אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה למלכות ולנשלטים

Mrsim​(שולטת)
לפני 4 שנים • 3 ביוני 2019

שאלה למלכות ולנשלטים

Mrsim​(שולטת) • 3 ביוני 2019
היי
ברור לי ומובן שקשר של שליטה נבנה בהדרגה אחרי הכרות וירטואלית או פיסית והשאלה היא
עבדים מה גורם לכם להתמסר בלב ובנפש ולהרגיש כניעה אמיתית?
והמלכות מהן הדרכים להביא עבד להתמסרות אמיתית?
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 3 ביוני 2019
שום דבר לא גורם לי להתמסר בלב ובנפש כי אני מבין שאני בן אדם ולא חי בפנטזיה.
Mrsim​(שולטת)
ולהיות טוטאלי?
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 3 ביוני 2019
אותה התשובה, אם כי לאהוב את השולטת בהחלט מוסיף לרצון שלי להיענות לגחמותיה ולכאוב עבורה, וזה משהו שלוקח זמן ואמון כדי שיקרה.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שני יונ' 03, 2019 2:36 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
Hussy
Hussy • 3 ביוני 2019
כשמדובר במערכת יחסים של שליטה (כתבתי בטעות "שחיטה", אבל זה גם תופס), כמו בכל סקס טוב, כמו בכל זוגיות מוצלחת, כמו בכל אינטרקציה שדורשת חשיפה עירומה של הנפש - דרוש חיבור.
או כימיה. איך שתרצה לקרוא לזה.
חיבור טוב זה הבסיס - הבנה הדדית, אמון, מטרות משותפות.
לדעתי, כל אלה (ועוד נוספים) גורמים לאדם לחוש בנוח, להיות עצמו ולשחרר את מה שהוא כמה לו - חיית טרף ללא מעצורים, כלב מרחרח, מנוייש ונדפק או, אפילו, סאדיסט חסר תקנה.
פשוט להיות הוא.

לדעתי זה תהליך. אי אפשר להביא לשם, כניעה בפני אדם אחר מגיעה מאיזשהו רצון בסיסי עצמי - קודם כל עליך להרגיש בנוח עם עצמך, וכן, גם מרצון משותף שגדל יחד, בתנאים הנכונים.
    התגובה האהובה בשרשור
Mrsim​(שולטת)
הכוונה שלי לאחר שיש חיבור ויש רצון את רוצה לשלוט והוא להשלט על ידך מה אז? מה באמת גורם לו להתמסר?
Bagel

Re: שאלה למלכות ולנשלטים

Bagel • 3 ביוני 2019
Mrsim כתב/ה:
היי
ברור לי ומובן שקשר של שליטה נבנה בהדרגה אחרי הכרות וירטואלית או פיסית והשאלה היא
עבדים מה גורם לכם להתמסר בלב ובנפש ולהרגיש כניעה אמיתית?
והמלכות מהן הדרכים להביא עבד להתמסרות אמיתית?

מבחינת של להיות עבד אז כניעה והתמסרות אמיתיים זה רק כשאני מאוד מאוד חרמן ומי שנמצאת מולי ממלאת את תפקיד הפאם-פטאל באופן משכנע

כניעה והתמסרות אמיתיים, במובן של לאפשר לעצמי להיות פגיע וכנה עם מישהי אז זה רק כשאני מאוהב. ואין לזה שום קשר לעבד או לפטיש או לסקס

למרות שהעיסוק בבדס״מ נוטה להיות עיסוק בבדיקת הגבולות הפנימיים של האדם עם עצמו והסביבה, חשוב להבין שיש הבדל בין העולם החיצון, האמיתי, לבין העולם של הנדמה-לי, שבו הכל יכול להיות מקסימום ״אמיתי״. אין התמסרות אמיתית, לדעתי, בעולם הפטיש משום שהדברים אינם אמיתיים.
אלפא-בטא​(נשלט)
אלפא-בטא​(נשלט) • 3 ביוני 2019
בראש ובראשונה, חיבור של גבר ואישה, של שני אנשים.
כשזה עובד ברמה הזו, אגדיר זאת כך,
זה העונג מהעונג שלה.
כאשר העונג המנטאלי והמיני של הנשלט מגיעים לידי סיפוק מהגברת ועידוד העונג אצלה, וככל שהקשר מעמיק וחשוף, הרצון בעונג שלה, וממילא לעונג שלך,
יוביל והתמסרות.
Mrsim​(שולטת)
Bagel ואלפא-בטא בהחלט עשיתם לי סדר במחשבות ובהבנת העניין.
מפית​(אחר)

מבחינתי זה מה מקרינה השולטת

מפית​(אחר) • 3 ביוני 2019
היו פעמחם שהייתי מול שולטות שלא ידעו לקחת אותי למקום הזה של השליטה. היו מקרים שאפילו וניליות הצליחו להכניע אותי ... ולא וניליות אסרטיביות, דווקא יותר רגועות. אני תמיד נתתי את המקום לצד השני, פעם שהוא לא הצליח לקחת את השליטה, בד"כ לא הייתה סרך חזרה ואותה האשה כבר לא יכלה לשלוט בי.
אבל אם ברגע הראשון היא הצליחה להכנס לאיזור הזה, בד"כ היא הצליחה לכופף אותי.
אני מקווה שהצלחתי להעביר את התחושות.