שבוע חזרתי שוב וקניתי 2 קלטות שהכי היתחברתי לתמונת העטיפה שלהן.
הגעתי הביתה והורדתי את הוידיאו לחדר שלי . ההיתי בהלם מטריף . אז הבנתי מה זה כל ה SADO ושיש הגדרה לדבר , ויש עוד אנשים שמתחברים לזה.
ואז יצירת קשר במודעות בעיתונים , פתיחת תא דואר פרטי .
Snitch
Snitch • 23 במרץ 2019
הפעם הראשונה שבה הרגשתי משיכה לבדס"ם הייתה בכיתה ב'. שימרית הרביצה לרוני החננה ואני בהיתי בהנאה על המחזה המלבב.
מתי ידעתי? לפני מספר שנים הייתה כתבה בעיתון 7 ימים, על מועדון חדש ביפו בשם "הדאנג'ן" ותוך כדי קריאה נפל לי האסימון. מספר חודשים אחר כך כבר עברתי לתל אביב, ביקרתי באותו צינוק אפלולי ונפלתי חזק :}
Adonai Elah Elahin
Adonai Elah Elahin • 23 במרץ 2019
גיל עשר.
עבד משועבד{עבד}
לפני 5 שנים • 24 במרץ 2019
עבד משועבד{עבד} • 24 במרץ 2019
זה היה בגיל תשע.
כרגיל ,כמו בכל יום ,הלכתי לישון בעשר .
באותו לילה ,התעוררתי באחת עשרה,
בעקבות רעשים מוזרים מהחדר הסמוך.
יצאתי מהמיטה שלי והצצתי מבעד למשקוף אל החדר
ולתדהמתי ראיתי את אמא שלי קשורה למיטה ואבא שלי מצליף בה.
מצד אחד הרגשתי אמפטיה לאמא מצד שני רציתי להידמות לאבא.
באותו רגע הבנתי שאני מתחלף.
SolC
לפני 5 שנים • 24 במרץ 2019
SolC • 24 במרץ 2019
The-Power כתב/ה:
דוקטור קדחת כתב/ה:
תהיתי אם לכתוב כאן אבל בסוף נכנעתי (מעניין למה..) אז, נו טוב, שיהיה(:
כולם דיברו על סרטים מצויירים וכאלה, ואני מקווה שאני לא הסוטה הגרוע מכולם במגמה הזו 😞
בכל מקרה -בסביבות גיל 6 לדעתי קנו לי את הקלטת של ספר הג'ונגל 1, המצויר מן הסתם. בזמן שילדים אחרים ראו את באלו הדוב (ואולי גם מחפשים היום daddy bear בעקבות זה אבל עזבו את זה בינתיים) ושמחו בהרפתקתם המשותפת בשישו ושימחו, אני קיבלתי הלם דווקא מ...קא! כן, הנחש הקריפי עם העיגולים ההיפנוטיים הבלתי נגמרים בעיניים.
לאחר ההלם הראשוני העניינים התרככו קצת ואז פתאום קרה דבר מוזר... התאהבתי בזה. רציתי ממש להיות מוגלי. להיות חסר אונים מול ישות עם כוח עליון שכזה. מכל הכיוונים. להיכנס יותר ויותר עמוק לתוך הטראנס הזה, ולדעת שמה'פרטנר' יש מספיק עיגולים היפנוטיים בשבילי עד שאגיע בבטחה ל'שיא'. בנוסף כל הקטע של ליפוף מוגלי בתוך סלילי זנבו של קא (נו, באנדאג' רך...) גרם לי להתלהבות 'חולנית' שאז לא ידעתי להסביר. לאורך השנים ממש התאהבתי בסצינה הזו ואני חושב שההתעמקות שלי בה היוותה את אחת מאבני הדרך לאהבה שלי לעולם הנהדר הזה של שליטה. אבל עם זאת - גם בדיעבד, לא ייחסתי לסצינה הזו את החשיבות הזאת של 'בניית' האהבה שלי לשליטה, עד, לדעתי, לפעם הראשונה שנכנסתי לסצינה הזו מהאינטרנט, והבנתי בין היתר מתגובות שייתכן שכל סצינת ההיפנוט הזו עשויה להיות רמיזה עדינה לקטע ארוטי (זו כמובן רק תאוריה..) שבא לידי ביטוי החל בשינוי מצב הרוח המיידי של מוגלי עם תחילת ההיפנוט (שיכול להיתרגם כאנלוגיה של התחלה של מגע מיני) הלחישות (הארוטיות?) של קא שנותנות את הפקודות ללכת לישון, הריקוד (הארוטי?) שקא רוקד מול מוגלי, וכמובן איך לא - החיוך מלחי ללחי בסוף הסשן (משעשע שיש למילה הזו משמעות לגיטימית) שמוגלי נשא על עצמו ושאין מה לעשות - הוא חיוך של סיפוק. וכל אחד יבין מזה מה שבא לו. (:
בשנים האחרונות הסתבר לי שיש קהילה די רחבה ברשת שהקצינה את הסצינה הזו למערך שלם בעל צביון ארוטי הבא לידי ביטוי בסרטונים ובתמונות ערוכות שונות ומשונות.. יאי im not the only one in the cuckoo's nest!!
ונ.ב - אומנם קא יישאר בעולם המצויירים אבל אתם יודעים מה, אני בינתיים מסתפק בפרס הניחומים - נחשים קצת יותר קטנים שמצויים אצל גברים ושיודעים להפנט, לחנוק ולענג(:
אמצ"ש מוצלח!!!

