לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

D&D

Hunky
לפני 4 שנים • 1 ביוני 2019

Re: סופסוף מישהו מוכר (:

Hunky • 1 ביוני 2019
מישלי כתב/ה:
Olive כתב/ה:
גם אני גיק בהכשרתי!
היכונו לחרבן קוביות...

אז עכשיו כשאני מכירה לפחות אחד, אני מעזה להצטרף.

חוץ מלשמוע ולראות את זה מהצד, על מורעלים שמסביבי, לא קראתי ולא שיחקתי ואין לי מושג ירוק (או בצבע אחר).
מאוחר מידי להתחיל בגיל 45?

אבל אני מצויינת בלהפיק סשנים בדס"מים... אז אני בטח אהנה.

וגם אני אשמח למפגש הכרות עם האנשים ועם המסגרת, לפני שמתחילים לשחק (או לבנות את המשחק).

אני מסכים עם מי שאמר שנצטרך להפגש להכיר וגם לדעת מי מוכן להשקיע בפגישה קבועה בין אם פעם בשבוע או פעם בשבועיים וכו'
לשאלתך .. זה אף פעם לא מאוחר להתחיל והחוויה מדהימה .
Hunky
Hunky • 1 ביוני 2019
Grey / Green כתב/ה:
ילד. בדסמי אמיתי משחק V:tM

לא יודע מה זה V:TM
Hunky
Hunky • 1 ביוני 2019
Laila18 כתב/ה:
שיחקתי בעבר, הייתי שמחה לשמוע פרטים אם יש.

אף פעם לא הייתי שליטת מבוך וגם אני מודה שגם בתור שחקנית הייתי אוהבת יותר את היצירתיות והרולפלי, מהדורה חמש רק בלי הרבה מכאניקה.
בניית דמויות על בסיס רקע ופחות על בסיס נקודות וזרימה עם עולם הפנטזיה והרולפלי יותר מאשר גילגול הקוביות.

אבל, אם אין שליט מבוך הייתי שמחה לנסות. יש לי נסיון בבניית עולמות ועלילות. בכללי, אני לארפיסטית במקורי והייתי שמחה להפוך את חווית המשחק השולחני לפורה, מעניין, שונה.

אני שמח ומברך על היוזמה לילה וכן למה שלא באמת תנסי זה יהיה מעולה בייחוד אם יש לך דימיון פורה
GeminiBaby​(נשלטת)
GeminiBaby​(נשלטת) • 1 ביוני 2019
בעיקר דימיון פורה.

אני גם אגיד ככה, במיוחד בגלל שחלק פה חדשים או התנסו בזה בגיל צעיר, אני לא חושבת שאנחנו צריכים המון מכאניקה. אני יכולה להתייעץ קצת עם חברים שיודעים המון על די אנד די ומשם לפי דעתי הרעיון הכי טוב זה שנזרום על משחק זורם, נשחק מחוץ לקופסה.

יש כבר המון היענות, זה מדהים וכבר שווה לפתוח קבוצה במדיה נוחה(שמתאימה גם למי שעדיין לא רוצה לחשוף את עצמו)
נקבע מפגש אוף-פלי להכיר ולדבר. מפגש הסברה והיכרות.
PeterPup​(אחר)
לפני 4 שנים • 2 ביוני 2019
PeterPup​(אחר) • 2 ביוני 2019
שיחקתי
Alchemist​(שולט)
Alchemist​(שולט) • 2 ביוני 2019
יש לי את "ערכת ההיכרות" של D&D 5th Edition,
הכוללת הרפתקה של כמה שעות טובות ו 5 דמויות מוכנות מראש מה שמקצר את זמן ההיערכות. אפשר כמובן להשתמש בהן או ליצור חדשות.

מכיוון שהתחלתי לשחק עם הבנות וחברים שלהן, התעדכנתי גם בחוקים (הגרסה המתומצתת אבל המספיקה בהחלט), וכמו שנאמר, ממש לא חייבים להצמד לכל פינה בחוקים אלא לגשת יותר קליל וזורם לנושא.

אפשר כמו שהציעו כבר ליצור קבוצה בפלטפורמה נוחה יותר - קיק, טלגרם וכו - ולהמשיך משם.
שולגין​(שולט)
שולגין​(שולט) • 2 ביוני 2019
אני חושב שמו״ד יהיה כבד מידי. הרבה יותר מידי חוקים. צריך משהו עוצר קליל כמו fate או savage worlds. אבל בעיקר צריך GM. מישהו מתנדב להיות שליט המבוך?
שנאוצר​(נשלט)
שנאוצר​(נשלט) • 2 ביוני 2019
איך מהדורה 5 בכלל ? היא טובה?
לי יצא לשחק רק ב3 וב2 ממש מזמן
Alchemist​(שולט)
Alchemist​(שולט) • 2 ביוני 2019
אין לי עדיין הרבה ניסיון עם גרסה 5. לפי כל מה שראיתי ושמעתי, היא מאוד מוצלחת בעיקר בגישה המפשטת והמנגישה שלה לשחקנים חדשים.