סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פניות מעייפות מגברים

godisafemale​(שולטת)
לפני 4 שנים • 19 במאי 2019

פניות מעייפות מגברים

godisafemale​(שולטת) • 19 במאי 2019
יש טבע מחורבן כזה לעבדים וסאבים להתיש את מושא פנייתם.

כבר לפי הפנייה הראשונה את מזהה שהבנ'דם הולך לשגע את החיים שלך בשאלות קיטבק מחופשות ל"סקרנות גרידא" שמחופשות ל"תמימות" שמחופשות ל"רצון כן ואמיתי להכיר".

טיפ לשולטות מתחילות:

אם הבחור לא מציית להודעה הראשונה שלך תגובתך צריכה להיות:

"גיי קאעקן" וישר לחסימה!

הנודניקים המעייפים, הם לא באמת תמימים, לא באמת סקרנים. אלו גברים שאין להם הרבה מה להציע לך, הם לרוב משכילים מאוד וקמצנים מאוד ולא חסים על זמנך, אבל מה טיפשים, שאין דברים כאלה. (בשיעור שעבר כבר העלינו על נס את האבחנה בין משכיל לחכם, נכון?)

אז טיפשים ניחא, הגורל לא השתין עליהם שמפנייה, אבל מעייפים! ג'יזס!

לסיכום:

גבר שיש לו מה להציע יורה כמו צלף ויורה הכל! או כמעט הכל! בוודאי נוטע בך ביטחון, מניח כלאחר כבוד תמונת פנים שלו ואת מס' האלפון שלו ומספר על עצמו "פרטים יבשים ונחוצים" ומקנח בתחביביו הבדס"מים. בלי פלברות בלי עניינים.

כבר בהודעה הראשונה והשנייה את מקבלת תצוגת תכלית והוא נותן לך "למשש הסחורה" ולא מנסה לגרור אותך לדיאלוג מסטיק שמוביל לכלום כפול שומדבר.

#גבר

שמחתי לעזור
hrgiger
לפני 4 שנים • 20 במאי 2019
hrgiger • 20 במאי 2019
אז מתברר שאני לא "גבר שיש לו מה להציע", שזה כנראה מדוייק ולו רק כי אני כמעט בוודאות לא גבר (:

אני לא מגישה פרטים יבשים ונחוצים (פרט להבהרה מה אני כן או לא מחפשת), או תחביבים בדס"מים בשיחה הראשונה. אני גם, ללא ספק, לא נותנת תצוגת תכלית ומאפשרת למשש את הסחורה. צריך להתאפק בשביל להגיע איתי למקומות האלה.
יתרה על כך, נשלטים/ות שמתנהגים כך לרוב יעוררו בי אי נוחות (במקרה הגרוע) או חוסר עניין וסקרנות (במקרה השכיח).
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 20 במאי 2019
נשלטים הם בני אדם, גם להם יש צורך לבדוק מי מולם, לתת אמון ולחפש התאמה.
מי שמוכן לתת הכל לכל אחת לא מעורר אמון.
יש תהליך משני הצדדים ובכדי שאדם יוכל להתמסר באמת הוא צריך להכיר את הצד השני.
אל תוותרו על האמון.
בדס"מ הוא לא ניצול, יש בחירה לשני הצדדים.
    התגובה האהובה בשרשור
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 20 במאי 2019
אם יש הודעות שנמאס לי לקבל אלו הודעות מגברים זרים עם מספר טלפון ותמונת שלא ביקשתי, ביחוד אם אני מקבלת "לקינוח" את הפנטזיות הבדס"מיות שלהם.
התנסחות כזו משדרת לי שמדובר בהודעת העתק-הדבק של מישהו נואש, כל כך נואש עד כדי שלא אכפת לו לחשוף פרטים מאוד אישיים בפני מי שאין לו מושג מי היא ומה היא. זה מייצג מבחינתי את ההפך מרצינות ומעיד על חוסר שיקול דעת.
נשלט שכן שואל אותי שאלות (אבל שאלות כנות, לא שאלות במסווה של איזו פנטזיה לאונן עליה מאחורי המסך) מרמז לי שהוא מספיק שקול, אחראי, מחובר למציאות ולא רק שקוע בפנטזיה, ובעיקר שמספיק אכפת לו לדעת מי אני ומה אני ולא רק שאמלא לו פונקציה כי כתוב לי "שולטת" בסוגריים.
כמו כן, אני מעדיפה שהתמונות והפרטים יגיעו מעצמם, אחרי שנוצרה כימיה מתאימה וזה פשוט עולה בטבעיות.
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 20 במאי 2019
הפתעת אותי אפילו יותר מהתגובה של גייגר מאתמול, שבה היא אמרה שהיא עונה להודעות "היי, מה שלומך?".