מסקרן אותי - מה חשבת על גרסאות הCGI של קא בגילומן של סקרלט ג'והנסון וקייט בלנשט בשני סרטי ה"לייב אקשן" החדשים?

ואגב, תודה לכולם על הסיפורים שלהם.

אני אמנם לא הכותב המקורי, אבל בתור אחד שכבר 20 שנים יורד במחילה הזו אני יכול להגיד שויזואלית שתיהן מרשימות, אם כי קודרות.
הגרסה של נטפליקס (קייט בלאנשט) הרבה יותר נאמנה לספר הג'ונגל המקורי של קיפלינג ומציגה את קא בתור דמות מגוננת (אפילו אמהית) אך לדעתי חסרת ריגוש. במהות אין שום אלמנט של סכנה או ספקות לגבי האינטראקציה איתה.
הגרסה של סקארלט ג'והנסן יותר מזכירה את הסרט של דיסני אבל שם חסרות ההשתהויות שיש באנימציה וההשתעשעויות שיש בדרך ולאחר ההכנעה. הדמויות חסרות הבעה.
jg33
לפני 5 שנים • 25 במרץ 2019
jg33 • 25 במרץ 2019
הפעם הראשונה שגיליתי שאני אוהב ballbusting הייתה שהייתי ילד וצפיתי בסרט Total Recall בכיכובם של ארנולד שוורצנגר ושרון סטון.
בתור ילד שצפה בסרטים של ארנולד שוורצנגר, חשבתי שהוא האדם הכי חזק, הוא תמיד מנצח את כולם, הוא מסוגל להביס מספר גברים בקרב יחיד.
ואז שצפיתי בסרט Total Recall, היתה סצינה שארנולד נלחם עם שרון סטון.
זאת הפעם הראשונה שראיתי גבר שנלחם באישה, חשבתי שהוא יינצח אותה בקלות ללא מאמץ, להפתעתי, שרון סטון נתנה לו קרב מאתגר וכל זה בגלל שהיא הייתה יותר מהירה והכתה אותו בביצים. לא האמנתי שאישה קטנה יכולה להלחם בכלל מול ארנולד השרירי הגדול והבלתי מנוצח, והנה אני צופה בארנולד בקושי מחזיק מעמד מולה, וכל זה בגלל בעיטות לביצים, שבזמנו אפילו לא ידעתי על החולשה שיש לביצים.
למי שרוצה לצפות בסצינה:
https://youtu.be/grDxNeLbRH8
סאב לסבית​(נשלטת)
לפני 5 שנים • 26 במרץ 2019

סביבות גיל 12 כזה

סאב לסבית​(נשלטת) • 26 במרץ 2019
אבל בטח גם לפני היו דברים לא מודעים.

הייתי בת 12 כשמישהי מהכיתה המקבילה שמעה שאמרתי משהו עליה(שהתחרטתי) אמרתי שזה הזוי שאם היא מקבלת 98 היא מתלוננת.
היא היתה מהעבר השני של הבניין ושאגה עלי שהיא תחטיף לי סטירה אם אני שוב אעז לדבר איתה ובכלל מתי שהיא תהיה לידי היא תחטיף לי מכות על זה.
אז אמנם התחרטתי שריכלתי, ולא אהבתי את זה בי. אבל התחרטתי גם שהיא לא מימשה...

בגיל 14 אני זוכרת שהשאלתי את קלטת שלי למישהי וכשביקשתי את זה חזרה היא השכיבה אותי על המיטה (היינו באולפנה של בנות) סובבה לי תיד מאחורי הגב וגרמה לי להתנצל שלקחתי *לה* את הקלטת. בהתחלה עמדתי על שלי, ככל שהיד כאבה נכנעתי והתנצלתי. זה עשה לי טורן און.
בנוסף היו סיטואציות שונות של בנות שמישמעו אותי ואהבתי את זה.

באחת מהפעמים, הייתי סטודנטית שעוד לא הבנתי שאני לסבית(הכחשה..)
היתה סטודנטית במכינה, מאוד יפה ודומיננטית (היפה זה החלק השולי) כתבתי לה עבודה כדי שתהיה פנויה לבלות איתנו, באופן מפתיע היא קיבלה הערות שליליות על העבודה ודיברה אלי באופן מקטין מאוד. זה עשה לי את זה. בהמשך ישנו יחד באותה מיטה והיא עשתה לי כפיות ונתנה לי סוג של בציווי פקודה לחבק אותה כפיות ודיברה על אם הייתי לסבית היה יותר טוב. פקדה עלי להגיד שאני אוהבת אותה. נעניתי היא אהבה ואני אהבתי ולא העזתי לעשות יותר מזה.

