בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אתם מזהים BDSMיות על אנשים?

קקדו​(שולט)
לפני 4 שנים • 29 במרץ 2019

אתם מזהים BDSMיות על אנשים?

קקדו​(שולט) • 29 במרץ 2019
שלום לכולם,
אני די חדש בסצנה, ומסקרן אותי מאוד - כאנשים ותיקים, מעבר לתחושת בטן, יש סימנים שאתם מזהים על אנשים ומעידים בסבירות גבוהה על היותם ונילים או בדסמים?
FlowerKitty​(אחרת)
לפני 4 שנים • 29 במרץ 2019
FlowerKitty​(אחרת) • 29 במרץ 2019
לפעמים. אבל אלה בשורה התחתונה רמזים שאנשים נותנים, או מרשים לעצמם לתת... לא סימנים לא רצוניים.
    התגובה האהובה בשרשור
Subtexxt
לפני 4 שנים • 30 במרץ 2019
Subtexxt • 30 במרץ 2019
לפי החברים המשותפים מהקהילה/מסיבות פטיש בפייסבוק

צ'וקרים מעודנים (כצמיד,טבעת)
Sweet melody
Sweet melody • 30 במרץ 2019
משהו במבט, בהלך הרוח, באופן הדיבור, בשפת הגוף, בחירת המילים, בעיקר לקרוא בין השורות..הסימנים הלא מובהקים..לא צריך מכנסים מעור ושוט כדי להבין שמישהו בדסמי..
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 30 במרץ 2019
אני עם פלאוור - חושבת שמה שמזהים זה רק מה שאדם מקרין החוצה בכוונה, או בוחר לעשות בידיעה שזה עשוי לחשוף אותו. בין אם זה מפורש (לבוש בדסמי) ובין אם זה עדין ונסתר (צ'וקר, טבעת מסוימת, חברי פייסבוק מהקהילה, מילים בדסמיות בתוך שיחה ועוד).

לא חושבת שיש מאפיינים בדסמיים משותפים לאנשי הקהילה (או לקטגוריות בתוכה) שאפשר לזהות בלי שהמזוהה יהיה מודע לזה. למשל, לא מאמינה שאפשר לראות הסטת מבט הצידה (במקום להישיר מבט) ולזהות בכך נשלט.
לא חושבת שיש מתאם בין התנהגות או שפת גוף וכדו' כלשהן ובין קטגוריה בדסמית כזו או אחרת.

אבל אנשים אוהבים לשחק בלזהות, ואפילו אם זה לגמרי תלוש מהמציאות, זה נחמד. icon_smile.gif
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 30 במרץ 2019
אדם יכול לזהות משיכה באמצעות מאפיינים חיצוניים כמו מבטים, שפת גוף וכיוצא בזה.
אך מה רבה האכזבה, כשאנו מגלים כי רבים מסודותיו של האדם אינם מתגלים בפנינו באמצעות הניסיון החושי.
בדסמ הוא משהו שבלב, הוא התוכן של הציור, האיד הסתמי, מחילת הארנב, יצר ההרפתקנות של ההוביט - לא משהו שניתן בנקל לזיהוי.
אך אל תיפול רוחכם, מתחת לפני השטח מסתתרים עקבות המרמזות על הימצאם של אותם יצורים מופלאים בקרבת מקום.
מבט עורג לכיוון כפות רגליה של עלמה צעירה עשוי להוות סימן לכך שהיצור שלפניך הוא נשלט בנשמתו.
חיוך ממזרי או מבט של לביאה המשחרת לטרף מצביעים על קיומם של סממנים דומיננטיים באישיותה המיוחדת.
תחת אש
תחת אש • 30 במרץ 2019
שלום ומזל טוב.
אני תמיד יודעת לפי הצבע של השתן.
סטיית תקן
סטיית תקן • 30 במרץ 2019
תמיד שאני רואה אנשים שהולכים עם חליפת לטקס או שוט ברחוב אני חושד שהם BDSM...
קושר באהבה
קושר באהבה • 30 במרץ 2019
אני כל מי שאומרת מזל טוב. היא נשלטת בפוטנציה... גם אם אין לה פוט
תחת אש
תחת אש • 30 במרץ 2019
יש לי בוט
מזל טוב תודה