סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

D&D

Hunky
לפני 4 שנים • 30 במאי 2019

D&D

Hunky • 30 במאי 2019
אז לאחר שבערך כשנתיים אני משחק מבוכים ודרקונים ( כן , גיקי, אני יודע ) עלתה לי המחשבה הבאה:

אני לא יודע מה אתם יודעים על המשחק, אבל כל מי שאהב את הסרטים שר הטבעות ודומיו או אפילו את הסדרה משחקי הכס יש לו את עניין במשחק הזה .
כל הסרטים והסדרות האלו נוצרו ממשחקי D&D , כן ממש כך ... יושבים אנשים ויוצרים את הדמויות ומשחקים אותם ( זה לא משחק קופסא ) וכך בעצם סיפור קסום נבנה אט אט והחוויה עצומה. מעבר כמובן, לשיפור הכישורים האישיים והחברתיים, המחשבה, היצירתיות והתמודדות עם בעיות בחיים האמיתיים.

לארגן קומץ של אנשים מכאן מהקהילה ולשחק ולהכניס תכנים שאנחנו מתחברים אליהם.
אז אם יש מישהו שמעוניין אשמח לדעת אם שיחקתם את זה או שאתם עדיין משחקים והאם הייתם שליטי המבוך בעבר
אשמח לשמוע מה דעתכם
    התגובה האהובה בשרשור
Hunky
Hunky • 30 במאי 2019
את שיחקת בעבר טלי ?
Cenarius​(שולט)
Cenarius​(שולט) • 30 במאי 2019
יש לי את כל הספרים של שליט המבוך ומדריכים ואני בונה מפות אמיתיות למשחקים
במילים אחרות, אני בפנים icon_smile.gif
Hunky
Hunky • 30 במאי 2019
אני גרפיקאי כך שאני יכול ( וגם יצרתי בעבר ) מפות ודמויות
James Bondage​(מתחלף)

Re: D&D

James Bondage​(מתחלף) • 30 במאי 2019
Hunky כתב/ה:
כל הסרטים והסדרות האלו נוצרו ממשחקי D&D , כן ממש כך ... יושבים אנשים ויוצרים את הדמויות ומשחקים אותם ( זה לא משחק קופסא )

הפוך, גוטה, הפוך.

גארי גייגקס קרא את טולקיין לפני שארגן כנסים והמציא את Chainmail (המשחק שלימים התפתח להיות D&D, ואחר כך AD&D על נגזרותיו וגרסאותיו).

המשפחה הזאת רחוקה מלהיות היחידה - יש לדוגמא משפחה שנקראת The Hero System (שהתחילה עם Champions), שמתרחשת בעולם יותר מודרני של גיבורי על, מרגלים ותככים.

בכל מקרה, תהנו icon_smile.gif

ואבחנה לא רלוונטית: לפני 20-30 שנה, היה מתאם סטטיסטי מובהק בין חובבי מד"ב ופנטזיה לחובבי בדס"מ; אבל יש לי רושם שהמתאם הזה נעלם עכשיו כשבדס"מ הרבה יותר מיינסטרימי - אם כי מאז משחקי הכס, נראה שגם פנטזיה הרבה יותר מיינסטרימית, אז אין לי באמת מושג.
Alchemist​(שולט)
Alchemist​(שולט) • 30 במאי 2019
מה שג'יימס כתב, בנוגע להיסטוריה.
אני שיחקתי שנים, החל מ 79' ועד אמצע ה90, נראה לי. אחר כך היה קשה יותר לארגן את החברה באופן קבוע.
לאחרונה התחלתי לשחק קצת עם הבנות שלי, להכיר להן את העולם.
הייתי גם שליט, גם שחקן. אם יתארגן משהו, ויסתדר עם הלוז, אשמח.
The-Power​(שולט)
The-Power​(שולט) • 30 במאי 2019
גם אני מעוניין.
שיחקתי on/off במשך שנים, בארץ ועם חברים מחו"ל באמצעות כלים דיגיטליים. גם D&D וגם סוגים אחרים.
Adasha
Adasha • 30 במאי 2019
מגניב לגמרי. שיחקתי כמה שנים