בסרטים ברור, הייתי אוהבת לראות נשים שולטות, מצליפות, מכניעות על בסיס שליטה מנטלית.

למי שכתבו שזה לא נחשב בסדמ עד שלא חיים את זה. יכול להיות שאת צודקת, אבל לא הייתי אומרת על גיי שלא מימש שזה לא גיי עד שלא מימש. זה נטיה לדעתי.

אחד השירשורים הנעימים שיצא לי להתקל בהם במעט זמן כאן. תודה!
The-Power​(שולט)
The-Power​(שולט) • 26 במרץ 2019
jg33 כתב/ה:
הפעם הראשונה שגיליתי שאני אוהב ballbusting הייתה שהייתי ילד וצפיתי בסרט Total Recall בכיכובם של ארנולד שוורצנגר ושרון סטון.
בתור ילד שצפה בסרטים של ארנולד שוורצנגר, חשבתי שהוא האדם הכי חזק, הוא תמיד מנצח את כולם, הוא מסוגל להביס מספר גברים בקרב יחיד.
ואז שצפיתי בסרט Total Recall, היתה סצינה שארנולד נלחם עם שרון סטון.
זאת הפעם הראשונה שראיתי גבר שנלחם באישה, חשבתי שהוא יינצח אותה בקלות ללא מאמץ, להפתעתי, שרון סטון נתנה לו קרב מאתגר וכל זה בגלל שהיא הייתה יותר מהירה והכתה אותו בביצים. לא האמנתי שאישה קטנה יכולה להלחם בכלל מול ארנולד השרירי הגדול והבלתי מנוצח, והנה אני צופה בארנולד בקושי מחזיק מעמד מולה, וכל זה בגלל בעיטות לביצים, שבזמנו אפילו לא ידעתי על החולשה שיש לביצים.
למי שרוצה לצפות בסצינה:
https://youtu.be/grDxNeLbRH8

מעניין שבאותה הסצנה שרון סטון גם מציעה לארנולד לקשור אותה. כנראה סוויצ'רית.
The Catwoman​(נשלטת)

Re: סביבות גיל 12 כזה

The Catwoman​(נשלטת) • 26 במרץ 2019
סאב לסבית כתב/ה:
אבל בטח גם לפני היו דברים לא מודעים.

הייתי בת 12 כשמישהי מהכיתה המקבילה שמעה שאמרתי משהו עליה(שהתחרטתי) אמרתי שזה הזוי שאם היא מקבלת 98 היא מתלוננת.
היא היתה מהעבר השני של הבניין ושאגה עלי שהיא תחטיף לי סטירה אם אני שוב אעז לדבר איתה ובכלל מתי שהיא תהיה לידי היא תחטיף לי מכות על זה.
אז אמנם התחרטתי שריכלתי, ולא אהבתי את זה בי. אבל התחרטתי גם שהיא לא מימשה...

בגיל 14 אני זוכרת שהשאלתי את קלטת שלי למישהי וכשביקשתי את זה חזרה היא השכיבה אותי על המיטה (היינו באולפנה של בנות) סובבה לי תיד מאחורי הגב וגרמה לי להתנצל שלקחתי *לה* את הקלטת. בהתחלה עמדתי על שלי, ככל שהיד כאבה נכנעתי והתנצלתי. זה עשה לי טורן און.
בנוסף היו סיטואציות שונות של בנות שמישמעו אותי ואהבתי את זה.

באחת מהפעמים, הייתי סטודנטית שעוד לא הבנתי שאני לסבית(הכחשה..)
היתה סטודנטית במכינה, מאוד יפה ודומיננטית (היפה זה החלק השולי) כתבתי לה עבודה כדי שתהיה פנויה לבלות איתנו, באופן מפתיע היא קיבלה הערות שליליות על העבודה ודיברה אלי באופן מקטין מאוד. זה עשה לי את זה. בהמשך ישנו יחד באותה מיטה והיא עשתה לי כפיות ונתנה לי סוג של בציווי פקודה לחבק אותה כפיות ודיברה על אם הייתי לסבית היה יותר טוב. פקדה עלי להגיד שאני אוהבת אותה. נעניתי היא אהבה ואני אהבתי ולא העזתי לעשות יותר מזה.

בסרטים ברור, הייתי אוהבת לראות נשים שולטות, מצליפות, מכניעות על בסיס שליטה מנטלית.

למי שכתבו שזה לא נחשב בסדמ עד שלא חיים את זה. יכול להיות שאת צודקת, אבל לא הייתי אומרת על גיי שלא מימש שזה לא גיי עד שלא מימש. זה נטיה לדעתי.

אחד השירשורים הנעימים שיצא לי להתקל בהם במעט זמן כאן. תודה!

וואו, כל כך מזדהה! ❤️