סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עונשים וטיזינג

Pikoya
לפני 4 שנים • 10 במאי 2019

עונשים וטיזינג

Pikoya • 10 במאי 2019
היי, יש לי חברה חדשה שהיא נשלטת.
רוב חיי הייתי נשלט (אני מתחלף) ועכשיו יוצא לי להיות בצד השני, הייתי מדריך בצופים אז אני יודע איך לקשור אבל אין לי רעיונות לטיזינג וענישות.
אשמח לכמה רעיונות טובים ממכם כדי שאוכל להשתמש בהם הערב icon_wink.gif
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 10 במאי 2019
יש לי רק דבר אחד להגיד לך: תיזהר.
יש לך הרבה אחריות כשולט, אחריות שמניסיוני נשלטים/מתחלפים נוטים שלא להיות מודעים אליה כשהם מתנסים בצד השולט.
החברה שלך לא תהיה נשלטת באופן דומה לאיך שאתה היית רגיל להיות נשלט. לרוב (ואולי אפילו תמיד) הדינמיקה בין נשלטים ושולטות שונה מהדינמיקה בין נשלטות ושולטים.
תיזהר. שמור עליה.
קח את הדברים לאט. תהיה מודע לאחריות.
    התגובה האהובה בשרשור
Pikoya
Pikoya • 10 במאי 2019
כמובן , כבר שמתי לב לזה מקודם ובאיך שהקשר בנינו בכללי, תודה על הצעה אבל עדיין העניין שחסר לי כלים ורעיונות בגלל שהדינמיקה שונה באיך שאני הייתי כנשלט ואיך היא כנשלטת
Ollie​(נשלטת)
אני יודעת שלא עניתי לך על השאלה. פשוט לא היה לי מה לענות, אבל כן רציתי לכתוב את האזהרה ההיא.
לעניין השאלה שלך: שמע, תהיה אותנטי. אל תיקח רשימת מכולת של רעיונות ותממש אותם. אם אין משהו ספציפי שבא לך לעשות לה, אל תעשה.
זה פחות עובד בצורת ספר מתכונים...
תן זמן לקשר שלכם. רצון לדברים ספציפיים יעלה עם הזמן.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 10 במאי 2019
לא יודעת למה אבל זה הזכיר לי תגובה אחת שהשארתי בפוסט על אביזרים ביתיים שאפשר להשתמש בהם בזמן סשן (סביר להניח שאני נזכרתי דווקא בזה בגלל שאתה מבקש משהו זמין ופשוט יחסית).
אולי זה יתן לך כמה רעיונות-
https://thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=38768&postdays=0&postorder=asc&start=0

*מחזקת את דבריה של Ollie. כל רעיון שאתה לוקח משם, תקפיד ללמוד איך לבצע אותו בבטיחות, תיישם אותו בהדרגה, תוך כדי כיבוד גבולות, תקשורת פתוחה ותשומת לב יתרה לשפת גופה וכל הניואנסים הקטנים שקל לפספס כשאתה לא מנוסה.
עצה שלי: אל תתחיל מהאקטים הפולשניים שמוזכרים שם. תבחר באלו שהם לייט יותר ולא דורשים הכנות מקדימות או הפעלת זהירות יתרה.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שישי מאי 10, 2019 11:37 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
Ollie​(נשלטת)
וחפש בגוגל את רמזור ההצלפות, אם אתה עוד לא מכיר אותו.
ואל תנסה להגיע לתוצאות שראית בתמונות או קראת בסיפורים או אפילו תוצאות שעשו עליך, כבר בהתחלה. למשל לצבוע את התחת שלה בסגול (באמצעות הצלפות) - לא בסשן הראשון וגם לא בשני.
Pikoya
Pikoya • 10 במאי 2019
שתדעו אתם אנשים מדהימים
תודה לכם על כל העצות.
Ollie הבקשה שלי לרעיונות באה מהכיוון שאני מחפש מהיא האוטנטיות שבי, למה אני מתחבר בשליטה ולמה היא מתחברת.
ArchAngel הרשימת אביזרים שלך מדהימה ולמרות שיש לי אביזרים בבית לאביזרים שלך יש טעם משלהם ויופי (אפילו בכללי) שהרבה יותר מתאימים לשלב הזה בהתחלה. ברור שבטיחות זה מעל הכל.
ולבסוף התקשורת, מה שהיא לא אמרה מהפה הגוף שלה אמר, וזה דבר כל כך יפה לראות, בכל אקט ואקט אפילו כשלא הוצאנו מילה מהפה הייתה בינינו תקשורת מלאה.
אני אקח את זה לאט כי בכל פעם היא לומדת משהו חדש על עצמה ואני מגלה משהו חדש שאני נהנה ממנו בשליטה.
Pikoya
Pikoya • 10 במאי 2019
ו ArchAngel , אם יש לך עוד רשימות כאלה ורעיונות אשמח אם תוכלי לשתף אותי בהן.
היה כיף. שבת שלום
Ollie​(נשלטת)
איזה יופי.
אתם עכשיו לפני דרך מדהימה, ואם תעשו את זה לאט, בזהירות ועם הרבה למידה, נכונו לכם הרבה רגעים מיוחדים.
תהנו!
שולטת בנשלט צפוני​(שולטת)
לפני 4 שנים • 11 במאי 2019
אולי עדיף שתישאר בצד הנשלט , לא מאמינה שזה אמיתי שש מישהו יכול להפוך צד זה או שאתה דומיננטי או שלא , אין חיה כזו להתחלף אלה אם הכל משחק עבורך