סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בדסמ ביפן, טוקיו

Lady Guinevere​(שולטת)
לפני 4 שנים • 25 באפר׳ 2019

בדסמ ביפן, טוקיו

Lady Guinevere​(שולטת) • 25 באפר׳ 2019
מישהו מכיר פה מועדון של הקהילה? בכללי מועדונים נחמדים בטוקיו אשמח לשמוע.
תודה
נוקי​(אחרת)
לפני 4 שנים • 13 במאי 2019
נוקי​(אחרת) • 13 במאי 2019
באופן כללי ביפן יש קצת בעיה עם "זרים" (לא דוברי יפנית) בברים ומסיבות. יהיה קל יותר להכנס למסיבה עם מישהו שדובר את השפה. במסיבות יכולים לבקש מכם למלא טפסים עם פרטים אישיים, אפילו לבקש לראות אישור הזמנה של בית מלון ומפתחות לחדר. בנוסף, הכניסה הראשונה לפעמים תהיה יקרה יותר כי תכלול "חברות" במועדון למשך שנה, שעליה תצטרכו לשלם.
ממה שאני מכירה, מקומות ידידותיים לזרים -
- ליין בדסמ בימי שישי, מנהלת אותו בחורה בשם מאיה, בשינג'וקו. לא הייתי אבל שמעתי דברים טובים. יש פרטים ב Fetlife.
- Blissout, גם בשינג'וקו. רוב האקשן בשישי ושבת.
- Department H מסיבה שנערכת אחת לחודש, בשבת הראשונה. היא לא מסיבת סקס אלא מסיבה שאנשים מתלבשים אליה בביגוד פטישיסטי ויש בה בעיקר מופעי דראג. אין שם הרבה התרחשות אבל זירה נחמדה, ואולי תוכלו להכיר שם מישהו שיודע יפנית ומשם להתגלגל לאירועים סגורים icon_wink.gif. אם מגיעים עם פלייר (שתמצאו כנראה בחנויות סקס וכו') יש הנחה בכניסה.
DecabarZ - מדי פעם יש ליינים נחמדים של מסיבות, בשינג'וקו. סגנון קצת דומה לDepartment H כי זה לא מקום שבו תעשו יותר מדי, אבל כן ריקודים ובר ואנשים משקיעים בתלבושות. הרבה יותר קטן מהליין של Department H.
אם אתם מגיעים עם מישהו שדובר יפנית:
- מקום בשם 9259, גם בשינג'וקו - כשהייתי שם זה היה אמצע שבוע והיה שומם, אמור להיות שוקק בשישי ושבת, יש שם אווירה טובה בעיני.
- Sleeping Beauty בשיבויה, יש שם ליינים שונים בכל יום בשבוע, אבל שוב - רוב האקשן בסופ"ש.

רוב המסיבות שהייתי בהן היו די קטנות (חוץ מ Department H) אז אל תצפו להפקות ענק.

אם יש למישהו שאלות אז *לא* בפרטי, אני אענה בשרשור בשמחה. תהנו!
    התגובה האהובה בשרשור
Venomous
לפני 4 שנים • 15 ביוני 2019
Venomous • 15 ביוני 2019
אני ביפן עכשיו ומחפש את אותם הדברים כמוך.
חשבתי ללכת ל blissout
אולי אפשר ללכת ביחד זה יכול להיות יותר נחמד.
את כבר ביפן?