מי ששולח לי הודעות בסגנון שאת מחפשת, נחסם אחר כבוד.
ממש מעניין אותי, מר גבר רנדומלי, לקבל ממך קופי פייסט של תמצית הווייתך מנוסחת בצורה לקונית וחסרת מעוף, משל הייתי לוח מודעות בעיתון.

אני לא יכולה לדעת שום דבר מעניין על אדם מתוך הגיל ומספר הטלפון שלו, בטח ובטח לא מפנטזיות הבדסמית שלו (מאוד מופתעת לגלות שיש אישה שרוצה שיפילו אותה ללא אזהרה לשיחה מינית. בטוחה שאת אישה?).
אני כן יכולה ללמוד על אופי של אדם משיחה על נושאים אחרים, מהודעת פתיחה אחרת.
Snitch
Snitch • 20 במאי 2019
למה שאדם נורמלי יציית לך כבר בהודעה הראשונה?
זה אולי קצת מפתיע, אבל נשלטים הם בני אדם ולא אפליקציה שמבצעת פקודות ברגע שלוחצים עליה.
שנאוצר​(נשלט)
שנאוצר​(נשלט) • 20 במאי 2019
באמת מבאס אותי כל פעם מחדש לראות איך הגברים ממשיכים לעשות את מה שהם עושים, הנשים עושות את מה שהן עושות ומלא גברים ונשים נשארים בלי אהבה אל אף שזה מה שהם בתכלס מחפשים. בלי ציניות זה פשוט מדכא.
ControlPanel​(מתחלפת)
ControlPanel​(מתחלפת) • 20 במאי 2019
אני מבינה את הרצון לנהל שיחה כלשהי כדי לוודא שיש התאמה. לא כל שולטת תתאים לכל נשלט, אז אני ממש לא מסכימה עם רוב דברייך.
כן להציג את עצמו, כן לספר כמה דברים אבל אני לא הייתי רוצה לקבל מספר טלפון ותמונת פנים מאדם שאין לי מושג מי הוא.

הדבר הכי חשוב והכי מתסכל לטעמי הוא - שאנשים לא קוראים את הפרופיל שלי.
אם כל אחד מהם היה קורא את הפרופיל הוא היה מבין אם יש או אין טעם לפנות אליי.
אבל הם לא טורחים.
וזה מתסכל 😕
אביב777​(מתחלף)
אביב777​(מתחלף) • 20 במאי 2019
יש כללי התנהגות כיצד להתיחס לנשים..קו החשיבה הגברית שונה לחלוטין מהתפיסה של נשים.וכאן הטעות!
גברים שפונים בתמונות ומספרי טלפון והצקות למינהם מבלי כלל שעברו תהליך הכרות,הם לעולם לא יצליחו עם נשים..הם למעשה קפצו לסופ ההליך,אישה חפצה לבחון מה יש לגבר להציע,רמת האנטלגציה מראה ועוד..ואם היא תתרשם מהחוכמה שלכם וממה שבידכם להציע, אתם שם בהחלט.כל השאר יגיע לבד מבטיח לכם..הסובלנות משתלמת..תנסו ותעדכנו.אביב⚘