ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם כל השפחות איכותניות ועוד שאלה

neter​(נשלטת)
לפני 4 שנים • 24 במאי 2019

האם כל השפחות איכותניות ועוד שאלה

neter​(נשלטת) • 24 במאי 2019
לאחרונה תחקרתי את אחד האקסים מה שלומו והוא כתב שיש לו שפחה באמצע תיזה,

כמותנית או איכותנית? מיהרתי להתעדכן

איכותנית, בטח איכותנית, נראה לי שאני אצא עם כמותית?!

זה העלה אצלי שאלה, האם כל או רוב השפחות הן איכותניות?

ושאלה נוספת.

צפיתי בדגימה לא מייצגת באירויזיון וכמו כל רעי לנשק פערתי עיניים מול איסלנד שהופיעה במדי הנבחרת,

ואז גם הניפה דגלי פלסטין ( מעשה יפה לכשעצמו).

ואז עלתה בראשי שאלה.. יש לנבחרת שלנו ערכים? תפיסה אידאולוגית החורגת ממין לא בטוח? פרספקטיבה? תפיסת עולם? משהו שהחמצתי?
הקנדי​(נשלט)
הקנדי​(נשלט) • 24 במאי 2019
אני עושה מטלות אקדמיות לשולטת בתואר שני איכותני 😬
איה74
איה74 • 24 במאי 2019
ברור, כולם אותו דבר.
slave for ever​(נשלט)
slave for ever​(נשלט) • 24 במאי 2019
גם לי יש שאלה, מתי כל השאלות המפגרות והמטרילות ייפסקו?
    התגובה האהובה בשרשור
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 24 במאי 2019
באררור
כולנו כאלה מתוקף תפקידנו הכלבתי
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 24 במאי 2019
לא רואה שום סיבה להיעלבויות האלה.
אמנם נכון יותר לומר "האם רוב" ולא "האם כל", אבל לי, ומאמין לאחרים באתר, ברור שכותבת הפוסט לא התכוונה שאין נשלטת כמותנית אחת בכל הכלוב.
יותר מפריע לי שהפוסט עוסק בשתי שאלות שלא קשורות אחת לשנייה, לאחרונה יותר ויותר אנשים בכלוב מתפזרים ומתקשים להתמקד בשאלה אחת.

התשובה לשאלתך קשורה למין ולא לתפקיד בדסמי: רוב הנשים בארץ ובעולם מעדיפות ללמוד מקצועות איכותניים על פני מקצועות כמותיים. ההתרשמות שלי שבכלוב, בעיקר בקרב שולטות, מספרן גדול יותר. בעתיד אערוך מחקר בנושא.
מטפורה
מטפורה • 24 במאי 2019
אני מסכימה להערכה שהמגמה היא מגדרית ולא תפקידית. אני גם נוטה להניח שהאתר הזה מושך אליו מעמד ביניים כזה, שהוא יותר לייקלי להיות פנוי ללמוד מדעי החברה והרוח, אם זו הבחירה שלו. אבל כמובן שלא בדקתי את זה באופן סטטיסטי.
אני איכותנית, למשל. התזה שלי איכותנית. כן חשוב לי לציין לגבי מדעי החברה (הקלאסיים והטהורים: מדע המדינה, תקשורת, סוציולוגיה, יחסים בינלאומיים וכו'. פחות על כלכלה, וגם פחות על פסיכולוגיה שיש בה קיטוב רציני מאד, כשאחד הכיוונים הדומיננטיים הוא להבנתי כמעט מדעי המוח) שאין *המון* הבדל בין שיטות כמותיות ואיכותניות, לפחות בשלב התזה. אם הייתי רוצה לכתוב תזה כמותית, הייתי יכולה. לבנות שאלון זה לא ביג דיל, וspss ברמה של תזה בפקולטה למדעי החברה זה לא ביג דיל. התוכנה ידידותית יחסית (אם כי טיפשונת משהו) ובשנייה אחת אפשר להגיד דברים משמעותיים שנשמעים חכמים ומועילים וסמכותיים (בעיקר אם הנתונים נאספו, המ, היטב). מה גם שלמשל בניית שאלון בתחומים האלה כן דורשת מיומנויות איכותניות, כך שההפרדה נראית לי קצת מלאכותית. זה לא ביוכימיה. שוב, לפחות לא ברמת התזה: אני מבינה את רוב התזות שנכתבות במחלקה שלי, לפחות ברמה בסיסית. גם אם הן כמותיות. ההבדל הוא שהן נכתבות, ושלי לא. icon_sad.gif
godisafemale​(שולטת)

Re: האם כל השפחות איכותניות ועוד שאלה

godisafemale​(שולטת) • 24 במאי 2019
איכותניות?!
מישהי או מישהו פה איבדו עצמם לדעת בתוך מחראות האקדמייה בשיעורי סטטיסטיקה. איכס! מה זה הזבל הזה?!

neter כתב/ה:
לאחרונה תחקרתי את אחד האקסים מה שלומו והוא כתב שיש לו שפחה באמצע תיזה,

כמותנית או איכותנית? מיהרתי להתעדכן

איכותנית, בטח איכותנית, נראה לי שאני אצא עם כמותית?!

זה העלה אצלי שאלה, האם כל או רוב השפחות הן איכותניות?

ושאלה נוספת.

צפיתי בדגימה לא מייצגת באירויזיון וכמו כל רעי לנשק פערתי עיניים מול איסלנד שהופיעה במדי הנבחרת,

ואז גם הניפה דגלי פלסטין ( מעשה יפה לכשעצמו).

ואז עלתה בראשי שאלה.. יש לנבחרת שלנו ערכים? תפיסה אידאולוגית החורגת ממין לא בטוח? פרספקטיבה? תפיסת עולם? משהו שהחמצתי?
-X-
-X-
-X- • 24 במאי 2019
עדיף איכותנית אחת מאשר שתיים על העץ...
ועל ראש הגנן בוער הגן.
פלייפול
פלייפול • 24 במאי 2019
נראה לי שפותחת הדיון היתה צינית....היא שאלה את האקס על התיזה של שפחתו (האם התיזה איכותנית או כמותנית), והוא חשב שהיא שואלת אם השפחה איכותית או כמותית...(או שגם הוא היה ציני בתגובתו).